Jump to content
BulForum.com

Assassin's Creed


Lil Scrappy

Recommended Posts

Нищо не са направили нарочно

 

Абсолютно нарочно е направено и то с много хитра цел - ако вземеш малко да попрочетеш - ще разбереш

------

Иначе един коментар от Замунда ми напълни душата:

 

Хахаха не е истина .И аз очаквах играта ама сега като се разчетох из коментарите ми стана малко смешно.Хиляда и сто настройки айди стига ве

За всички на които не им тръгва игрта ето какво трябва да направят:

1.Първо да окастрят лозито на село,

2.след това да го опръскат хубаво.

3.Да платят на някой циганин да го прекопае ако трябва

4.До го оберат както си требва

5.Да смелят гроздето

6.Да поизчакат малко време да станат джибрите

7.Да сварят една хубава ракия

8.След което можете вече да се напиете едно хубаво и да не ви пука за играта.А докато направите тези неща,кой зане играта вече сигурно ще е излязла със нормален аботещ крак

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Ахахахаха прав е човека. Все пак реших да направя нещо по-просто и си качих Double Agent за преиграване вместо да варя ракия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нарочно е направено и то с много хитра цел - ако вземеш малко да попрочетеш - ще разбереш

------

Иначе един коментар от Замунда ми напълни душата:

 

Хахаха не е истина .И аз очаквах играта ама сега като се разчетох из коментарите ми стана малко смешно.Хиляда и сто настройки айди стига ве

За всички на които не им тръгва игрта ето какво трябва да направят:

1.Първо да окастрят лозито на село,

2.след това да го опръскат хубаво.

3.Да платят на някой циганин да го прекопае ако трябва

4.До го оберат както си требва

5.Да смелят гроздето

6.Да поизчакат малко време да станат джибрите

7.Да сварят една хубава ракия

8.След което можете вече да се напиете едно хубаво и да не ви пука за играта.А докато направите тези неща,кой зане играта вече сигурно ще е излязла със нормален аботещ крак

Да добре... щом казваш. Ако знаеш от програмистка гледна точка колко безмислено е това и че никой нормален програмист не би го направил освен ако малоумният му шеф не го изисква.

Както и да е... който иска да играе играта без тя да му крашва може да направи следното:

1) Дърпа Assassins.Creed.PROPER-GRiD

2) Инсталира си я

3) играе

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Да релийза е читав и се играе,играх 2,3 часа без да е крашвало,всичко изглежда наред.Остава да видя Йерусалим.

Link to comment
Share on other sites

Мм нз какво толкова и харасехте на играта

аз си я свалих и лично не ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Мм нз какво толкова и харасехте на играта

аз си я свалих и лично не ми хареса :)

Мм и аз го зърнах веднъж тва анимационното на подписа ти и незнам какво му харесваш. На мен лично не ми хареса.

 

И да не съм офтопик ще кажа че играта много ме кефи :D

Link to comment
Share on other sites

Да,всичко си е наред.Играта е доста добра,една от малкото игри,които съм свалил последните месеци и ще отделя време да стигна до края.

Само има досадни черни ленти отгоре и отдолу на монитора,знам че играта е правена за widescreen,но ако все пак някой намери начин да се махнат,да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Релийза го свалих и преди малко тръгнах да го слагам. Значи първо ауторъна ми отказа - да кажем това не е важно, но по време на инсталацията един от .forge файловете нещо даде проблем та се наложи да давам игнор. Трябва да отивам на работа и нямам време за анализи сега - някой имал ли е такива проблеми? Да не би да има проблем в сваления имидж файл? Да опъвам ли наново? Дайте идеи...

Link to comment
Share on other sites

И аз е врътнах играта, като цяло ми хареса. Добър екшън, много яко направени градове, намушкване, катерене, абе добра е. Има обаче един основен и много неприятен проблем - еднообразна е. Просто след 3-4 убийство всичко се повтаря до откат, като малко по-интересно става едва след като стигнеш до същинската жертва. Надявам се да има и друга част, като този път я пипнат по-добре, за да стане играта отлична.

