Jump to content
BulForum.com

Тея ме дебнат от всякаде


Recommended Posts

Сутринта на 21.03.2006 (преди малко) в 00:07 часа вървейки по тротоара между бул.Източен и бул.Лиляна Димитрова бях спрян от полицейска кола Опел Астра (бял) C 0136 PM. Започна с това:

"Имаш ли лична карта" до аз: "За какво беше всичко това"

 

В 00:15 часа пред SPS бях спрян от друга кола(червена) с викове да отида при тях!

Молба с лична карта, От работа ли се прибирам ... и злобния чичка отзаде подхвърляше разни ...

Ядосано засмян: Кво искате от мене бе, няма и 5 мин лични карти и проверки ? Кво ми има толкоз..? -

- "Просто ти мислим доброто";

Аз - "Ми може да пренасям наркотици"?

и т.н...

 

Е ба ли кво искат от мене, не приличам на мутра ! Таман бях забравил за стреса от ченгета които все искат нещо от мене! Близо година не са ме сграбчвали за врата да ме питат къв съм?

 

 

Не съм пил, Не съм пушил, не съм се надрусал, не съм и ял! 12 часа работа и след това КВО ???

Ай стига бе?

Трябва да си намеря по неоправна държава от България, в която не само ченгетата не си вършат работата но и всички други и изобщо най хубу да ги няма. По набръчкана от България ? Хм, съмнява ме...

 

няма да разправям други гафове, но представям си (сега бях с кожено яке и кожен панталон), ако съм с разпокъсаните ми дънки и тениска на WhiteSnake КО ЩЕ СТАА.

 

лЕКА нощ на всички.

До админите, кат ви кефне трийте, кат ви кефне уорн, вече имам 20% - с радост ще ми лепнете още!

 

edit:

В посочените от мен по горе случаи не са ме джобили, по скоро аз извадих всичко от чантата си за да си извадя личната карта. Но имам случай, в който ме връткаха сумати и време за тайни джобове? Даже бях удивен ? Но тогава бях млад, и не толкова раздразнителен като сега. Писна ми: сякаш съм крастав! Да ме оставят на мира и да ходят да спът!

 

Edit: 11.04.06 - Вчера пък, да се похваля с поредната акция срещу мен, но в Метро! Случайно живея много близо до него, и от всички влизания тям(сам или с други хора), мисля че 3-4 пъти не са ме проверявали дали не съм окрал магазина! Вчера бе за тетрадки! Шибаната охрана ме дръпна и взе да се ебава не пак, а отново: хубу извадих по навик фактурата, ам как ми се щеше да му я навра в газа с ритник!

Link to comment
Share on other sites

Сутринта на 21.03.2006 (преди малко) в 00:07 часа вървейки по тротоара между бул.Източен и бул.Лиляна Димитрова бях спрян от полицейска кола Опел Астра (бял) C 0136 PM. Започна с това:

"Имаш ли лична карта" до аз: "За какво беше всичко това"

 

В 00:15 часа пред SPS бях спрян от друга кола(червена) с викове да отида при тях!

Молба с лична карта, От работа ли се прибирам ... и злобния чичка отзаде подхвърляше разни ...

Ядосано засмян: Кво искате от мене бе, няма и 5 мин лични карти и проверки ? Кво ми има толкоз..? -

- "Просто ти мислим доброто";

Аз - "Ми може да пренасям наркотици"?

и т.н...

 

Е ба ли кво искат от мене, не приличам на мутра ! Таман бях забравил за стреса от ченгета които все искат нещо от мене! Близо година не са ме сграбчвали за врата да ме питат къв съм?

Не съм пил, Не съм пушил, не съм се надрусал, не съм и ял! 12 часа работа и след това КВО ???

Ай стига бе?

Трябва да си намеря по неоправна държава от България, в която не само ченгетата не си вършат работата но и всички други и изобщо най хубу да ги няма. По набръчкана от България ? Хм, съмнява ме...

