Jump to content
BulForum.com

Assassin's Creed


Lil Scrappy

Recommended Posts

Сенките също са доста по-дорби. Сега се сетих и за друг момент. Бях минимизирал играта в таскбара за известно време и когато я отворих PC-то директно се рестартира.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Врътнах я, малко кофти номера са ни спогодили разработчиците в края, оставяйки ни да се лутаме...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Ето Представянето на втората част

доколкото разбрах са се поучили от грешките си от първата и във втората ще има много по голямо разнообразие както на оръжия така и на мисии 100 от тях са задължителни а 100 странични които човек си ги търси сам !!!

E3 09: Exclusive Developer Walkthrough Demo Preview

 

Edit:

Sorry ма незнаех че има тема за 2-ката :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

защо понякога като стартирам играта, тя се визуализира в windows-ки прозорец? :unsure: това на няколко пъти го забелязвам да става при windows 7 ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Bxzd3_iSnyw

 

каква е комбинацията(клавиатура и мишка), за да се направи такъв удрар със скритото острие?

минаваш на скритото острие, по време на битка задържаш на блок (десен бутон), изчакваш някой да се засили да те удря и точно в момента на удара (когато започваш да блокираш) - натискаш атака... Звучи сложно, но е въпрос на усет за точният момент. Тези удари със скритото острие винаги са смъртоносни, докато примерно с меча или ножа - може и да убиеш противника (при това доста зрелищно), но може и само да го подсечеш и събориш (не знам защо се получава така). В играта има сумати комбота и не всички от тях можеш да ги научиш на тренировъчната площадка - примерно, когато преследваш някого задържаш на спринт, стигаш на определена дистанция от него и натискаш в бърза последователност скок и атака (става само със скритото острие), получава се нещо много красиво (ама няма да кажа какво)...

 

П.с. По принцип обаче, повечето умения трябва да се отключат първо, контраатаката е едно от тях..., разбиването на блокът на противника е друго такова (с него пък какви комбота се правят...)

Link to comment
Share on other sites

минаваш на скритото острие, по време на битка задържаш на блок (десен бутон), изчакваш някой да се засили да те удря и точно в момента на удара (когато започваш да блокираш) - натискаш атака...

 

и аз така прочетох някъде, но блок с острието не мога да направя ... или то не се прави, а просто се държи натиснат десния бутон :unsure: ако не успееш да уцелиш момента, просто теб те удрят т.е. острието не може да блокира меч на врага.

Link to comment
Share on other sites

и аз така прочетох някъде, но блок с острието не мога да направя ... или то не се прави, а просто се държи натиснат десния бутон :unsure: ако не успееш да уцелиш момента, просто теб те удрят т.е. острието не може да блокира меч на врага.

Със скритото острие може да се прави блок, по същият начин както и с всяко от другите ти оръжия! Авно ти бъркаш нещо..., май !? И двете части на играта ги изиграх предимно с това оръжие, казвам предимно защото във втората ми се налагаше да използвам и пистолета...

Link to comment
Share on other sites

Със скритото острие може да се прави блок, по същият начин както и с всяко от другите ти оръжия! Авно ти бъркаш нещо..., май !? И двете части на играта ги изиграх предимно с това оръжие, казвам предимно защото във втората ми се налагаше да използвам и пистолета...

да не би да се отключва след някоя от мисиите, тъй като аз съм все още в началото - май втора или трета мисия ...

Link to comment
Share on other sites

То си е в традицията на играта - с развитието на сюжета да добиваш и нови оръжия, умения и т.н. Докато накрая става едно състезание за най-оригинално убийство :D

Link to comment
Share on other sites

а бе, играта е хубава, ама тея мисии стават много еднообразни ... иначе наистина начина, по който извършваш убийствата е по-разчупен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...