Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Веднъж със съдийска подкрепа, веднъж с правокации... да им е честита титлата на циганите.

 

 

Аре честито на "Скуадра адзура"... :)(Да пукнат дано...грррр) :P
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ИТАЛИЯ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЕЙ!

Земи са фърли от 10 етаж!

най-големите...пфффф....

Link to comment
Share on other sites

4estita im titla neo4akvano misleh 4e sa germany no te i 6tqha da stanat ako ne be6e onq gaden gol v 118 min :) kakto i da e

a ina4e ne moga da razbera kak zidane to4no si zipusna nervite ina4e dugliq materazzi naisinta go provokira dadoha go na povtorenie

kakto i da e sq o4akvame euro 08 :)

Link to comment
Share on other sites

Сега искам вместо Песото да хванат онзи мизерен циганин матераци и него да хвърлят от 3-я етаж. Ебати противните мисирки. За Ювентус съм ама помня и онзи кон Каморанези щеше да откъсне главата на Роналдо в ШЛ - селски хави. Не ме е яд за титлата на Италия, колкото резила на Зизу заради един тъпир!

Link to comment
Share on other sites

Веднъж със съдийска подкрепа, веднъж с правокации... да им е честита титлата на циганите.

 

Аре честито на "Скуадра адзура"... :)(Да пукнат дано...грррр) :P

 

Подарен финал => подарена титла...

Link to comment
Share on other sites

4estito na Itaia,zaslujiha si titlata a mekite kitki trqbva da se radvat 4e izob6to stignaha do final.na frantzuzite im dai da go duhat a ne da igraqt futboll :punk :punk i pensionera zidan kak se izloji ,kasmet izkara 4e nervite na italianetza izdarjaha i ne go markira po ple6ivata tikva.

Link to comment
Share on other sites

4estito na Itaia,zaslujiha si titlata a mekite kitki trqbva da se radvat 4e izob6to stignaha do final.na frantzuzite im dai da go duhat a ne da igraqt futboll :punk :punk i pensionera zidan kak se izloji ,kasmet izkara 4e nervite na italianetza izdarjaha i ne go markira po ple6ivata tikva.

star_net ли си къв си ай земи си затвори тъпата селска уста!

Като станеш като Зидан тогава можеш да говориш.Ясно ми е колко разбираш от Футбол,мършояд!

Link to comment
Share on other sites

Аре Зизу да си хваща самолета и да се прибира. Честито на Италия, гледам, че тука има много фенове на Франция. А да Вие честито. Един финал купихте, ама тоя няма!!!

Link to comment
Share on other sites

Аре Зизу да си хваща самолета и да се прибира. Честито на Италия, гледам, че тука има много фенове на Франция. А да Вие честито. Един финал купихте, ама тоя няма!!!

 

Първо се научи да пишеш и тогава коментирай ;)

Link to comment
Share on other sites

Аре Зизу да си хваща самолета и да се прибира. Честито на Италия, гледам, че тука има много фенове на Франция. А да Вие честито. Един финал купихте, ама тоя няма!!!

И ти си някъв разбирач от селски произход.

Link to comment
Share on other sites

star_net ли си къв си ай земи си затвори тъпата селска уста!

Като станеш като Зидан тогава можеш да говориш.Ясно ми е колко разбираш от Футбол,мършояд!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti ne si vinoven moito mom4e ,ne ti se sardq za obidite.tq prirodata e vinovna 4e te e podminala kato e razdavala sivoto.sme6en si.a ako iska6 ne6to da mi kaje6 zapovqdai.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti ne si vinoven moito mom4e ,ne ti se sardq za obidite.tq prirodata e vinovna 4e te e podminala kato e razdavala sivotot.sme6en si.a ako iska6 ne6to da mi kaje6 zapovqdai.

Много поздрави на майкати и вземи малко по-грамотно да пишеш.

Link to comment
Share on other sites

Много поздрави на майкати и вземи малко по-грамотно да пишеш.

 

 

hahaha razveselime.kak da pi6a po dobre kato sam ot selo.ot onova selo ot kadeto sa i francuzite.a na maikami 6te i pratq pozdravi i dano da sa hubavi za6toto ina6e 6te ti navra glavata v gaza.ti 4e si prost se vijda no dano da si me razbral. ;)

Link to comment
Share on other sites

Земи са фърли от 10 етаж!

най-големите...пфффф....

 

Аве заври се в някой кенеф..ще се кефя колкото си искам тва че показаха слабост..боли ме Х*Я за тебе и за французите..ай

 

edit: Аве kenwood ли си къф си..земи си бий 1 фишек и не ми дръж сметка..квото си поискам тва ще правя няма да се занимаам с тоалетни като тебе..тази емблема е най-великата и си трай там..

Link to comment
Share on other sites

Първо се научи да пишеш и тогава коментирай ;)

 

Кеф, Франция вече ще се превърне в трето класно отборче! :love , там където им е мястото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кеф, Франция вече ще се превърне в трето класно отборче! :love , там където им е мястото. :lol:

 

Ммм колко сме проницателни :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Това беше , браво на Италия и след 4 години пак :)

По-точно след 24 :P През 12 години играят финал, а през 24 печелят титлата :D През 70 финал, през 82 шампиони, през 94 финал и както прогнозирах по-рано днес те станаха шампиони. Да им е честита титлата на Италия. За предпочитане са пред Франция. А Зидан днес направи най-глупавата си постъпка, за която сигурно ще съжалява до края на живота си. Може да е бил провокиран, но на един мач има по 100 такива провокации и той би трябвало да го знае, като се има в предвид опита му, но уви...

Както и да е, честита титла на Италия :P :D

П.С KenwooD, титлата мисля, че се дава на победителя във финала, а не на най-заслужилия отбор ;) Ако беше така, то има 10 отбора пред Франция например, но както и да е... това е глупав спор :)

Link to comment
Share on other sites

И този финал не се размина без нелепи прояви.Хич не харесвам французите, обаче за Зидан не мога да споря - велик играч е.И точно затова не мога да проумея защо беше нужна тази...не знам как да я нарека...постъпка.Т'ва беше просто ужасяващ финал на кариерата му - последен мач с националите, финал на световно...кошмар.Провокация със сигурност имаше, обаче си мисля че играч със футболна практика и такива достойнства като Зидан, беше длъжен да я подмине, а не да прави такива грозни сцени.

Честито на Италия!

Да се радват на титлата, която за съжаление, поне според мен, бе спечелена на едни футболни финали, които е по - добре по бързо да се, забравят...Не че има и с какво толкова да се помнят освен че първенството като цяло беше пример за налагаето на прагматичната игра, примесена с грубост, която на моменти беше в прекомерни количества.Дано по някакъв начин този стил на игра бъде забравен, въпреки че ми се струва че нещата ще вървят все по - зле и по - зле за напред...

Link to comment
Share on other sites

Ем като гледам колко фенове на Италия...

Кефихте ли се на Италия през 1994 световното??АААААААААа кефихте ли се?

Ай който може да ми отговори да пише.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...