Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

Ами подобно нещо съм забелязвал и в другите фифи.Прая сезон още мачовете от 1вия кръг не са се изиграли и вече има отбори с по 3 т. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

между другото някой да е слагал официалната кръпка на ea games за фифата? щото след като я сложих, играта почна да ми забива по време на самия геймплей ... даже веднъж така заби, че се наложи да рестартирам машината :angry:

 

@frodo, тук не става въпрос само за бъгове, а за това че тея лешпери от ea games, от както са взели лиценза от uefa, си я карат по старому. само update-ват отборите всяка година. gameplay-a им е под всякаква критика. понякога се чудя дали разработчиците на играта са ползвали някакви футболни консултанти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Имам два въпроса, на които сигурно вече е давано отговор, но не ми се чете назад...

1-Търся сайт, където да прочета различни финтове как стават!

2-Имаше един сайт с черен фон, в който се оргнизираха някви лигички. Тоест записваш се, оговаряш се с човека(може и чужденци) и цъкате. След това единия пише резултата, другия го потвърждава и така се дават точки... Сещате ли се ?

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми потребители, трябва да съобщя неприятна вест на всички очакващи BFL 07.От 11 Ноември 2006 година нашият главен организатор Svence е изчезнал безследно.Никой от екипа няма представа какво може да е станало или къде е.Нямаме GSM връзка, не е влизал в ICQ, Skype и не е писал по други места.Целия екип продължихме работа с надежда да се появи като се надявахме, че ако е отсъствал зареди заетост то поне за празниците ще се освободи и ще чуем вест от него, но и това не стана.Припомням, че миналата година по това време Svence си счупи двете ръце при трудова злополука, разбира се силно се надяваме този път да не е станало нещо подобно.За Svence е нетипично да отсъства дълго и то без да го съобщи на целия екип.

 

Svence прави стадионите, лицата и инсталацията за патча, а щом него го няма тези важни работи няма как да станат.В момента в екипа се обсъжда евентуално отлагането на BFL 07 v.1.0.

 

Целия екип съжелява за получилата се ситуация, но в момента и ние сме с ''вързани'' ръце.

 

Молим който може да помогне в издирването на svence да пише.

;(

Link to comment
Share on other sites

не че играя фифа с тоя пач и съжелявам за изчезването му,но той ли е единствен в България или в града,който може да върши тая работа?

Link to comment
Share on other sites

На старата фифа като си в мулти през ИП със Е и В или Е и Я се сменяше тактиката на отбора сега на тази фифа в мулти как може да се смени тактиката ?

Link to comment
Share on other sites

На старата фифа като си в мулти през ИП със Е и В или Е и Я се сменяше тактиката на отбора сега на тази фифа в мулти как може да се смени тактиката ?

z, c , e

 

На мен ми писна. Винаги играта ми харесва в началото и винаги след малко игра се виждат огромните бъгове. Аз играя само в мулти и се нерва като ми вкарват голове от корнери (авто голове на вратаря) или пък с един играч ти минават целия отбор с малко въртене на посоките

За въртящите корнери незнам, ама има един начин, дето като направиш късо подаване от корнер и веднага центрираш след това и вратаря се бъгва и 80 % е гол. Също така... когато топката е около центъра, вратаря винаги е на точката на дузпата и ако футболист направи удар, става гол от центъра. Обаче това, че ти минават целия отбор, тук проблема е в теб.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... аз забелязах друго... Бия, топката рекушира в противников защитник и излиза. Корнер обаче няма. Естествено пред моята врата е почти винаги обратното. Противника бие, топката минава през 2-3 мои без да ги докосне, излиза и съдията дава корнер.

 

Още един куриоз отпреди малко. Събориха мен, фала беше за тях. И как все мои играчи играят с ръка Oo...

 

П.П. Искаме стадион Хр. Ботев иначе ще обявим гладна стачка и няма да играем FIFA ^^.

Link to comment
Share on other sites

Играта е по наредена и от 2006. Давам следните примери:

- Някой от тяхните центрира ,топката подминава нак. поле и отива с бясна скорост към аут. Изведнъж някакси се спира от няква невидима сила и тяхен играч с 3 крачки вече е при топката.

- Играта решава да те победи. Тогава каквото и да направиш, тяхните играчи са винаги по бързи,по организирани,постоянно те пресират , ако подадеш към твой, паса е ТОЛКОВА бавен че противниковите играчи тичат по бързо от топката дори. Да не говорим че твоя седи и не можеш да го мръднеш за нищо. Твоя ако реши да стреля към врата дори и най добрия да е тогава топката отива в аут или тъч :blink:

- Не намирам разлика между proffesional и wolrdclass !?

- Някой правил ли е резултат като 6:0 или 7:0 ? Щото аз ако вкарам 6 гола после винаги ми вкарват един - два преди да свърши мача. Неизбежно е.Накрая резултата е ясен - 6:2 или 7:3.

