Jump to content
BulForum.com

DVD Recorder


Recommended Posts

B)

Навил съм се да си купя DVD записвачка, но не съм наясно с тях. Някой минал ли е по този път вече и може ли да ми каже кое е най-добро като качество/цена.

иии каква е разликата между + и - стандарти DVD та

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

razlikata e nikakva, t.e samo v standarta i dvete sa s ednakva golemina, samo che kato nositeli za prezapisvaemi dosega mnooogo rqdko sum vijdal DVD-RW, samo dvd-r i dvd+rw , tova maj sa naj razprostranenite tuk. az imam TDK i raboti dobre no ne moje da zapisva na optical storage DVD-R v otdelni kutiiki deto gi prodavat v tehnopolis, ne sum probval tezi v metro deto sa po 25 v kutiq i sa po 1.30 ako nqkoi si vzeme shte mi dade li edno da go probvam.. ta vse edno, vajnoto e da si vzemesh multiformatna, t.e da gi chete i zapisva i dvata formata, za dvd-ram ne ti trqbva da go chete to izobshto ne se izpolzva tuk.

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

Аз си имам CD записвачка, но искам да си купя DVD записвачка и да пиша DVD-та

С цел да не се набутам питам коя е по-надежна, защото са доста скъпи!

:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ТУК можете да видите приблизително сравнение на няколко писачки заслужаващи внимание. Според мен LG се отличава от другите с това , че може да пише и на DVD-RAM дискове
Link to comment
Share on other sites

do 4.7BG moje da se zapisva s neia nali , pa si i 4ite i obiknoveni DVD diskove. Iskam da pitam i oshte neshto

ako imash DVD reader i otdelno DVD recorder , mojesh li primerno da si vzemesh ot videotekata DVD i da si go copy na tvoi DVD , ili ima niakva zashtita?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
:wacko:

Аз си имам CD записвачка, но искам да си купя DVD записвачка и да пиша DVD-та

С цел да не се набутам питам коя е по-надежна, защото са доста скъпи!

:(

Ako tqrsi6 nadejna i bqrza DVD zapisva4ka si vzmi TOSHIBA SD-R5272B DVD-R(8x4x12),DVD+(8x4x12x) CD-R/RW/ROM:(32x16x40) 106.92 $.

MALKO E GROZNOVATA :) ,NO TOVA NE E VAJNO.4eta mnogo dobri otzivi vqv vsi4ki forumi iz neta ,pqk i edin priatel si vze i e qdski dovolen.Sigurno i az 6e si vzema takava,za6oto ripva mnogo dobre DVD-ta,a pqk i srednoto vreme na rabota bez povredi e 100 000 4asa,koeto niama analog.Taka 4e ako tqrsi6

ka4estvo i nadeznost tva e .......TOSHIBA. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
и аз се навивам сега за ТЕАC DVDW/R,CD/W/R/RW za 110 leva :)

MNOGO OFF TOPICI IMAM, UJAST :cry

Karaman kfa e taq DVD pisachka za 110 lv :confused Az onq den si vzeh TEAC DVD-RW i mi izlezna okolo 240 lv :wacko: Bahti pak li sam precakan :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nqkoi moje li da kaje kakva trqbva da vi e minimalnata konfiguraciika za da si vzemete dvd rw?

Нямя кой знай какво значение ти е конфигорацията стига да имаш достатачно свободно място на HDD-to( минимум 5GB а за някой програми и повече) :)

 

PS:Е все пак e желателно да е поне PII :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Препоръчайте ми коя залисвачка да си взема- LG DVD GSA-4082B ,LiteON LDW-851S или LiteON LDW-812S

 

Nqmam mnogo info za LiteOn DVD-RW, obache kolegata si kupi LG i sled 3 dena q vurna - pulen bokluk !!! Na tvoe mqsto bih se sprql na Pioneer, Plextor ili Teac - testovete v neta pokazvat che DVD pisachkite na trite firmi sa na edno i sushto nivo, a az lichno sum mnogo dovolen ot moq Teac DV- W58G, veche imam zapisani nad 150 DVDta nito edno ne mi se e precakalo, skorostite sa realni - za 10 minuti purzha 4,7 GB na R+ . Kato nedostatak na modela mozhe da se posochi lipsata na RAM podryzhka, no tfa nqma da e problem v sledvashtite 12-18 meseca, shtoto standarta vse oshte ne se e nalozhil na pazara, a DVDtata koito ush chetat RAM se okazva chetat nishto :P Prost primer - LG :sick Btw, za sega RAMa e standart, koito normalnite pisachki (do 300 lv) ne mogat da zapisvat - tfa e mnogo sloen DVD disk na koito mogat da se zapisvat do 50 GB ( po posledni danni). Uspeh v izbora, Teac-a e dobur, davat mu 5000 DVDta zhivot, nema da sburkash ;)

Link to comment
Share on other sites

10Х за препоръката,но това което съм чел по форумите за Teac е,че последните модели,тоест тези които в момента са на пазара не са толкова за предпочитане

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...