Jump to content
BulForum.com

Assassin's Creed


Lil Scrappy

Recommended Posts

Napalno sum suglasen Scrappy. Prosto v poslednite godini za pc ne sa izlizali mnogo dobri igri kakto na konzolite estestveno 4e gi ima no te sa malko (WoW, Warcraft, Hl2, Oblivion) tezi samo sa mi napravili dobro vpe4etlenie

ima i drugi igri ama tqx gi igraq za max 3 4asa i stavat sku4ni. Puk i da igraete igrite s qka grafika ne vi e nujna karta ot 500-600 $ zimate te si nqkoq do 300 $ i ste si nared pone do 1 godina.

az osven compa i PS3 si zimam ama XBOX niama nikoga go zema NZ PROSTO SAM go namrazil mojebi 6tot niakoi iaki igri det za x box det moje za comp ne izlizat za pc kakto ima veroiatnost da stane s COD 3 FABLE 2 ..... tapi ne6tastni MICROSOFT da .... niama da kaja ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Ето една добра новина от днес:

 

Assassin's Creed ще излезе и за PC!

News PcMania.bg

31.08.2006 : VlaDiMir4o

 

bng6x.jpg

 

Чудесни новини! Слуховете се потвърдиха - най-новата игра от създателите на Prince of Persia ще излезе и за PC (по някое време, по думите на представител на UbiSoft). Assassin's Creed ще ни върне към Средновековието и ще ни превърне от отчаян и обезверял принц, воюващ с Пясъците на времето, в най-добрия наемен убиец, съществувал по времето на Третия кръстоносен поход. Това би трябвало да бъде първата част от една нова и доста дълга поредица. Главният герой в това екшън-приключение ще се казва Алтаир (което на арабски означава “летящият орел”) и ще бъде изключително подвижен – повече дори и от самия принц. Повече информация очаквайте с течение на времето.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Трейлърът с геймплейа е много добър :) Много ми харесва частта ,в която се казва ,че можеш да минаваш от където си поискаш ,и че няма точно определен път както в принца на персия. Общо взето тази игра я чакам с голямо нетърпение да излезе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Филмчетата са много добри. На мен най - много ми харесва системата по която героят се катери по сгради и по всякакви орнаменти. Играта ще е много добра и се надявам да ми тръгне на моята машина.

Link to comment
Share on other sites

Ето го същия Game-Play но с висока резолюция графиката също кърти

assasinscreed_092606_flvlowwide_thumb.jpg

Assassin's Creed Watch It Now High-Res

Също се вижда и новата бойна система която изглежда (както и казаха) много реалистична

определено ще е хитова тази поредица но дано и системните изисквания да не са убийствени

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Невероятна е. Дано новото ПЦ, което ще взимам скоро бъде достатъчно добро, за да я играя както си му е реда.

Link to comment
Share on other sites

Далече е , но поне знаем точно кога ще е датата на излизане за разлика от някои други игри. Дано само разработчиците да не я отложат...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

много рядко има добри мултиплатформени игри,но тази си е добра като за тоя вид..

Link to comment
Share on other sites

от миналата седмица започнах да събирам пари за тази игра за Х-бокс-а изглежда много яка и дано да не си изхарча парите на вятъра :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Сами си водете изводите, според мен тази жътка ще е леко казано впечатляваща!

 

26570-t_assassinscreed_montferrat_jade_wt.jpg

Montferrat - Jade Raymond Walkthrough

26307-t_assassins_montage_gtsd.jpg

Massive Montage

 

Но до колкото разбрах ПС версията е отложената за началото на 2008!

Link to comment
Share on other sites

На различни места съм чел, че играта или ще излезне 13ти ноември ,или ще както каза началото на 2008. Дано да е по-ранната дата, защото тази игра ще е просто уникална и с нетърпение я очаквам.