 

няма да разправям други гафове, но представям си (сега бях с кожено яке и кожен панталон), ако съм с разпокъсаните ми дънки и тениска на WhiteSnake КО ЩЕ СТАА.

 

лЕКА нощ на всички.

До админите, кат ви кефне трийте, кат ви кефне уорн, вече имам 20% - с радост ще ми лепнете още!

 

 

 

 

 

 

Разбирам та брат тия шибаняци от 6то районо редовно са прават на оборотни

 

:devil :angry1 понеже бачкам в Изгрев и мен редовно си ме проверяват за ЛК B)

 

се търсат уж хероин

 

:punk :D

Link to comment
Share on other sites

а пък да ви се оплача, мен не ме спират, нито ме дебнат и въобще ако се случи да се объркат и да се решат да ме заговорят, се държат много учтиво и прилично. представят ми се, говорим си весело и закачливо, шегувкаме се, абе все едно сме се спрели на лафче по случайност. не знам вие кво прайте, ама аз са чувствам мноо прецакан че се държат толкоз добре с мен.... как пък не ми се изреже някой на мене така да ми се разкрещи?! искам и аз да дигам скандали на някого, ама нъцки. все на учтиви хора попадам ........ мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-

мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-

мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън-мрън.......

 

та що така бе хора?!

Link to comment
Share on other sites

Значи когато полицията не върши нищо всички мрънкат. Когато започнат поне малко по малко да вършат някаква работа, всички пак мрънкат. Логиката е добра!

 

Разбира се, че не е приятно да те спират за щяло и нещяло, но не виждам нищо възмутително.

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка се оплакваш, че полицията патрулира и спира подозрителни лица посреднощ, вместо да иде някъде да спи? Евала...

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка се оплакваш, че полицията патрулира и спира подозрителни лица посреднощ, вместо да иде някъде да спи? Евала...

ae пич изнервящо си е да те занимават само с глупости. всички искат полицията да отчита дейност, но се постави на мястото на хората, които само биват спирани (да не ти казвам колко трае стандартна проверка за алкохол, времето се удължава ако не се разделиш с няколко $ ) ...

 

оффтопик: Преди време бачках в заличка и на нощните смени събирах приятели на карти, единия беше с кола, щото живееше далече и почти всяка вечер го спираха за проверка за алкохол... вярно, че не са всяка вечер едни и същи патрули, ама как не го запоминха бе маа му стара :angry1

Link to comment
Share on other sites

И колко трае стандартната проверка за алкохол?Питам,защото няколко пъти са ме спирали и проверявали за алкохол и процедурата беше изключително бърза.С пари се разделяш ако си пил и те хванат ;) Не виждам какво толкова,че са ти искали лична карта.Проверяват хората,всякакви субекти бродят нощем по улиците.Нищо лошо няма в това.

Link to comment
Share on other sites

И колко трае стандартната проверка за алкохол?Питам,защото няколко пъти са ме спирали и проверявали за алкохол и процедурата беше изключително бърза.С пари се разделяш ако си пил и те хванат ;) Не виждам какво толкова,че са ти искали лична карта.Проверяват хората,всякакви субекти бродят нощем по улиците.Нищо лошо няма в това.

 

а субект ли е човек който се връща от работа ?

или кво подозрителен е щото е бил до късно на работа ?

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш,че не носи табела на гърдите "Бях до късно на работа".Живем в България и има всякакви изроди по улиците,полицаят не е врачка,за да знае какъв си и що бродиш нощем.

Link to comment
Share on other sites

а субект ли е човек който се връща от работа ?

 

Ами във всеки случай не е обект, остава да е субект... Тия полицаи за това са навън - да патрулират и да извършват проверки - особено пък ако се шмиткаш по улицата в 2-3 посреднощ - едва ли тогава е пълно по улиците с хора прибиращи се от работа, естествено е да им се стори подозрително. Ако ти си спокоен за себе си, че не вършиш нищо нередно - тези проверки изобщо не трябва да те притесняват. Напротив - трябва да те радват и да те карат да се чувстваш по-сигурен, когато се прибираш посреднощ от работа, като знаеш, че полицаите не дремят, а обикалят и спират съмнителните за проверка. Ако от друга страна нещо си гузен... тогава се притеснявай от такива проверки и се ядосвай.

