Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами синко , при тези футболисти... не виждам какво може да им попречи , освен тъпотията на Шведа!

 

Aбе няма какво да говорим.... играха несигурно и паднаха! Това е!

А онея "ВЕЛИКИ" Бразилци.... Ронално, Рубиньо и Роналдиньо са жив ташак!

 

Интересно как при Англия виновен е само треньора, а при Бразлия играчите, като и двата показаха слаба и безлична игра :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

i za brazil spored men e vinoven pereira naprimer ronaldinho si li4e6e 4e mu lipsva svobodata koqto mu se dava v barcelona a i samiqt trenior naloji pragmati4en stil na igra koito rabote6e vs. slabite no vs. opite otbor na france stana gaf

Link to comment
Share on other sites

Be q kajete (ako moje klip nai-dobre) zakvo go izgoniha Rooney ,kakvo to4no stana ,4e togava me nqma6e i do sq nikoi ne mi kazva... Ina4e mislq 4e dnes Germaniq 6te se klasira za final ,no Italiq 6te im se opune qko ;)

 

Взеха му топката и той залитна и стъпи на топките на един дето беше легнал зад него (май този който му изрита топката).

Link to comment
Share on other sites

оле разбиха са, след 1 месец мачове..тази вечер се разбих..особено втория гол беше като на кино....дел пиеро изруд - адзурите са фаворити на този етап според мен, а неудачниците домакини, които нямата нито един футболист от качеството на клинсман, берти фогс, бекенбауър...да пътуват. Според мен финал:

 

ИТАЛИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

Link to comment
Share on other sites

Много хора ги направиха шампиони немците предварително........много се радвам, че отпаднаха. :))))))))))))))))))))

Успех на Италия на финала!

Link to comment
Share on other sites

ИТАЛИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

 

за пръв път през живота ми ще пускам еврофутбол за тези отбори...

ако може вече да се пусне де :)

Link to comment
Share on other sites

олее просто сам разглобен от кеф :) Италия показаха класа :) така да се радвам за отпадането на гадните шваби :)

 

ФОРЦА ИТАЛИЯ !

Link to comment
Share on other sites

оле разбиха са, след 1 месец мачове..тази вечер се разбих..особено втория гол беше като на кино....дел пиеро изруд - адзурите са фаворити на този етап според мен, а неудачниците домакини, които нямата нито един футболист от качеството на клинсман, берти фогс, бекенбауър...да пътуват. Според мен финал:

 

ИТАЛИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

Италия - Франция е логичния финал.

Ако все пак има няква логика де. Франция е класи на Португалия които някак лежешком с една дузина картони додрапаха до тука.

Ако това е финала ще бъде истинска класика.

 

Абе къде е Италия горе във анкетата?! Лелелее голям майтап??!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Be q kajete (ako moje klip nai-dobre) zakvo go izgoniha Rooney ,kakvo to4no stana ,4e togava me nqma6e i do sq nikoi ne mi kazva... Ina4e mislq 4e dnes Germaniq 6te se klasira za final ,no Italiq 6te im se opune qko ;)

 

Намерих едно видео на което можеш да видиш положението и коментари към него.

 

тук

Link to comment
Share on other sites

Heheheh най-сетне подкрепяните от съдии шваби си заминаха и съм много доволен:))Утре, след като Португалия бие надменните тъпи, некадърни франсета, ще съм и най-щастливия фен на футбола!Успех Португалия!

Link to comment
Share on other sites

Але алееееееее

ИТАЛИЯ СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ! Показаха го за по-малко от минута 2 гола...Forza Squadra Adzura! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Heheheh най-сетне подкрепяните от съдии шваби си заминаха и съм много доволен:))Утре, след като Португалия бие надменните тъпи, некадърни франсета, ще съм и най-щастливия фен на футбола!Успех Португалия!

финала е италия и франция и ако искаш безинтересен финал като италия и португалия незнам какъв фен на футбола си :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...