Jump to content
BulForum.com

LOTR : The return of the king


URDeaD

Recommended Posts

:)samo da go ka4at v wareza dvd.rip i dirctno go puskam za download

Super ludnica e tova

Kato si pomislish realno nqma na4in prosto da nqma 4ovek koito ne e gledal tozi film razbiva4

Az dori trqbva da vzema knigata ot edin priqtel 4e da q pro4eta ne mi stiga samo da go gledam na film

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Версията която е в техното нещо е прецакана. Аз го свалям от друго място и до утре ще е на вареза.. не бързайте да го сваляте от този линк на техното..

Link to comment
Share on other sites

Koga biaha oscarite , v kolko 4asa i po koia televizia she go davat 4e ne mi se 4ete nagore :)

 

Daite da napraim edno zalagane(nagradi niaaa :) ): Kolko oscara she spe4eli Vlastelina spored vas?

 

Az mislia pone 7 she fane :)

Link to comment
Share on other sites

Еми не знам.. и за мене е много странно.. на мене ми показва 27% от филма че е качен.. а директорията в която качвам проста я няма.. обаче то си се качва.. баси и мистерията.. абе модераторите да не са направили нещо ... кажете да знам дали да спирам ъплоада или не.. защото при мене ми показва че филма се катери а дефакто не си виждам дира :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Спирам със ъплоада.. ако имате проблеми се обръщайте към админите.. не знам каде е проблема но нямам намерение да качвам нещо което не знам каде отива.. sorry..

Link to comment
Share on other sites

Вчера ти казах как трябва да е името на дира....

 

The.Lord.of.the.Rings.-.The.Return.Of.The.King.(2003)

 

а не

 

LOTR.The.Return.Of.The.King.(2003)

 

Можеше да погледнеш как е наименувана старата версия :)

Link to comment
Share on other sites

Няма място .. Upload Aborted ..

Качи се само първия диск и семпъла.. ако искате го сваляйте докато се намери място да го пусна пак да се катери B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...