- Случвало ми се е моя играч да е с около 75-80 качество ,а противниковия да е с около 40-45 и да не мога да го настигна през цялото игрище. Да не говорим когато играеш за някаква купа тогава отбори с 1 звезда са толкова бързи,правят такива финтове и имат такъв ball control че ти се приисква да си смениш отбора.

 

Има още много неща ,толкова съм разочарован, остава ни смао да чакаме да оправат малко нещата в следващите версии :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Може да нямаш възможноста да играеш в лицензирани първенства но Про еволюшън сокер си е номер 1 откм футболен симулатор. Играя го още от ПЕС 2 и просто е незаменим на моя хард. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Ael е абсолютно прав по всичките си точки. До преди няколко мача имах известни съмнения относно втората точка, но след като видях как футболист с 46 рейтинг забива неспасяемо топката в горния десен ъгъл на вратата ми почти от центъра на терена ми стана ясно всичко :D . Не че е лошо това, но все пак можеха да го направя малко по-умерено. Особено за играчи с по-скромни отбори като мен е меко казано дразнещо ;)

А последната му точка е най-правилна. Аз с Бъри съм играл поне 5 мача с Челси за всякакви купи на Англия за 3 години и всеки път когато тръгна да гоня някой от Челси моя играч се изморява все едно гони влак. Нещата обаче не стоят така в обратния случай. Дразнещи са тези работи, но какво да се прави. И компютъра е човек, и той иска да се изгаври с теб понякога :P

Link to comment
Share on other sites

Когато играта реши да те победи НИЩО не можеш да направиш!!!

 

Току що бях свидетел на баси случая! Центриране, глава ( ест. защото мойте футболисти са дебили ) при което топката се засилва към вратата, а моя вратар ( готов да я улови ) върви назад със същото темпо кат топката, застава до мрежата ( зад гол-линията ест. ) и просто изгледа как топката влиза :blink: .

Имам и запис ^^!!!

Link to comment
Share on other sites

Когато играта реши да те победи НИЩО не можеш да направиш!!!

тва пък е доста тъпо :lol:гол да ти вкара може,но да те победи :rolleyes:

с милан трудно ми вкарват гол на world class,сега играя с йовил и от съм ги качил 1 дивизия като съм първи и в следващата ама от 1-2 месеца почти не цъкам.сигурен съм че ша ги закарам в премиършип и там ша вляза в евротурнирите

Link to comment
Share on other sites

Никой не казава че играта е толкова трудна, че като избереш слаб отбор и не можеш да пробиеш с него. Просто има моменти когато абсолютно по явен и измислен начин ти показва че няма да и земеш мача и то не щото противниковия отбор те е надиграл а щото играта прави всичко да изглежда така все едно играеш за първи път... И в 2006 го имаше този мотив, но там поне топката не се спираше до ъгловия щом техните играчи са наоколо.

Link to comment
Share on other sites

най-талантливият е Свенце

[20:38:05] [V]Ники каза: от 2 месеца обаче го няма

[20:38:16] [V]Ники каза: той прави стадиони с Rhino3D

 

[20:35:24] [V]Ники каза: в момента тестват пача

[20:35:30] Защо да седим гладни като има Еврофутбол каза: ясно

[20:35:37] [V]Ники каза: стискай палци и довечера ще го играете

 

Това си пишехме с един от модераторите... е дано да цъкаме тая ве4ер ако не утре :)

 

сега с 2 думи да разбирам няма па4 ?

[21:59:26] [V]Ники каза: не и тази вечер

[21:59:36] [V]Ники каза: съжалявам заради такива като тебе

[21:59:44] [V]Ники каза: но просто имаме малко достойнство останало

[21:59:58] Защо да седим гладни като има Еврофутбол каза: разбирам

[22:00:01] [V]Ники каза: въпреки, че двама от нас бачкаха 4 часа преди Новата година

[22:00:17] [V]Ники каза: и докато нанкахте по обед на 1-ви

[22:00:17] [V]Ники каза: пак

[22:01:06] Защо да седим гладни като има Еврофутбол каза: горе доло в какъв срок можем да о4акваме па4а ?

[22:01:23] [V]Ники каза: пачът функционира напълно

[22:01:29] [V]Ники каза: можем да го пуснем и след 10 минути

[22:01:30] [V]Ники каза: просто... не искаме

 

e няма па4 тази ве4ер дано да го пуснат в наи скоро време :cry

Link to comment
Share on other sites

- Някой правил ли е резултат като 6:0 или 7:0 ? Щото аз ако вкарам 6 гола после винаги ми вкарват един - два преди да свърши мача. Неизбежно е.Накрая резултата е ясен - 6:2 или 7:3.

- Случвало ми се е моя играч да е с около 75-80 качество ,а противниковия да е с около 40-45 и да не мога да го настигна през цялото игрище. Да не говорим когато играеш за някаква купа тогава отбори с 1 звезда са толкова бързи,правят такива финтове и имат такъв ball control че ти се приисква да си смениш отбора.

 

taka 1 za rezultata az sam pravil 13-0 sas seltic sreshtu aaaa nqkoi s 3 zvezdi

2 az sas edin ot 40 minah cqloto pole sreshtu italia :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...