Jump to content
BulForum.com

DVD Recorder


Recommended Posts

Да,чети ми постовете по-нагоре.

Може да погледнеш и тук.

Определено ND2510A e много добър за цената си.Аз засега съм страшно довоелен от него.За новият модел 3500A не съм чувал отзиви,но мисля,че от него няма смисъл тъй като разликата е само в по-високите скорости на запис +R 16x/-R 16x.Според мен напълно безполезни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Добре бе ....... /тука има цензура :-)/ що по тестовете няма НЕК като марка?!?! И на сайта на НЕК нищо не пише за DVD-Recorders i CD-Recorders? Под няква друга марка ли се продават? Ей ви на линк за който не вярва.

Link to comment
Share on other sites

Най-после двуслойните дискове дойдоха в BG.Според информацията която имам много малко производители ги правят.В Пловдив успях да намеря само Verbatim (то и не съм търсил чак толкова).Цената обаче е 23лв :angry1 .

2x Verbatim 4.7GB (общо 9.4GB) = 4.40лв...

Link to comment
Share on other sites

Зависи от модела.Аз пазарувам от оня магазин до Кукления театър.Там е скъпичко,така че направо можеш да вземеш от метро 10бр. ти излизат по 1.6-1.7лв.

little,издай тайната :).

Link to comment
Share on other sites

Че тук пак са по 2.20...

DVD-R Verbatim 4,7GB 1-4x /spindle 10/ 20,90 /2,09/ 2,20

Иначе го знам това къде е...тая година имах изпит в техническия и бях се запътил да разглеждам,но беше затворено :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Че тук пак са по 2.20...

DVD-R Verbatim 4,7GB 1-4x /spindle 10/  20,90 /2,09/  2,20

Иначе го знам това къде е...тая година имах изпит в техническия и бях се запътил да разглеждам,но беше затворено :rolleyes: .

 

Да съм ти казвал да гледаш цените от страницата :confused отиваш на място и цените са други :)

Link to comment
Share on other sites

Не си,но не си казъл и да не гледам оттам:).Ще мина тея дни да 'фърля ено око.

Link to comment
Share on other sites

я, да ви попитам нещо - някой да си е взел ето тази записвачка?

 

lg-4082b.jpg

 

LG DVD записващо устройство CSA 4082B

 

гледам, че в една брошура на метро е 120 лв.

 

отзиви ... :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами има някой проблеми със заипсването на CD-R и DVD-R,но при DVD+R няма проблеми.Странно е,че на 4Х записва диск за 14 мин.,а на 8Х за 18 мин.В плюс е,че може да чете и пише DVD-RAM.

Като цяло аз не бих си я взел.От старата записвачка съм извадил извод,че механиката не е силата на LG.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера ходих до Диноел и си взех Вербатим 4х на цена 1.70лв.Наистина е супер евтино и има богат избор,знам от къде ще пазарувам вече.

Link to comment
Share on other sites

Вчера ходих до Диноел и си взех Вербатим 4х на цена 1.70лв.Наистина е супер евтино и има богат избор,знам от къде ще пазарувам вече.

 

Aз вече няколко години само от него пазарувам :)

Link to comment
Share on other sites

От който и да е,стига писачката да е добра и да си уцелил добра партида.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ne e istina kak burzo im padnaha cenite na tiq DVD pisachki ... predi vreme dadoh 240 lv za moq Teac, oshte pazq fakturata. A sega gledam struvat po 70-80 gushtera :sick

 

No znam zashto taka stana ...

 

 

Predi vreme Lite ON kazaha 4e 6te napravat sriv cenata na DVD zapisva4kite i sega kakto vijda6 te naistina ospqha :punk

Link to comment
Share on other sites

я, да ви попитам нещо - някой да си е взел ето тази записвачка?

 

lg-4082b.jpg

 

LG DVD записващо устройство CSA 4082B

 

гледам, че в една брошура на метро е 120 лв.

 

отзиви ...  :confused

 

ами не познавам някой с такава ама четах в един сайт точно за тази че не са успели да й намерят слабо място. ако намеря линка ще го напиша

 

edit: объркал съм модела но все пак ако ти се чете тук

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Решил съм да си купувам DVD писачка. Спрял съм се на две : Sony-DWD-22A10 и TEAC W516G. Някой да има някакви впечатления, тъй като цените им са почти еднакви(на TEAC-a е малко по-ниска), а и спесификациите им също.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...