Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Мисля че е грешка да играеш Уотфорд. Не са много убедителни като домакини. Последните 10 мача имат едва 1 победа като домакин. А на 26 януари играха пак срещу Улвс за ФА къп и загубиха с 1:4. И според мен мача не е сигурен...

Да, имам го предвид това. И точно затова смятам, че в този мач ще са пределно мотивирани. Все пак са претенденти за Премиършип. Време е да се стегнат и да започнат да печелят. Или да правят равни, все ми е тая :) Само да не загубят. Което ми се струва малко вероятно - не всеки ден е Уулвсден :D

 

Льоавърчетата са на път да бият, Байерн поведоха, остава само Страсбург да си оплете кошницата и сметката ми в СБ ще набъбне значително преди утрешните кулминационни мачове :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дано бият и аз съм ги играл. Иначе Германия дивизия 2 е следващата която няма да играя повече. Бях пуснал и друг фиш на който бях играл Мюнхен гладбах срещу Кайзерслаутерн. Водиха 1:0 и бяха с 2-ма човека повече. И допуснаха да ги изравнят :angry1

Link to comment
Share on other sites

повече няма да залагам под и над, най тъпия залог според мен. не стига, че са ниски коефициентите ами ако си ги цъкаш на лайфчета на голчета на полувреме шанса е доста по голям да земеш кинти

Link to comment
Share on other sites

Всеки Петък пускам фиш за Петък и Събота, като в петък избирам един или два мача и останалите са в събота и подявалите никога не мога да хвана проклетите мачове в петък... Сега също натам върви. Тъпия Страсбург падаааа :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

0:2 ... А уе прости некъдърници да го духате уе... бахти как ма изнервят тия тъпанари цял сезон ена победа нямат и точно ся ша бият. Прости нещастници са тва .... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

От къде сте си изкарали тези Виза от коя банка е най-добре или всички са еднакви ?

В Централна Кооперативна ти я правят за 5 работни дни ;)

Link to comment
Share on other sites

За утре зася съм измислил

 

Леверкузен 2

Хета 1

Рединг 1х

Уотфорд 1

 

Какво мислите :rolleyes:

 

еми както винаги изглежда добре,ама нали знаеш..... няма 'ВЪЗМОЖНИ' неща с тоя ЕФУ :D

 

Днес ме дънят такива мачове,където не съм си мислил,че е възможно.

Преди да пусна си мислех да пусна 2 изненади с 3-4 лева,обаче изведнъж реших да игра 'НА СИГУРНО' и познайте кво стана... изненадите излизат,а 2та сигурни ме дънят (кьолн и страсбург)

кво да говоря повече.... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да пробвам система 2от3 със знак 1Х на мачовете на трите лидера:

Сити - Арсенал

Портсмут - Челси

Тотнъм - Юнайтед

 

От много чудене взех, че ги играх права колонка :)

Link to comment
Share on other sites

И Страсбург барабар с всички франсета влиза в черния ми списък :devil

 

Eто какво пуснах

 

Футбол Birmingham v Derby

Match Prices

Birmingham 1.60

 

Футбол Liverpool v Sunderland

Match Prices

Liverpool 1.25

 

Футбол Hamburger SV v Hannover 96

Match Prices

Hamburger SV 1.70

 

Футбол Ivory Coast v Guinea

Match Prices

Ivory Coast 1.40

 

Футбол Newcastle v Middlesbrough Футбол Newcastle v Middlesbrough

Match Prices

Newcastle United 1.85

Link to comment
Share on other sites

аз малко попромених фиша в движение :D

сток сити-кардиф-1

ман сити-арсенал-2

скънторп-чарлтън-2

палермо-ливорно-1

алмерия-реал-2

3лв

Link to comment
Share on other sites

1 фиш

 

Килмарнък - Селтик 2 хванат

Ман сити - Арсенал 2 хванат

Помпи - Челси 2

Бирнингам - Дарби 1

Странрър - Форфар над 2,5

Ливърпул - Съндърланд 1

Кадис - Тенерифе под 2.5

Алмерия - Реал М. 2

Бенфика - Насионал 1

 

2 фиш

 

Арсенал и Селтик хванати

 

Суонзи - Олдъм 1 (тука май ще изгоря.. )

Тотнъм - Манчестър 1

Бъри - М.К Донс 2

Кроули Таун - Дроилздън над 2.5 (вече хванат )

Ливърпул - Съндърланд 1\1

 

П.П 2-ри гол за Суонзи в 87-та минута :)

Link to comment
Share on other sites

1 фиш

 

 

 

Суонзи - Олдъм 1 (тука май ще изгоря.. )

така най обичам :love

в 90тата :punk

айде успех :D

дано днеска всички ги напердашим :tongue

Link to comment
Share on other sites

От много чудене взех, че ги играх права колонка :)

 

Пу, да се *** в алчния ***!!! Мислех да играя 2от3, мислех, мислех и накрая се ******.... :angry1

 

Ливърпул да вземат да вкарват, че ме хващат нервите вече!

 

 

ЕВАЛААААААА :D

Link to comment
Share on other sites

Няма какво, пак е ред за лапане..Не мога да повярвам за тия издънки в Англия.Но не трябва да забравяте, че Дарби са боклуци! :D ..а и след днешния кръг, не само те... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пуул и Уотфорд поведоха с по 2:0, остава утре Нюкасъл да не загубят и ще съм мнооого доволен :)

 

Въпреки заканата си да не играя повече нищо холандско, обмислям 1Х на Алкмаар и Аякс, съответно срещу ПСВ и Фейенорд. Големи мачове са това, на ПСБ ще им дойде много втора победа като гост на един от претендентите, а на Аякс ще им дойде много втора загуба като домакин на един от претендентите :) Коефициент 1.86 - заслужава си да се помисли по въпроса.

 

Очевидно не си заслужава :) ПСВ поведоха с 2:0.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...