Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

доста хора вчера са изгоряли от реал гледам. включително и аз с късния ми фиш :bgrin:

за днеска на пияно още набучих сумати щуротии.

фиш 1:

сент трюиден-брюж-2

грьонинген-рода-1

валядолид-валенсия-2

гана-нигерия-0-0-точен :punk

кот дивоар-гвинея-Х/1 :woot

2лв

 

фиш 2:

аякс-фейенорд-1

мюнхен 1860-аусбург-1

нюкасъл-мидълзбро-1

леванте-сантандер-1

фиорентина-милан-2

1лв

Link to comment
Share on other sites

Вчера бая изненади в Англия, днес мислете ли, че ще има такива?

Нюкясъл - Мидълзбро

Фулъм - Астън Вила

 

Edit: От къде могат..и могат ли от някъде да се намерят евентуалните състави на отборите преди мача?

Link to comment
Share on other sites

Вчера бая изненади в Англия, днес мислете ли, че ще има такива?

Нюкясъл - Мидълзбро

Фулъм - Астън Вила

 

Фулъм няма победа от доста време и мисля че този мач може да крие още една изненада в Анлгииската висша лига.

 

Нюкасъл все още не са навлезли в ритъма и мисля че е време да покажат добри игри и да направят няколко победи за напред.

 

Прогнозите:

 

Фулъм - Астън Вила Х

Нюкасъл - Мидълзбро 1

Link to comment
Share on other sites

Седя аз и се чудя каква беше алтернативата на Бряг на слоновата кост :lol:

Ivory Coast си е класиката :D

 

Много го мъдрих твойто БСК-добре че разясни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Никаква дисциплина нямам! Снощи пуснах някакви лигави залози на лайв и си изгорих парите за днес. Аякс ще бият и ще ме е яд.

 

Оттук нататък само колонки от 3 мача с коеф минимум 2!

 

Нюкасъл издържаха! 200 евро в джобчето на момчето! :D

Link to comment
Share on other sites

първият залог по нета вече е факт :D

захраних си сметката в спортингбет директно без регистрация на картата от банкомат, картата е на експресбанк-виза електрон

веднага ме зарибиха с още 5евра и естествено аз се пробвам да им ги върна на момента :laughing:

 

едит:

от 16ч сумати залози и сега равносметката е-камерун бие и зимам чисто 11.50евро или бия си контра и зимам почти 5 евро чисто, но знам, че зимам нещо, щото ако мача се развие неблагоприятно и не мога да си бия подходяща контра може и да фана мекия :D

Link to comment
Share on other sites

от 16ч сумати залози

Това е един от основните недостатъци - залагането става лесно, което значи, че изкушението за повече залози е голямо :) Общо взето и аз пускам по два-три допълнителни (които не са контра) залога, които в крайна сметка ми изяждат печалбата от главния (ако въобще излезе) :)

 

За мен най-големият плюс (освен удобството) е това, че предлагат двоен шанс за всички мачове.

 

Цайсите повеждат, траляляяя!

Link to comment
Share on other sites

Днес играх за:

египет

аахен

камерун

както е тръгнало излизат

с 2 долара 16 ако всичко е наред :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лоша работа.Нещо интересно за утре?Дори програмата не знам.. :) Вие някакви виждания да имате?

Link to comment
Share on other sites

знаех си,че не трябва да се лакомя и да си бия контрата на камерун...еми така и направих :woot

сега съм малко над 5 евро напред от вчера :D

за днеска мисля да пускам за младежите на уелс и англия :)

Link to comment
Share on other sites

Лоша работа.Нещо интересно за утре?Дори програмата не знам.. :) Вие някакви виждания да имате?

кви виждания бе, бахти и каръка дет ма гони :bgrin:

вчера камерун ги изарвниха и едвам си избих залога

днеска съм пуснал на малта-уелс-2 и англия-ирландия-1 и са препотявам още рано-рано. уелс са мъчат срещу анонимците от малта, верно че са младежи до 21г, ама уелс при победа излизат на първо място с добър шанс да го удържат и да се класират за финалите, а не могат да вкарат гол. първото полувреме е 0-0 и якото е, че не е на лайф и не мога да си удара контра да избия залога, който е доста доволен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хванах Португалчетата и ми остават Англичанчетата, Алдършот, Ени селяни съм играл над (ените бяха Богнър Риджърс изкефи ма името им и ги пуснах над :Д ) Клифтънвил - Лимаведи над и Минесота - Детройт 2

Link to comment
Share on other sites

в 35 минута са полакомих за 3.5 на полувреме на анличанчетата.като не стана се ядосах и ги положих с 20евро на 1.45 за краен :punk

излезе ми първоначалният фиш- уелс и англия, междинката-англия над 2.5 и последния :D

тая вечер доста доволно :)

Link to comment
Share on other sites

За Северна Ирландия - България има ли някакви данни, идеи, предположения?

Аз, като анти-фен на българския отбор, смятам всеки техен мач за лесен начин за печалба чрез залог за другия отбор :)

Играл съм го 1Х заедно с 1Х на Италия - Португалия, но се чудя дали да не го играя отделно 1...

Link to comment
Share on other sites

За Северна Ирландия - България има ли някакви данни, идеи, предположения?

Аз, като анти-фен на българския отбор, смятам всеки техен мач за лесен начин за печалба чрез залог за другия отбор :)

Играл съм го 1Х заедно с 1Х на Италия - Португалия, но се чудя дали да не го играя отделно 1...

ами доста хора във форума на ефу са го играли 2 или Х2 за България.

според мен мача си е троен и не си заслужава риска, все пак е приятелски и няма много да се напъват и двата отбора. аз давам предимство на ирландците, заради домакинството :)

аз съм набучил всички малко коефициенти от квалификациите за световното + единица на първия мач на англия с новия треньор ;)

австралия-катар-1

япония-тайланд-1

ю. корея-туркменистан-1

саудитска арабия-сингапур-1

англия-швейцария-1

 

смятам ако не върват добре мачовете да положа англия-швейцария на сингъл с малко парички :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...