Jump to content
BulForum.com

Умирай трудно 4


Recommended Posts

Гледах само трейлъра и ми се струва, че хората, които са създали филма, не го вземат насериозно :) Сиреч искали са да направят нещо майтапчийско - с оглед на разните там цветущи лафове. Поне така ми се струва де. Иначе ще изчакам да се появи двдрип - не ми се дават 5 лв за кино. Между другото - мамицата им, билетите скоро не бяха ли 3 лв??

Link to comment
Share on other sites

Между другото - мамицата им, билетите скоро не бяха ли 3 лв??

Да...сега са 4 лв. за под 16 години :blink: Поне във Фламинго така ми обяснясниха.Damn it :ph34r: Не стига,че печелят много,ами айде още повече сега :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да...сега са 4 лв. за под 16 години :blink: Поне във Фламинго така ми обяснясниха.Damn it :ph34r: Не стига,че печелят много,ами айде още повече сега :wacko:

 

Нали не си забравила, че живеем в България? ;)

Link to comment
Share on other sites

ай сиктир бе, 5лв ли са направили билетите :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 някой ден ша ида и ша им кажа, че си гледам филмите вкъщи без пари (само да изгледам умирай трудно 4) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ся идвам от киното. Филмчето е добро. Далеч е от майтапчийското... Не е много в духа на Маклейн, щот малко прекалиха..... :) Ноооо няма да издавам. ГЛЕДАЙТЕ ГО!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз сега си идвам от киното(Фламинго) даже ми се стори,че засякох или afx или Curunir обаче ми беше неудобно да кажа-оооо ти не си ли Курунир от форума бе :laughing: .Филма е невероятен-супер яки базици,супер як екшън :punk -много много ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Лелеееееееееееееееееееееееееееееееее от кога не бях гледал толкова як филм.Екшън на всяка минута,бъзици,ЧИЧО УИЛИС!!!!Разцепих се.ТИЧАЙТЕ КЪМ КИНОТО!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах вече! :) Не е лошо филмчето, на места има вкарана малко повече измишльотина ама нали на публиката й трябва зрелище. Лафовете и те не бяха лоши. Заслужава си 5-те лева, гледайте го! :)

Link to comment
Share on other sites

Супер як е филма.. Аххаах много се смях на сцената със изтребителя ахахаха помлях се чесТно! Баце Брус е номер 1 рабийш ли :)

Link to comment
Share on other sites

Лелеееееееееееееееееееееееееееееееее от кога не бях гледал толкова як филм.Екшън на всяка минута,бъзици,ЧИЧО УИЛИС!!!!Разцепих се.ТИЧАЙТЕ КЪМ КИНОТО!!! :lol:

Отидох на филма с нагласата "не ги правят вече като едно време, старо :( " , а си излезнах от залата ухилен до уши и с неясното желание да преследвам котки по улиците. Дай Хард 4.0 ме върна в детството ми, в което всеки филм с нинджи от кварталната видеотека беше надлежно изглеждан по 10-на пъти до степен да знам всички реплики ( Хай-яяя!!!!!! Това няма да ти се размине!) Не знам дали е от мен или от филма, но факт е, че се разцепих максимално. Старата школа все още има какво да покаже ! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

И 1-вия път ли си го гледал на компа или си бил до София... :)

не гледах го отдавна обаче неможах да я намеря тази тема и съвсем забравих да пиша :D

Link to comment
Share on other sites

не гледах го отдавна обаче неможах да я намеря тази тема и съвсем забравих да пиша :D

Моя е грешката! :)

Мислех си, че пиша в темата за "Transformers The Movie (2007)" и се учудих, че вече си го гледал :)

Извинявай :)

Link to comment
Share on other sites

Бате Брус в момента снима четвъртата част на суперхитовата поредица "Умирай трудно". Филмът се очаква да излезе през 2007 година. Режисьор на четворката ще е Len Wiseman, който е автор и режисьор на Underworld и Underworld: Evolution

 

Повече подробности за Die Hard 4 очаквайте скоро ;)

гледах го...ами готин е, ама нещо му липсва като че ли :(

Link to comment
Share on other sites

гледах го...ами готин е, ама нещо му липсва като че ли :(

За мен нищо не му липсва-много смях,диви изражения от Бат Уилис :laughing: и много екшън :) .Абе филма е перфектен :)

Link to comment
Share on other sites

филмчето си е супер, верно че един човек малко трудно да спасява всички , но все пак е филм , забавлението е на 100 % , който не го е гледал , да заповяда, смятам че няма да съжалява :woot

Link to comment
Share on other sites

който не го е гледал , да заповяда, смятам че няма да съжалява :woot

Само кажи къде да дойда :).Безплатна храна ще има ли? :)

 

Колкото до филма - не е лош, но аз си харесвам повече старите (old school)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Филма си струва да се гледа на кино. Много смях има и също така има хубави заемки. Включили са паркур, и се показва колко сме зависими от технологията. И уилис ръси яки лафове, и пича дето го спасява и той ръси мноу смях. :D :D

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми хареса четвъртата част. Добре са я направили и едва ли някой ще скучае или заспи на филма (ако вобще е възможо да се заспи при толков взривове и стрелби) , но все пак повече ми харесаха по - стартите части , които някак са си класика.

Link to comment
Share on other sites

Евала! Такива трябва да са екшъните - малко комедия, малко фантасмагории, много тежкарско поведение и особено много бум-бам-тряс :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...