Jump to content
BulForum.com

LOTR : The return of the king


URDeaD

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Ave az da pitam , koga she izliza DVD-to na "kralia" , neshto mnogo se bavi. Oba4e kato se zamislia oshte "matrix revolutions" ne e izleznalo na DVD. Mai baia shte po4akame :)

Link to comment
Share on other sites

Ave az da pitam , koga she izliza DVD-to na "kralia" , neshto mnogo se bavi. Oba4e kato se zamislia oshte "matrix revolutions" ne e izleznalo na DVD. Mai baia shte po4akame :)

Не съм 100% сигурен но мисля че филмите излизат 6 месеца след кино премиерата така че ще почакаме още бая :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбрах, защо питате кога ще излиза ДВД Рип, след като това, което е качено от Вели е точно ДВД Рип.

Link to comment
Share on other sites

URDeaD: ДВД-то на "Завръщането на Краля" можеш да го очакваш към средата на тази година. Както спомена и Stenli ДВД-тата Александра ги пуска след като са изминали 6 месеца от премиерата на филма в киносалоните - това значи, че след като обиколи кината в цяла България. Юни - Юли, тогава някъде! ;)

Link to comment
Share on other sites

Drupnah sample-a , ka4estvoto naistina e dobro(dvd) , oba4e , kadrite mi idvat neshto mnogo bavno. Useshta se!

Da ka4estvoto e dobro oba4e fps naistina lagvat.Pone na men de kakvo li ne opitah da go opravq codeci preinstalirah ne stava..ne moga da si go obqsnq procesora ne mi e baven...1,4 Athlon..n

Link to comment
Share on other sites

Veli,imam edin vypros kym teb.Kato pusna da svalqm versiqta,koqto ti si uploadnala ne6to ne6te da se svalq,ot lqvo to4no do nego sa poqvqva edin X.Ta moje6 li da mi kaje6 za kvo za polu4ava taka?

10x predvaritelno :)

ako si s Flashget vij da ne e smeneno URLto i dali imash svobodno mqsto na harda

probvai s Getright ste stane 100%

Link to comment
Share on other sites

:) mi az nqmam nikakvi problemi nito s versiqta na filma uploadnata ot warezbg nito s tazi na veli

sigurno ti e ot codeca (kaji s kuv codec si)

Nimo50Build9Beta1 ama to si e mai ot DVDripa

ne znam...kvo li ne probvah..s razli4ni programi da go podkaram pak si lagva :(

Link to comment
Share on other sites

Taz , drupnah go oba4e izko4i drug problem. Installnah go i restartnah , oba4e, sega niama zvuk. BS playera mi dava niakuv error. Kvo da pravia?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...