Jump to content
BulForum.com

LOTR : The return of the king


URDeaD

Recommended Posts

Нещо, което за мен е много интересно - натъкнах се на него като се рових из датата.

 

Отрязаните от филма сцени са с продължителност 1 час и ще бъдат включени в разширеното DVD издание. Една от най-интересните сцнеи е състезание по "надпиване" между Леголас и Гимли. Питър Джаксън казва: "сцената беше прекалено смешна и нямаше как да я сложим в тази версия на филма"

 

Повече четете тук: http://www.comingsoon.net/news

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply
Нещо, което за мен е много интересно - натъкнах се на него като се рових из датата.

 

Отрязаните от филма сцени са с продължителност 1 час и ще бъдат включени в разширеното DVD издание. Една от най-интересните сцнеи е състезание по "надпиване" между Леголас и Гимли. Питър Джаксън казва: "сцената беше прекалено смешна и нямаше как да я сложим в тази версия на филма"

 

Повече четете тук: http://www.comingsoon.net/news

Sa6to pi6e6e ne6to i za Frodo i Sam preoble4eni kato orki v orkskata armiq.Az sam 4el knigata i si spomnqm 4e ima6e takuv moment,no za Gimli i Legolas si be6e izmislica

Link to comment
Share on other sites

GF_Shocker,

1. използвай едит бутона

2. вече около 3 човека ти отговориха в другата тема, че "Епизод 3" излиза не тази, а другата година. Ето и малко повече информация.

 

Canada 25 May 2005

France 25 May 2005

Norway 25 May 2005

Russia 25 May 2005

Spain 25 May 2005

Sweden 25 May 2005

USA 25 May 2005

Australia 26 May 2005

Bulgaria 27 May 2005

 

3. "But there's some good stuff that's not in the book". Толкова по надпиването на Гимли с Леголас.

Link to comment
Share on other sites

CUMSHOT: Не, няма го филма на хубаво качество, просто трябваше да погледнеш само предната страница, а не цялата тема. Щеше да ти отнеме по - малко време, отколкото си си "загубил" докато напишеш въпроса си. Но нейсе!

Link to comment
Share on other sites

The GRAMMY Awards - "Завръщането на краля" и Хауър Шор спечелиха наградата за най - добра филмова музика! ;)

С нетърпение очаквам вече "Оскарите", за да видя колко, от 11 номинации, ще отмъкне филма.

Link to comment
Share on other sites

The GRAMMY Awards - "Завръщането на краля" и Хауър Шор спечелиха наградата за най - добра филмова музика!  ;)

С нетърпение очаквам вече "Оскарите", за да видя колко, от 11 номинации, ще отмъкне филма.

vsi4kite :))

Link to comment
Share on other sites

Както каза къридж ако земе 5-6 направо си е късмет :) асоциацията не се е сдухала толкоз, че така да ги раздава кат топъл хляб тея оскари за щяло и нещяло..

Link to comment
Share on other sites

URDeaD, както винаги пишеш без да обмисляш въобще аджеба какво ще излезе от твоя пост. "Титаник" има 14 номинации и 11 Оскара. Няма да ги изреждам за какво са, защото е безсмислено. ToKKo е много прав. "Завръщането на Краля" не е филм, който да заслужава повече от 5-6 най-много 7 Оскара. Виж за "Задругата" мнението ми е друго. Там, на драго сърце бих му присъдил 8-9 Оскара, но тук работата е доста по-различна. Колкото до "моя" филм "Адаптация", той е от 2002г и доколкото си спомням имаше 4 номинации, като една от тях грабна Крис Купър. За мен това е задоволително като си представиш, че не става въпрос за филм наблъскан с тъпите ефекти и там каквото ти харесваш. бтв Слави, "Адаптация" е на 198 място в imdb.com , докато твоите прехвалени "Матраци" не могат да влезнат даже в топ 1000. Сега, някой ще каже да не забравяме, че там всичко и относително. Да, прави сте, но все пак става въпрос за няколко хиляди души. Както и да е, пак се кося за нищо и направо незнам защо отговарям.

Link to comment
Share on other sites

curidge e mnogo prav.Kolkoto i da ne mi haresva Zavra6taneto na kralq zaslujava max 5 oscara :cry .Tova e gor4ivata istina :( :cry .No ako trqbva da govorim za zadrugata ne6tata sa po-razli4ni-mnogo po izbaran e ot Zavra6taneto na kralq i nai-mnogo se doblijava do knigata ;)

Link to comment
Share on other sites

Offff 4esto "zadrugata" e po-dobra ot "kralia". Vie oburnali li ste vnimanie izobshto kak vsi4ko e izbarano do krainost v tretata 4ast. Ta elfi , ta orki , bitkite. Vie 4uvate li se kvo govorite.

 

curidge, ti ot klasaciata na imdb li si haresvash koi shti e "lubimia"(adaptcia) film.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак се почна. Пак ще говоря на стената. Писна ми да си говоря сам. Чук-чук. Ехоооо. Има ли някой там ? Май не. Както и да е. Та, Слави, тъй като ти знам извратения вкус и ми е пределно ясно защо "Кралят" ти харесва повече от "Задругата", се чуда въобще да коментирам ли мнението ти. Разликата м/у "Задругата" и "Кралят" (баси повторенията)е огромна, но е пределно ясно, че е в полза на първият. Във него вече мога да кажа, че всичко е точно по книгата, всичко е перфектно изпипано, даже там героите най-много се опитват да играят, а и имат по-широко поле за изява, да не говорим, че беше и с най-добрия саундтрак от трите. Верно е, че ги няма любимите ти масови боеве и че Гандалф не размахва непрекъснато тъпата си пръчка, но това не го прави по-слаб филм. Просто това, което за теб отличава единия от другия филм е една битка, в която толкова много е играл компютъра, че няма абсолютно нищо истинско в нея. Като прибавим и малко Назгули, малко земеслони и мъртви хора, и ето твоята шестица от тотото. Не съм ли прав, драги ми ? бтв не, че нещо, но каква беше разликата м/у елфите и орките в първия и в третия филм ? Просто ей така ми хрумна, защото гледам си казал, че в третата всичко "уж" било избарано. Та, разликата, май мен ?

 

Колкото до imdb, не, не си харесвам филмите от там. Просто предпочитам там да чета оценки и мнения на филма отколкото да споря с такива като теб. бтв а на мен ми е много интересно ти откъде си ги избираш или ти караш само на масови продукции, за които се шуми толкова много, че дори и баба ми без слуховото си апаратче ще разбере за тях. С други думи масовите филми, които "бъкат" от смисъл. Уотева.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...