Link to comment
Share on other sites

Играта...ме дразни!Ако разгледате walktrough клипа ,който 'Скрапи е посочил ,ще забележите ,че:

а)имате ГПС през 1191 година

б)от време на време започва да се пикселизира екрана и излизат някакви артефакти ,като че им а грешка при цифрово у-ство

Не знам защо са решили да вкарат тези объркващи и ненамясто предпологаемо "интересни ефекти",но просто развалят играта отвсякъде!Механиката на играта и системата за катерена са жестоки,иначе...

Link to comment
Share on other sites

:wacko: OMG, как реши, че са вкарали GPS в Средновековието. Сложено е там само, за да те насочва към целта, а не, че самия герой има някакво hi-tech устройство :blink:

Колкото до графиката и ефектите, мисля, че нямаш право да критикуваш преди да е излезнала играта. Ако не си забелязал, още в началото излезе един Memory Error, което си е напълно обяснимо. Все пак още не е довършено всичко.

Link to comment
Share on other sites

Играта...ме дразни!Ако разгледате walktrough клипа ,който 'Скрапи е посочил ,ще забележите ,че:

а)имате ГПС през 1191 година

б)от време на време започва да се пикселизира екрана и излизат някакви артефакти ,като че им а грешка при цифрово у-ство

Не знам защо са решили да вкарат тези объркващи и ненамясто предпологаемо "интересни ефекти",но просто развалят играта отвсякъде!Механиката на играта и системата за катерена са жестоки,иначе...

 

Nurse, get this kid some brains!

 

Понеже внимателно разгледахме клипа, а и не само него и за разлика от тебе като гледаме мислим:

 

а) Хайде да видим в коя игра от този тип бе "GPS" или "карта" или "маркер" или каквото и да е по име ще се оправиш да откриеш целта в мисията. Колко дни мислиш ще подскачаш из Йерусалим ако не е този маркер??? Басирам се че ще може да те пуснем такси из града преди да откриеш целта. Но това е толкова близко до акъла....

 

б) Големи некадърници са тия производители, особено като си я познаваме тая фирма какви боклуци вади последните 5 години (които за теб май са 1/3 от живота ти), след като посред ЕКСПО-то пуска дефектно демо. Фани земи гледай филма още 10-15 пъти да разбереш причините за примигването на екрана в този му вид. Джокер - никаква грешка - ни цифрова, ни аналогова няма.

 

Оставям те с цел развиване на мисълта да гледаш внимателно и да мислиш преди да пишеш глупости тука. Казвам ти го като човек, който играе игри горе-долу откак си се родил ти и не със зла умисъл. МИСЛИ преди да пишеш.

 

------

 

По темата:

 

Поредно уникално изпълнение ни предстои да видим. Невероятна графика, невероятен енджин, интерактивността е главозамайваща. Възможностите за придвижване са безброй както се вижда. Комботата изглеждат много добре, а ефектните изпълнения като контраатаката и убиването със скок просто няма да коментирам. И продуцентката няма да коментирам :hump:. Тя докато коментира демото все едно някой я лиже по врата :devil

 

НО - намирисва ми на кошмарни изисквания - гответе се да пазарувате. И се молете да не иска Виста и ДХ 10.

Link to comment
Share on other sites

Тя докато коментира демото все едно някой я лиже по врата :devil

 

 

Тя само коментира, друг играе :>

 

Приятелю къде казах че играе? :)

 

Между другото малко повече за Jade Raymond, която отгоре на всичко ми е и наборка :love:

 

ТУК

 

И просто за да не приказваме повече - дай боже повече такива програмисти продуценти:

 

Jade_Raymond_300_266520g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Обърках се, помислих, че имаш предвид как коментира докато играе и извършва някакви сложни маневри, а си коментира все едно нищо не прави (или все едно и лижат врата:п). :Д

Яка мацка е, жа га зимъм :П

 

img_451c50c763117.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой да донесе парцал, защото подът около мен е в лиги...

 

Масовите битки обаче ми изглеждат малко сковани. А и тези one hit - one kill убийства с ножовете за хвърляне...хммм. Абе ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...