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа, свалих торента наново - пак ауторъна не подкара, но поне подмина онзи момент. тъкмо се позарадвах и ми го спретна на друг файл. Как да е - игнорнах и тръгна. Убедих се че видеокартата ми е само и единствено за помощната машина. Куцане на графиката, нпц-тата нямат лица, както някой друг се бе оплакал, не чувам гласовете и т.н. Засега пауза - деинстлаирам. Като си взема голямата карта тогава - нямам намерение да си развалям настроението....

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа, свалих торента наново - пак ауторъна не подкара, но поне подмина онзи момент. тъкмо се позарадвах и ми го спретна на друг файл. Как да е - игнорнах и тръгна. Убедих се че видеокартата ми е само и единствено за помощната машина. Куцане на графиката, нпц-тата нямат лица, както някой друг се бе оплакал, не чувам гласовете и т.н. Засега пауза - деинстлаирам. Като си взема голямата карта тогава - нямам намерение да си развалям настроението....

 

Не че нещо ама в началото нпс-тата е нормално да нямат лица. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Игрицата е брутално яка! Усвоих контра-атаката и сега ги мачкам на ред! Само едно не разбирам - какво ще стане ако стартирам играта през AssassinsCreed_Dx10.exe? Аз съм с DirectX 9c!? И още нещо - много ли е дълга?

Link to comment
Share on other sites

Ти дефакто си с DX10 capable видео карта. Което означава че ако си намериш читав патч за хп или си сложиш виста ще се радваш на малко повечко благинки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-после и аз да я видя! Брутална е играта, още от пърия трейлър-реклама я дебна и потривам ръце кога ще я играя и не съм изобщо разочарован. Любимата ми игра е вече. Жалко само, че съм с ХП и не мога да се насладя на ДХ10, но няма нищо, ще я преигравам сигурно поне 2 пъти.

 

DX9vsDX10 - http://www.tweakguides.com/AC_7.html

 

CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+, 2.00 GHz Monitor: COMPAQ S700 17" Video Card SAPPHIRE HD3870 512M DDR3 LITE RAM: 2GB DDR2 667 Super-T HDD: 200GB SEAGATE Barracuda Ultra-ATA/100 7200RPM MB: Asus M2NPV-VM

 

Играя я на 1024х768 и всичко на max - изобщо не накъсва, върви перфектно. Жалко само, че и тук се наблюдават малко бъгчета - наметалото минава през стени или повърхност, от време на време НПЦ-та потъват в земята като ги ударя от горе с меча, но се случват рядко.

 

Няколко пъти я пусках през ауторъна- всичко беше наред, но днес изведнъж ми дава грешка, че липсвала информация от регистрите. Но през другия файл си тръгва нормално, някой с подобен "проблем"?

 

За липсата на говор: махате hardware acceleration на звука преди да пуснете играта.

Link to comment
Share on other sites

Най-после и аз да я видя! Брутална е играта, още от пърия трейлър-реклама я дебна и потривам ръце кога ще я играя и не съм изобщо разочарован. Любимата ми игра е вече. Жалко само, че съм с ХП и не мога да се насладя на ДХ10, но няма нищо, ще я преигравам сигурно поне 2 пъти.

 

DX9vsDX10 - http://www.tweakguides.com/AC_7.html

 

CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+, 2.00 GHz Monitor: COMPAQ S700 17" Video Card SAPPHIRE HD3870 512M DDR3 LITE RAM: 2GB DDR2 667 Super-T HDD: 200GB SEAGATE Barracuda Ultra-ATA/100 7200RPM MB: Asus M2NPV-VM

 

Играя я на 1024х768 и всичко на max - изобщо не накъсва, върви перфектно. Жалко само, че и тук се наблюдават малко бъгчета - наметалото минава през стени или повърхност, от време на време НПЦ-та потъват в земята като ги ударя от горе с меча, но се случват рядко.

 

Няколко пъти я пусках през ауторъна- всичко беше наред, но днес изведнъж ми дава грешка, че липсвала информация от регистрите. Но през другия файл си тръгва нормално, някой с подобен "проблем"?

 

За липсата на говор: махате hardware acceleration на звука преди да пуснете играта.

Спокойно си играй играта и въобще да не те боли за dx10, тъй като разлика няма (освен в спада на кадрите). Колкото до проблема, поне при мен нямаше такъв...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...