Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Леле като тряснат с мокър парцал съм.Немога да повярвам че спраскаха Бразилия :blink:

по ужасяващо за мен беше напълно безидейната игра на бразилците. абсолютно никакъв спомен от фантазията, която притежават. просто уникално слаби бразилия :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Леле колко омраза за Англия. Що така бе?

 

Заради слабата им игра цялото световно (освен мача със Швеция) и факта, че някои от нас не викат диво за отборчето си, а предпочитаме красивия футбол?

Link to comment
Share on other sites

Не нищо странно просто като ги знаем какви футболисти имат не съм очаквал че няма да стигнат до финал.За това сега може би немога да повярвам :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЗИЗУ е ВЕЛИК , Както и Крал Анри. След отпадането на безличната Англия , играта на Франция ме накефи максимално , още повече че те напълно надиграха прехвалените смешници от Бразилия.

Очаквам финал Германия - Франция!

И все пак се кефя че купата остава в Европа!

Link to comment
Share on other sites

ЗИЗУ е ВЕЛИК , Както и Крал Анри. След отпадането на безличната Англия , играта на Франция ме накефи максимално , още повече че те напълно надиграха прехвалените смешници от Бразилия.

Очаквам финал Германия - Франция!

И все пак се кефя че купата остава в Европа!

те бразилците затва имат 3 финала подред от които 2 спечелени, щото са мноо прехвалени :lol: аз търся вината у треньора, който се е опитал да наложи някакъв прагматичен европейски футбол и точно тва ги издъни. не ме е яд, че паднаха, колкото че играха толкова слабо :angry1

Link to comment
Share on other sites

Молете се финала да е Германия-Франция,за да видим красив и добър футбол.Това определено са двата най-добри отбора на това световно.

А аз се моля Италия и Португалия да не попаднат на финала,защото гледат повече защитата,да накъсват играта и др. :bgrin:

 

англия са смешни така,че няма какво да ги коментираме. :)

Link to comment
Share on other sites

те бразилците затва имат 3 финала подред от които 2 спечелени, щото са мноо прехвалени :lol: аз търся вината у треньора, който се е опитал да наложи някакъв прагматичен европейски футбол и точно тва ги издъни. не ме е яд, че паднаха, колкото че играха толкова слабо :angry1

Тя вината винаги е в някой. Обаче обичайната техника, която се очакваше да покажат бразилците я показваха Анри и Зизу, а това 1:0 е най-малкото с което се отърваха.

Link to comment
Share on other sites

Аржентина също бяха много добри и заслужаваха финал, но жалко че попаднаха в потока на Германия. Но е факт, че Франция навлиза в страхотна форма, колкото и да не ми харесваха в началото на първенството.

Link to comment
Share on other sites

Е нямаше ли да е по-интересно Англия:Франция на полу-финал и Англия:Германия на финал? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Все още няма никой,който да е гласувал в анкетата за Франция, обаче :laughing:

Сигурно, ако станат шампиони, ще гласуват доста хора !!!

Link to comment
Share on other sites

В началото Франция дадоха много колебливи резултати , но определено навлизат в добра форма . А вчера за мача една грешка беше достатъчна и за двата отбора в случая Бразилия направиха грешка и не случайно Henry ги наказа . Сега според мен Световен Шампион за 2006 ще бъде Германия .

Link to comment
Share on other sites

Моите любими франсета поднесоха най-голямата изненада. Колкото са силни петлите, толкова са виновни и бразилците, и треньора им. Слаба подготовка, неразумен състав, неадкватни смени. Кафу на мястото на Сисиньо, който направи луд сезон в Реал и е в пъти по експлозивен, техничен. Не разбрах, защо Сисиньо беше резерва през цялото световно? Жуниньо на мястото на Адриано или Робиньо? Пусна ги прекалено късно, когато французите вече прилагаха "опълченците на шипка". Роналдиньо? Или треньорът не го сложи на правилното му място или въобще не е във форма, защото Роналдиньо не направи абсолютно НИЩО на това първенство, грам - nada. Вместо да качи още акциите си на световоното след спечелването на КЕШ плеймейкърът се изгуби тотално и поне в моите очи остави лоши впечетления.

Франция пък, ако не друго се класираха заслужено на полуфиналите. Помня още в квалификациите играха колебливо, правиха само равни мачове, обаче точно когато трябваше взеха важните срещи и се класираха на световното. Анри, Зидан, Виеара и Рибери са в основата на всичко. Тиери Анри пък не мога да си обясня как е възможно да е на топ ниво вече 5 години и като го гледам сигурно ще остане на топ ниво още 5 години. Абослютен гений. Снощи вкара много красив гол, стил Христо Стоичков зад отбраната. Арсенал трябва да са най-щастливия клуб в света, а Франция трябва на ръце да го носят.

Мисля си обче че Португалия ще е на финал.

Link to comment
Share on other sites

Свен - ЛИНЧ!!!!! Тъпака не можа да се сети че с един нападател ще яде х*я ! :angry1 :angry1 :angry1

При такива футболисти , да не можеш да ги наредиш!

Съдията ........ No Fuck'n Comment ! :angry1 :angry1 :angry1

 

За Бразилия съм доволен щото звезното отборче го сложиха на място!

Но от друга страна така мразя французите , че ме е яд че не изядоха те дървото!

Бразилия - безобразно слаби!

Link to comment
Share on other sites

Свен - ЛИНЧ!!!!! Тъпака не можа да се сети че с един нападател ще яде х*я ! :angry1 :angry1 :angry1

При такива футболисти , да не можеш да ги наредиш!

