Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Kenwood излишно задълбочаваш темата,а относно за Зизу макар и звезда все пак и той е човек..

OutSider прав си,спирам!

Сигурно ония го е напсувал!Незнам какво друго може да ядоса така Зидан!

Link to comment
Share on other sites

Ем като гледам колко фенове на Италия...

Кефихте ли се на Италия през 1994 световното??АААААААААа кефихте ли се?

Ай който може да ми отговори да пише.

а ти кефише ли се през 98 когато станаха за смях пред целия свят с купения шампионат ? ся си тръгнал да разправяш кой заслужава и кой не..

иначе честито на ИТАЛИЯ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кеф, Франция вече ще се превърне в трето класно отборче! :love , там където им е мястото. :lol:

Да...другите 2 класни са Бразилия и Германия.

Знам какво искаш да кажеш, но така тъпо си го написал, че се е получило противоположното на това, което искаш да каже. :laughing:

 

Как може да дадат на Трезаге да бие дузпа. То не случайно беше цяло първенство на скамейката. :angry:

Не мога да повярвам, че Зидан направи това наистина.

С Италия дано да стане както с Гърция - една титла и айдеее, в трета глуха.

 

Едит: Абе отФорковците, от къде знаете, че е бил купен финала? Сигурно и като биха Италия на европейското на финала е бил купен мача, а? Или пък сега четвъртфинала? А? А? А?

Link to comment
Share on other sites

а ти кефише ли се през 98 когато станаха за смях пред целия свят с купения шампионат ? ся си тръгнал да разправяш кой заслужава и кой не..

иначе честито на ИТАЛИЯ :lol:

И ти виждаш корупции навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

С Италия дано да стане както с Гърция - една титла и айдеее, в трета глуха.

 

@Дочо ..как така 1 титла ? Италия ако не се лъжа има 4 титли ? Ако греша поправи ме :) Иначе и аз да бях от загубилия отбор и аз естествено щях да кажа че всичко е нагласено или че е купено или едки какво си..не се изненадвам..но това е факт е..не може да се промени B)

 

edit: Мерси за разяснението..

 

едит2: Е Дочо..най-голямата не..но не е ли звезда ???? Пък и така е винаги има разногласия..

Link to comment
Share on other sites

@Дочо ..как така 1 титла ? Италия ако не се лъжа има 4 титли ? Ако греша поправи ме :) Иначе и аз да бях от загубилия отбор и аз естествено щях да кажа че всичко е нагласено или че е купено или едки какво си..не се изненадвам..но това е факт е..не може да се промени B)

Иска да каже,че след като земат титла ще западнат.

Не го приемай буквално

Link to comment
Share on other sites

@Дочо ..как така 1 титла ? Италия ако не се лъжа има 4 титли ? Ако греша поправи ме :) Иначе и аз да бях от загубилия отбор и аз естествено щях да кажа че всичко е нагласено или че е купено или едки какво си..не се изненадвам..но това е факт е..не може да се промени B)

Знам, че щеше. Нали всички това опяват за финала през 98.

Става дума за начина на спечелване на титлата, капиш ;)

Кофти играят, не ме кефят. И играчите не са тъпи. Все пак Андреа Пирло да е най-голямата звезда на отбора...excuse me :sick

Link to comment
Share on other sites

Зидан заслужено беше изгонен ама ония мангал матераци го напсува 100 % :D

 

зидан е професионалист със стотици мачове зад гърба си. не може някой да го напсува и така да си изпусне нервите, ако беше някой 20 годишен младок - да, но той е най-опитният във френския отбор и просто е непростима постъпката му. друг е въпросът, че този червен с нищо не повлия на мача и не виждам какво толкова спорите кой кво направил :bgrin:

 

Сега искам вместо Песото да хванат онзи мизерен циганин матераци и него да хвърлят от 3-я етаж. Ебати противните мисирки. За Ювентус съм ама помня и онзи кон Каморанези щеше да откъсне главата на Роналдо в ШЛ - селски хави. Не ме е яд за титлата на Италия, колкото резила на Зизу заради един тъпир!

 

зизу сам си е виновен :excl:

Link to comment
Share on other sites

Земи са фърли от 10 етаж!

най-големите...пфффф....

Хехе, пич, кефиш! :punk

Я кажи - Кой е най-големият ? Кой е СВЕТОВНИЯТ шампион ? :D Засъхна, а ? :bgrin:

 

Кофти играят, не ме кефят. И играчите не са тъпи. Все пак Андреа Пирло да е най-голямата звезда на отбора...excuse me :sick

Андреа Пирло ? Това е един от най-великите играчи на всички времена - гради играта и на Италия и на Милан. За мен точно той заслужава най-много златната топка !

