Jump to content
BulForum.com

Assassin's Creed


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Абе аз я помъчих и с тоя първия релийз... върви си играта и с него ама изхвърля на рандом места. Примерно на 2-3 мисии по 1 път. Иначе е красива игричката... спор в това няма.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Пичове, споделети с кви проФесори сте...че моя явно идва малко и не ми стартира играта. А и онова приложение, което засича хардуере ми вика "иди си купи нов" (буквално) :lol:
Link to comment
Share on other sites

интел 2160... нищо не съм клоквал, няма нужда просто. Видео - Радеон х1900 базирана карта. 2 гб рам. Повечето от нещата са ми на макс и само, когато стане супер претъпкано виждам 20-23 кадъра... може би ако намаля населението от опциите нещата и тук ще заспят ама не ми се занимава, а и не виждам смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко я сложих и на Виста с dx10 да видя как върви и дали има разлика. Върви зле и разлика няма :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо в Йерусалим като се опитам да влезна винаги забива играта :( При някой друг да се получава така?

При масата се получава така. Радвай се че я подкара...аз и това не успях въпреки че покривам минимумите...гадняри

пп Относно софтуера всико ми е последен ъпдейт. :lol: Гадни програмисти.

Link to comment
Share on other sites

При масата се получава така. Радвай се че я подкара...аз и това не успях въпреки че покривам минимумите...гадняри

пп Относно софтуера всико ми е последен ъпдейт. :lol: Гадни програмисти.

 

Не се радвам, защото сега ми се играе, а не мога :D

Link to comment
Share on other sites

Общо взето ще чакаме средата на март да излезе по магазините :). Това са все някви нюкове и крак фиксовете, които са излезнали до сега не помагат кой знае колко

Link to comment
Share on other sites

На Intel CoreDuo 2.3 ghz,Nvidia 8600 GT,3 gb ram подкарвам я,върви ок,само че не съм играл много и ще видя ако ми крашва много ще я трия и ще чакам по-добър релийз.Ако някой играе с релийза на Reloaded от замундата,да изкаже впечатление дали се държи добре и крашва ли поносимо.

Edit: aко някой подкарва играта след като влезе в Йерусалим(там крашва) с крак или нещо да каже.

Link to comment
Share on other sites

След обстойно джиткане вчера мога да кажа, че играта е супер. Графиката е на ниво, геймплеят е чудесен. Движенията на героя са много реалистични (от вървене до катерене на стени), а толкова добро управление върху кон за последно бях виждал в Shadow of the colossus. Впечатление прави и променящото се време, което дава и промяна в графиката (от жълто-кафява до сиво-бяла). Хората в градовете и извън тях реагират на всяко твое движение, а не са тъпи ботове, които се блъскат в стените :). Дразнещ е факта, че при този релийз има бъг и можеш да изиграеш 2 мисии, но такъв е живота. Ще почакме, докато излезне нещо по-свястно.

Някой беше питал на какви машини играем. Ето я моята. Разбрах, че играта се играе на макс и на компютри с 1 гб рам, карти от рода на GF 7900 и процесорче на 3.5+ GHz

Личната ми оценка за играта е 9/10

 

Ето и малко избрани вече скрийнове :P

 

assassinscreeddx9200803lo5.th.jpgassassinscreeddx9200803yn3.th.jpgassassinscreeddx9200803er8.th.jpgassassinscreeddx9200803ct5.th.jpgassassinscreeddx9200803kn1.th.jpg

assassinscreeddx9200803fp6.th.jpgassassinscreeddx9200803ju0.th.jpgassassinscreeddx9200803ra6.th.jpgassassinscreeddx9200803db2.th.jpgassassinscreeddx9200803rs2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Имам един приятел, играе я играта не на макс резолюция, но доста добре върви.

Следната конфигурация:

лаптоп Делл

Интел Селерон дуо по 2 гига

2гб рамче

Нвидия Куадро 110М с 128мб дедикейтид, но иначе към 396 общо.

 

Та на тази конфигурация върви една крактната версия, вчера цъкаше в Йерусалим. Вашите версии вървят ли? Аз го гледах, че снощи я ъплоудваше в рапидшер ако ви трябва линк ще питам.

Link to comment
Share on other sites

Да не е руската версия, защото за нея казват, че работи и може да се влезне в Йерусалим. Ако не е, то тогава дай един линк към цялата игра или към този "работещ" крак :P

Link to comment
Share on other sites

Добра идея ще е този, който установи че има нормално работещ рилийз да пусне един ред тука, че да я свалим и ние тогава. Що се отнася до сегашните - играещите няма ли да кажат няколко думи? или сте се прехласнали хахах

Link to comment
Share on other sites

Е по-нагоре има човек, който си е казал мнението... ако и другите мислят такта просто не пишат ;)

Иначе според мен играта също изглежда отлично, движенията са направени добре. Само дето екшъна ми липсва малко. Макар и да трепа всичко дето може да се убие без наказание пак ми е малко. Иначе са вкарали комбота, можеш да съсечеш или нанижеш всяка гад по различен начин в зависимост накъде бутнеш посоката. Изобщо идеята е добра, но поне в началото екшъна поне за мен в тази играе малко. Оценка от 7/10 с възможност да градира до 9,5 от 10 ако екшъна се раздвижи в следващите мисии.

Link to comment
Share on other sites

Разгледах днес (понеже освободих място) торентите за Assassin's Creed и най-вече коментарите към тях. От това, което виждам НЯМА напълно работещ вариант освен този, който е ИЗЦЯЛО НА РУСКИ (не мерси, няма да си развалям удоволствието). Във варианта на RELOADED липсва последната мисия в Йерусалим. Има ужким някакъв фикс - 1гб - който както чета изисква присъствието и на двата варианта - руския и Reloaded. Общо взето нещата са все още пълна боза. Няма стабилен пиратски вариант явно (все още). Някъде прочетох, че от UbiSoft нарочно са направили номера с Йерусалим...

 

Между другото играещите - контрола какъв тип е - конзолен ли?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не са направили нарочно... порта е отратителен. Ако имаш дебъгер, можеш да се нарадваш на вскакъв род грешки и ексептиони докато върви играта. Не от към изисквания, а от към бъгове. Контрола е W,S,A,D... иначе пише - натиснете бутон (0) или бутон (1), за да направите еди какво си.

Link to comment
Share on other sites

Между другото играещите - контрола какъв тип е - конзолен ли?

Въпреки, че не я играя, контрола би трябвало да е конзолен, защото в изискванията пише, че се препоръчва с gamepad да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...