Link to comment
Share on other sites

Значи когато полицията не върши нищо всички мрънкат. Когато започнат поне малко по малко да вършат някаква работа, всички пак мрънкат. Логиката е добра!

 

Разбира се, че не е приятно да те спират за щяло и нещяло, но не виждам нищо възмутително.

 

В някои провинции на Германия полицията нямала право да спира хората така да ги проверява без да има повод, даже май изобщо. Поне така е било до преди 10 години.

 

 

И в крайна сметка се оплакваш, че полицията патрулира и спира подозрителни лица посреднощ, вместо да иде някъде да спи? Евала...

 

 

Готиното в случая е, че нашата полиция патрулира там, където нищо няма да намери и спира тия, у които също нищо няма да намери.

 

Когато не отдавна бяхме цяла колона коли, как избраха точно нас да спрат? Ами бяхме с най-голямата кола? И за какво ни спряха, майтапът беше, че не бяха дори катаджии. Търсели уж били крадена кола. Е, намериха ли - не. Че те бяха толкова уязвими, че ако ние бяхме бандити, щяхме да ги изтрепим преди да се усетят и да сме изчезнали. Направо ми стана жал за тях. После ги извикаха по радиото да разтървават някви, които се сбили и ни пуснаха, а през това време се оплакаха, че циганите никакъв страх нямали от тях, едно време ги заобикаляли от 200 метра, а сега идвали при тях да си приказват.

Link to comment
Share on other sites

И ти предлагаш изобщо да не патрулира полицията и изобщо да не спира никога никого за проверка при положение, че като са спрели вас не са намерили открадната кола?! - това е решението според теб, така ли? Ех, да - къде по-лесно щеше да е всички откраднати коли да светят в бледорозово и да имат табела отгоре "Крадена кола" - тогава нямаше да се налага полицията да те спира, когато издирва краден автомобил от марката която караш ти... И престъпниците да ходеха с тениски с надпис "Криминален тип" - тогава полицаите винаги щяха да спират когото трябва - от 100 спрени граждани за проверка - 100 престъпника заловени... Ех-х-х... И като се събудиш - краката ти отвити и ти духа...

 

 

Zingam, ти си много объркано момче - поне по един въпрос имаш ли едно мнение? Или за всеки въпрос имаш минимум две мнения... Случайно да си адвокат? Те са на тоя принцип - един адвокат = две мнения...

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера от какво точно се оплакваш :blink: :confused От това, че все още има будни полицаи или че спират за проверка разни субекти дето се разкарват сами по нощите!?!? Несериозно е ! Полицията тва и е работата и даже се учудвам как още има такива дето си я вършат ! В това няма нищо лошо, напротив, ако утре някой вземе заколи друг на улицата посред нощ , всички ще се разбучат: - къде полицията , за какво плащаме данъци и т.н.

Колкото до уарна , хехех аз имам 60%, AND I`M PROUD OF IT :excl: :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

:) ov3rm4n, ама крадената кола, която те търсеха била Audi, ние не бяхме с Audi, а се връщахме от Червената скала, омацани до покрива.

 

 

 

Zingam, ти си много объркано момче - поне по един въпрос имаш ли едно мнение? Или за всеки въпрос имаш минимум две мнения... Случайно да си адвокат? Те са на тоя принцип - един адвокат = две мнения...

 

Приятелю, сега си спомних нещо... тези думи съм ги чувал и преди! Лекарите ми казаха също така, че съм "объркано момче" миналата година преди да ме пуснат от психиатричното заведение и ме предупредиха да не пиша по форумите, че ще ме приберат пак.