 

А за Зидан - колкото и да го уважавам, немога да спомена, че това, което направи беше супер просташко и селско. Това да не ти е 7ма дивизия бе, това е финал на световно първенство ;)

И на всичкото отгоре последният му мач...Ще го помни цял живот това !

Link to comment
Share on other sites

според мен мача беше равностоен и който и дузпите бяха логичния завършек.айде да им е честита титлата на италиянците

Link to comment
Share on other sites

Слабо първенство - слаб шампион!

Зидан си остава най-големия. На 33 години успя да засенчи най-големите звезди на съвременния футбол, които са с 5-10 години по-млади от него. :P

 

Матераци бял ден да не види... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Слабо първенство - слаб шампион!

Зидан си остава най-големия. На 33 години успя да засенчи най-големите звезди на съвременния футбол, които са с 5-10 години по-млади от него. :P

 

Матераци бял ден да не види... :angry1

Ааалелуя!!

А иначе франция заслужаваха повече да сатнат шампиони,но късмет трезеге си би добре дузпата ,но може би трябваше маалко по-лекичко.

ГАдни жабари :( :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Поне да го беше ударил в главата да получи сътресение на мозъка.

така и така го изгониха поне да му беше лепнал и един в главата да полуци комоцио...

Link to comment
Share on other sites

така и така го изгониха поне да му беше лепнал и един в главата да полуци комоцио...

 

Това щеше да е много глупава постъпка, пък и невиждам какво повтаряш думите на KenwooD

Link to comment
Share on other sites

Слабо първенство - слаб шампион!

Зидан си остава най-големия.

...глупак

 

Поне да го беше ударил в главата да получи сътресение на мозъка.
така и така го изгониха поне да му беше лепнал и един в главата да полуци комоцио...

Два учудващо идиотски поуста...при това се дублират...

Link to comment
Share on other sites

Зидан може да е сякакъв но не е глупак той си е добър футболист и аз бях за Италия но него плюя и не мрънкам той е човек и той си има някви граници.

Link to comment
Share on other sites

Зидан може да е сякакъв но не е глупак той си е добър футболист и аз бях за Италия но него плюя и не мрънкам той е човек и той си има някви граници.

Не го плюя, но се дразня как някои хора толкова много го харесват, че си затварят очите за такива постъпки. Иначе както казах, уважавам Зидан, защото неведнъж ме е радвал с играта си - просто вчерашната му изява ме издразни - защо трябваше да го направи в последния си мач ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не го плюя, но се дразня как някои хора толкова много го харесват, че си затварят очите за такива постъпки. Иначе както казах, уважавам Зидан, защото неведнъж ме е радвал с играта си - просто вчерашната му изява ме издразни - защо трябваше да го направи в последния си мач ? :huh:

 

 

Представяш ли си за какво е ставало въпрос за да го направи. Именно Зидан, който честно казано аз до сега не го бях виждал в тази светлина. Провокацията явно е била адски недопустима от страна на оня мизерен татуиран п*дераст. Защото определно Зидан не е човека който би си позволил нещо такова просто ей така - ама 100% съм убеден в това!

 

По принцип френският и италианският отбор ме дразнят, но в случая Франция заслужаваха повече да станат шампиони, защото през 2та част отбора на Италия го нямаше никакъв на терена... както се вика Франция играят - Италия ги гледат, ама съдбата друго мислеше явно.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли помня световното 98ма? Само на мен ли подобни постъпки на Зидан ми се виждат нормални?

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си за какво е ставало въпрос за да го направи. Именно Зидан, който честно казано аз до сега не го бях виждал в тази светлина. Провокацията явно е била адски недопустима от страна на оня мизерен татуиран п*дераст. Защото определно Зидан не е човека който би си позволил нещо такова просто ей така - ама 100% съм убеден в това!

 

По принцип френският и италианският отбор ме дразнят, но в случая Франция заслужаваха повече да станат шампиони, защото през 2та част отбора на Италия го нямаше никакъв на терена... както се вика Франция играят - Италия ги гледат, ама съдбата друго мислеше явно.

Единствено мога да си го обясня, като взема напредвид голямото напрежение...може би не е мислил особено много, когато е направил това. А всъщност не забелязах да има кой знае каква провокация от страна на Матераци. :unsure:

 

P.S. Щеше много да се радвам, ако бях с твоя "Member No." :)

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли помня световното 98ма? Само на мен ли подобни постъпки на Зидан ми се виждат нормални?

И аз помня червения му картон срещу Саудитска Арабия.

 

Иначе днес чух по радиото,че Зизу има 14 червени картона в кариерата си :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...