Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

абе северна ирландия биха датчаните в последното си домакинство и след това паднаха само 1-0 като гости на испания...какъв Х, каква 2ка сънуваме, мачът си е твърдо 1 отвсякъде :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Как от всички мачове с калпав коефициент ще избера този, който няма да излезе...Иранците се мъчат ли, мъчат. А аз нямам никаква дисциплина и правя глупости...

Link to comment
Share on other sites

Как от всички мачове с калпав коефициент ще избера този, който няма да излезе...Иранците се мъчат ли, мъчат. А аз нямам никаква дисциплина и правя глупости...

защо не си си написъл домашното, а? :D

виж какво правят сирия в баражите, за да се докопат до групите :tongue

http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries...ngs/round1.html

бтв как ме сърбят ръцете да го натваря на тоя коефициент...едвам се удържам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

1Х на България. Или всичко, или нищо :)

успех :)

аз чакам само англичаните да се разправят с швейцарците и да гушна 15тина евро чисти. обаче нещо са ми малко и се чудя дали да не сложа още кинта пак на тях :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Понякога имам кофти правилни прогнози . Предния път бях убеден , че Реал ще отпуснат каиша и така и стана направиха Х . Днес гледма Македония - Сърбия и имах някакъф спомен , че Македонците направиха Х с Англия и така и стана . Друг път се сгрумолясвам с гръм и трясък затова не залагам често . Сега се зарибявам онлине за без пари в winner.bg поне не ме е яд накрая :)

Link to comment
Share on other sites

аби мани го ти тоя уинър :D

и аз се зарибявах там известно време, докато не открих, че тръпката не е същата- не мисла мачовете по същия начин, не търся предишни резултати, не знам от колко часа са и не ги следя...абе то май изобщо няма тръпка, кво съм търсил там :tongue

Link to comment
Share on other sites

То бива карък, ама чак толкова...

За пореден път ми става ясно, че няма и няма да забогатея с хазарт.

Най-интересното е, че за пръв път не ми пука и не ме е яд (чак толкова много) за загубата :)

Link to comment
Share on other sites

след доста успешни 3 дневни залози, днеска смятам да почина...щото няма хубави мачове :woot

И аз след два успешни дни,днеска ще гледам отстрани.. :D

Тея африканците не са от най-добрите мачове,пък и коефициентите паднаха престъпно ;)

Link to comment
Share on other sites

То не само коефициентите са престъпни...

играеш Гана 1Х -> излиза 2

 

Кораво....

 

Еми Егитепет 1-4 майна...кво да ти кажа!

Добре,че не ги играх!

Link to comment
Share on other sites

тия африканци обпаха парите на цял свят май :D

един приятел ги игра 1Х към губещите с 250лв :bgrin:

за днеска набързо напльоках малко глупости :laughing:

утре ще ги мисля повече, че сега бързам да се разпоря от пиене :)

фиш 1:

тампере-мипа-1

додрехт-айндховен-1

розендаал-харлем-1

монпелие-ниор-1

клермон-либурн-1

 

фиш 2:

кайзерслаутерн-мюнхен 1860 гол-гол

ердзгебирдзге ауе-кик офенбах гол-гол

Link to comment
Share on other sites

айде бе, спряхте ли залозите :D

казвайте нещо за днеска, че вчера едвам избих и ся ма е страх да пусна нещо :wir

мисла си майорка-алмерия-1, вече много победи и станаха на алмерия и не и е там мястото...и все пак ме е страх да не продължат серията без загуба и да завъртят някой тъп Х :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

такива дербита не се играят ;)

на мен всички малки залози ми тръгнаха наобратно, за това се ядосах и сложих всичко на хофенхайм-мюнхенгладбах да има още поне 1 гол на 1.2 коефициент :laughing:

абе, за 6 ден залагам, почнах с 25 евро, 5 бонус, а сега- Баланс: 102.00 EUR :)

ама вече почнах много да се насирам, че ми върви и не зная кво да пускам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хващам хиксовете на Байерн, Челси и ПСВ и победата на Валенсия (2:0 първото полувреме, чудо ще бъде, ако я изпуснат) в права колонка :)

 

За днес:

Арсенал 1

Нант Х2

Link to comment
Share on other sites

Днес има няколко много апетитни мача, в които домакинът не би трябвало да загуби:

Галатасарай - Леверкузен

Рейнджърс - Панатинайкос

Бенфика - Нюрнберг

 

Мнения? Аз ще ги играя 1Х + 1 на Милан срещу Ливорно.

Link to comment
Share on other sites

изтеглих 100евро от сметката в нета и за ся се връщам към еврото...нета е много зарибено и ми отива всичкото свободно време :bgrin:

бтв- вчера съм написъл горния мач и 20лв печалба отидоха по дяволите. какво ми беше учудването като ми каза шефа на пункта, че фиша не печели :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Боже... Милан губи на Ливорно. Ако паднат ще ги убия просто...

 

Еми само тия олигофрени Милан ме издъниха... То се вижда че без да копуват мачове за нищо не стават :@ :@ :@ :@ :@ :@

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...