 

:devil :devil :devil

 

 

 

Сутринта на 21.03.2006 (преди малко) в 00:07 часа вървейки по тротоара между бул.Източен и бул.Лиляна Димитрова бях спрян от полицейска кола Опел Астра (бял) C 0136 PM. Започна с това:

"Имаш ли лична карта" до аз: "За какво беше всичко това"

 

 

 

 

GoDZiLa, всъщност ако приличаш на GoDZiLa, не бива да се чудиш, защо те спират по улиците, по-скоро се чуди, що не ти искат автограф, вместо лична карта :P

 

Godzilla

 

B00005GDUW.09.LZZZZZZZ.jpg

 

Струва ми се, че виждам полицейски коли и таксита! :) Go, GoDZiLa, go!

 

 

 

(Да не вземеш да се обидиш нещо???)

Link to comment
Share on other sites

И ти предлагаш изобщо да не патрулира полицията и изобщо да не спира никога никого за проверка при положение, че като са спрели вас не са намерили открадната кола?! - това е решението според теб, така ли? Ех, да - къде по-лесно щеше да е всички откраднати коли да светят в бледорозово и да имат табела отгоре "Крадена кола" - тогава нямаше да се налага полицията да те спира, когато издирва краден автомобил от марката която караш ти... И престъпниците да ходеха с тениски с надпис "Криминален тип" - тогава полицаите винаги щяха да спират когото трябва - от 100 спрени граждани за проверка - 100 престъпника заловени... Ех-х-х... И като се събудиш - краката ти отвити и ти духа...

Zingam, ти си много объркано момче - поне по един въпрос имаш ли едно мнение? Или за всеки въпрос имаш минимум две мнения... Случайно да си адвокат? Те са на тоя принцип - един адвокат = две мнения...

Абсолютно вярно. Хахахахаха, ще се оплаква, че го спирали... Хахахахахаха...

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво се оплаквате един приятел венъж го пяха спрели на Търговията на Брезовска.Чакал баща му да мине с Камиона кам 17 -18 ама зимно време пред затамняване и го спрели лична карта разпитали го каде учи на каде е трагнал и тва е било . За да ви спират явно има нещо което не харесват около вас :) мен не са ме спирали още ще видим има време

Link to comment
Share on other sites

МЕн ме спряха на тодоровден(с приятели) защото чули дрънчене.

НЯмам нищо против.....хубаво ,че не ни усетиха че се бяхме почерпили(особенно 1ин който на сутринта не помнише че са ни спирали)....че тогава ще фтаса работата...

Link to comment
Share on other sites

Виждали сме се с GoDZiLa live, и мога да ви кажа че изобщо няма никаква връзка с ника си :)

Въобще не изглежда като някой от крими- контингента :)

Чесно казано, изглежда като че не би докоснал муха :D (е може да е прикритие, признавам :P )

Все си мисля, че са го спирали да проверяват за години....чесно казано, аз бих се зачудил ако го видех по това време дали има 18 и дали не трябва да е вкъщи (сорка Godzi :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Ама на мен това ми е приказката, че ако беше от крими контингента, щяха да го заобиколят от 200 метра. Иначе, щом е някой безобиден, що да не го спрат? Ще отчетат дейност! Съвестта си ще успокоят, че не ядат на данъкоплатците напразно парите. Ще свършат работа, пък на опасност няма да се излагат и те семейство имат и те деца хранят, защо да рискуват?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво да е има такива полицейски проверки..специално в мойта махала даже с бусове обикалят :lol: обаче понякога се държат грубо..аз имам години и като ми зациклят в картата напрао..откачам 29837289 часа вътре в патрулката пишат все 1 съм некъф :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Мен също ме спират. Е и?! Нормално, това им е работата, а и един пиян субект прибиращ се 2-3 часа през нощта пеша по булевард сигурно не е ежедневна гледка, та нормално да ме спрат... Не им се сърдя, учтив съм с тях и тяхното отношение винаги е същото. Като/Ако ти е чиста съвестта какъв е проблема?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...