Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

реших да цъкам по един мач на ден от програмата за тиража и засега без залози в нета :)

за днеска чакам единичка на дижон - либурн :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Нант изравнява и сега се надявам без проблеми да си вземат мача. Иначе другите които съм играл:

 

Волфсбург ам - Унион Берлин 2 (0:3 в 40-тата)

Булон - Амиен 2

Нант- Либурн 1

Уест хям - Челси 2

Рекре - Реал М 2

Ман сити - Уигън 1

 

Амиен имат доста победи на последък и смятам че ще продължат да летят и ще бият и неска.

Челси трябва да вземе своя мач въпреки че играе ШЛ

Ман сити най-накрая трябва да бие на Ийстландс

Реал М неможе вечно да пада трябва да вземе своя мач срещу слабия Рекре иии тва са...

 

Булон - Амиен 0:1 :punk :punk :punk

 

Нант - Либурн 1:2 Е тва е... Тея пак ша ма издънат...

Link to comment
Share on other sites

Цяла седмица един голям,мазен,космат кор...

 

Пробвах с 4,с 3,с 2 мача и всеки път по 1 мач....

 

Днес 2 фиша с по 3 мача и в двата по 1 мач ме дъни!

 

Тва е простооо..... тея Топ Осс как не биха,не знам....

Да не говорим за тъпите Го Ахед Ийгълс,дето следващия път няма да ги играя и ще бият :@

Link to comment
Share on other sites

Фаворитите ми за днес са Ман Сити, Милан и Реал. И Милан, и Реал имат важни мачове за ШЛ, но не смятам, че ще загубят днешните срещи.

Link to comment
Share on other sites

на мен не ми се вярва много, особено пък милан, които освен, че са слаби в калчото, а им се събират доста мачове с тоя междинен кръг дето беше :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя спортинбет започва все повече да ме изнервя - от 10 мин не мога да пусна залог, постоянно ме изхвърля "по причини за сигурност"!!! Гррррррррррррр!

Link to comment
Share on other sites

за днеска - челси 2, уест хям имат да ми връщат пари :devil

реал 2, трябва да бият вече :punk

 

не че нещо ама Уест Хям е твърдо 1 , както и Нюкасъл ;)

Link to comment
Share on other sites

не че нещо ама Уест Хям е твърдо 1 , както и Нюкасъл ;)

утре си на поправителен :laughing:

имам предвид да кажеш пак някой твърд мач, пък тука ще решим дали да не налеем малко стотинки наобратно :tongue

Link to comment
Share on other sites

утре си на поправителен :laughing:

имам предвид да кажеш пак някой твърд мач, пък тука ще решим дали да не налеем малко стотинки наобратно :tongue

 

ооо повече няма да казвам твърди мачове :P ,де*ба те Чукчета ...

Link to comment
Share on other sites

още един фиш за днеска:

дарби - съндърланд -2

виченца - гросето -1

ман сити - уигън -1

нак бреда - спарта -1

метц - каен -1

...като няма кво да правя до някоя среща пускам евро в произволен пункт :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ех тоя Бентнер :)

Хващам Рома, Болоня и за сега Нак Бреда (дано бият). От другия фиш, Атлетико трябва да бият, и там някви нещастници...

Link to comment
Share on other sites

Баси, днес познах всичко в Испания. Жалко, че играх само Реал :D

Но все пак след рекапитулацията съм +250 лв, така че няма място за съжаления. Следваща спирка - Манчо, Челси - единици с твърдост 11 по скалата на Моос ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси, днес познах всичко в Испания. Жалко, че играх само Реал :D

Но все пак след рекапитулацията съм +250 лв, така че няма място за съжаления. Следваща спирка - Манчо, Челси - единици с твърдост 11 по скалата на Моос ;)

В Интернет ли залагаш ? Би ли обеснил как и в кои сайтове е най-добре :) ?

По темата - вхащам първия фиш, във втория уж най-сигурния мач ме издъни... някакви белгиици - сент нещо си...

Link to comment
Share on other sites

Играя в sportingbet.com. Единственият проблем е, че много често ме изхвърля и после трябва пак да се логвам - досадно е. Иначе коефициентите са добри, а и предлагат нещо, което в Ефу го няма - двоен шанс за мачове с "очевиден" победител. Пример: Арсенал - Астън Вила. Коеф за победа на Арсенал е 1.5 - предлагат 1Х на 1.1. Това е ужасно нисък коеф, но пък откъм сигурност изглежда много по-примамливо (е, Арсенал изравниха в 94 минута, но все пак изравниха :) ). Идеята е да се съберат 3-4 мача с подобни коефициенти (снощи: Милан, Ман Сити, Реал, Бристол, УБА, Рома - все мачове, в които е много малко вероятно споменатият отбор да загуби) и да се получи общ коеф 1.5 - 2 и да се налеят неприлично много пари :D

Ако някой загуби, гризваш дръвцето много сериозно, но все пак идеята е никой да не губи :)

 

Освен в този сайт, можеш да залагаш в bet-at-home, betfair, paddypower и къде ли още не.

Link to comment
Share on other sites

Играя в sportingbet.com. Единственият проблем е, че много често ме изхвърля и после трябва пак да се логвам - досадно е.

проблема е, че освен с интернет експлорър, с друг браузър изхвърля - съпорта ми обясняваха, ама толкова и обесниха. като пускам в спортингбета влизам само с експлоръра, с друго прави проблем.

за днеска чакам евертън и валядолид да бият и утре съм с ново яке :D

Link to comment
Share on other sites

С всеки един от браузърите ми прави проблеми...както и да е, ако не става дума за лайв мачове, не е чак толкова голям проблем.

 

Иначе аз днес подпирам Евертън, Пуул и Бордо.

Link to comment
Share on other sites

За днес съм пуснал Реал Сос, Малага и Виляреал ...

А там като се регистрираш в sportingbet-a и те пита за депозит ? Това колко да имам ли е ? Смисъл примерно давам 15 евро и после само с тях се 'разпореждам' ? И ако е така като ги изгувя как да си сложа още ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да имаш дебитна/кредитна карта (има и други начини за депозит, но този е най-удобният). Вкарваш парите (15 евро например) и си играеш с тях. Ако ги загубиш, трябва да вкараш още по същия начин (ако искаш да играеш още :) ). Тъпо е, че тегленето на пари отнема около 5 работни дни, ама какво да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...