Съдията ........ No Fuck'n Comment ! :angry1 :angry1 :angry1

 

За Бразилия съм доволен щото звезното отборче го сложиха на място!

Но от друга страна така мразя французите , че ме е яд че не изядоха те дървото!

Бразилия - безобразно слаби!

 

Не мога да разбера защо всички плюете единствено Свен?!

И защо си мислиш, че разбираш повече от него? Ако беше така в момента ти щеше да си им треньор.

 

Защо никой не обвини простаците Джерард и Лампард, които получават по 5 милиона евро годишно, ама биха дузпите като някой от трета дивизия на Мадагаскар? Ако тия футболисти не могат една дузпа да вкарат не знам как се очаква да станат шампиони. Свен каза, че са тренирали толкова дузпи, че повече от това не е могло. Вярно, че и той не е направил оптималните възможни неща, но и футболистите се издъниха здраво. Червения картон на Руни беше върха на ирландската му простотия...

Link to comment
Share on other sites

Kакто казах в една друга тема (и всички ми се нахвърлиха), Роналдиньо е супер прехвален футболист. Гледах само последните 15 минути от редовното време (признавам), но по едно време се чудех, защо Роналдиньо не е в игра или пък защо са го сменили, когато по едно време се появи, хвана топката, взеха му я веднага след това и изпълни един тъч и един пряк свободен. Ако това е определението за голям играч, (за 15 минути да се ПОЯВИ за 3) просто незнам другите какви са.

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е как винаги всички плюят само нападателите/вратарите и като че ли никой никога не забелязва добрата игра на момчетата в защита или в центъра на игрището. Всички казвате, че Англия не са играли добре. Хубаво, признавам, че атаката им куцаше, но мисля, че трябва да се отдаде заслуженото на прекрасните изпълнения на Ашли Коул (който на 2 пъти в първенството остана като последен човек зад топката и спаси сигурни голове, добре игра и в нападение и стана автор на няколко положения пред чуждите врати), Джо Тери (който, въпреки опасната си грешка срещу Швеция, игра прекрасно вчера) и, например, Стивън Жерард (който винаги успяваше да се изплъзне на отбраната и да застане в свободна позиция, оттам нататък само късметът/вратарят не му позволяваше да отбележи). А колкото до вчера - не забравяйте, че от 50тата минута Англия играха без Бекъм, който, макар и мразен от всички извън терена, всъщност играе добре. Арън Ленън - моито уважения, направи 2-3 прекрасни пробива, но простоне притежава нужния опит да замести капитана си. Изключително тежка беше и загубата на Оуен, без когото атаката на Англия наистина падна под нужното за първенство от този ранг ниво. Така че всъщност беше съвсем логично това стечение на обстоятелствата. Колкото и да ми е мъчно...

 

П.С. Сигурно забелязахте, че не казах нищо за Руни. Не е случайно. Така и не разбрах защо толкова всички го възхваляват - направил е един красив гол и става герой... Без коментар...

Link to comment
Share on other sites

ФРАНЦИЯ!!!!

АЙДЕЕЕ!!! :D

Снощи беше най-интересния мач за мен от цялотот първенство.

НАдявам се както навлизат в все по-добра и по-добра форма така да стигнат и до финал.

Link to comment
Share on other sites

Зидан игра страхотно, Саньол също.След групите наблюдаваме коренно различна Франция.1/2 Финала ще бъде мн интересен.Португалците също показват мн добра игра , а Кощиня и Деко се връщат в отбора.

В Бразилския отбор цареше хаус.Жуниньо игра едва ли не като опорен полузащитник.Роналдиньо не си игра както винаги отляво на Атаката.Кака нямаше ден....просто не знам защо Парейра подреди отбора така.И се пак французите ги надиграха.Жалко , че прагматичният футбол властва на това световно.

 

Не мисля , че само Ериксон е виновник за загубата на Англия.Когато не вкараш 3 от 4 дузпи ,и то да ги пропуснат играчи , които са лидери на едни от най-добрите отбори в Европа / Лампард и Джерард/ , да обвиняваш треньора е малко смешно.А и въпросните играчи с нищо не защитиха реномето си в редовното време.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо всички плюете единствено Свен?!

И защо си мислиш, че разбираш повече от него? Ако беше така в момента ти щеше да си им треньор.

 

Защо никой не обвини простаците Джерард и Лампард, които получават по 5 милиона евро годишно, ама биха дузпите като някой от трета дивизия на Мадагаскар? Ако тия футболисти не могат една дузпа да вкарат не знам как се очаква да станат шампиони. Свен каза, че са тренирали толкова дузпи, че повече от това не е могло. Вярно, че и той не е направил оптималните възможни неща, но и футболистите се издъниха здраво. Червения картон на Руни беше върха на ирландската му простотия...

 

Ами синко , при тези футболисти... не виждам какво може да им попречи , освен тъпотията на Шведа!

Как може да ги пуска да играят толкова дефанзивно?! :angry1

Защо пуска само един нападател?! Тоя Руни е прехвален много.... :angry1

Ми то бива бива... след гола на Бекъм миналия мач , веднага извади Руни ( единствения играещ нападател ). Ами как не пробваха нещо различно освен тъпите опити за нападение през центъра?!

Ами Руни го пазят 3-ма играчи и той като няма на кой да подаде... к'во става?!

Кой е виновен освен Свен?! :angry1

За Лампард и Джерарт... нямам думи.... за дузпите специално , иначе като цяло играха доста активно във всички мачове.

 

Aбе няма какво да говорим.... играха несигурно и паднаха! Това е!

А онея "ВЕЛИКИ" Бразилци.... Ронално, Рубиньо и Роналдиньо са жив ташак!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...