Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Започвам да си водя статистика, както някои от юзърите във форума на Ефу :) За начало избирам вчерашния ден. Начален капитал: 20 евро. Край - когато фалирам. Идеята е 100% успеваемост :zzz

 

Положението дотук:

 

Ден 1:

Евертън - Портсмут 1Х

Болтън - Ливърпул Х2

Бордо - ПСЖ 1Х

Общ коеф: 1.62

Залог: 10.59 евро

Капитал: 27.26 евро

 

Ден 2:

Да се класира: Манчестър Юнайтед

Да се класира: Челси

Реал Мадрид - Рома 1Х

Милан - Арсенал 1Х

Общ коеф: 1.85

Залог: 17.26 евро

Link to comment
Share on other sites

днеска почиваме и чакаме шл или някой има идея за мачлета?

аз се чудя за 1 на гейланг, 1 на вашаш и 1 на нотингам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А, имам въпрос във връзка с draw no bet - както си ги пуснал така, при равен на Милан, цялата колонка ли се анулира, или само коеф на Милан се приравнява на 1?

Link to comment
Share on other sites

Само коефициента на играния мач се анулира :)

 

За мен това е по-изгодно от двойния шанс...и по-голям коефициент ти дава ;)

 

 

иначе престъпно ниски коефициенти за Манчо и Севиля след като в първите двубои нещата са били на кантар :blink:

Link to comment
Share on other sites

иначе престъпно ниски коефициенти за Манчо и Севиля след като в първите двубои нещата са били на кантар :blink:

тва е няква гавра с хората :angry1

за кво да играя за манчестър и севиля като от двата мача не може да направи 2 коефициент. тва е шл - винаги има поне една изненада и поне един от сочените фаворите гълта рано въздух. аз ги изиграх 2 за лион и Х на севиля :laughing:

ся хората ша кажат, че съм луд, ама предпочитам да дам 2лв и да чакам 50-100, отколкото да треперя на 1.2 коефициент за 20лв печалба :rolleyes:

по принцип фиша ми за тиража е:

кидърминстър - стафорд - 1

уеймът - форест грийн - 2

фиорентина - евертън - 1

бенфика - хетафе - 1

3лв

имам още 4 фиша общо за 2.40лв с точни резултати и други благинки

Link to comment
Share on other sites

реал - гол/гол

челси - няма гол

Отличен 6, седни си :)

Моят капитал се изчерпа - след победата на Арсенал пуснах за Севиля, за да избия, ама на, избиха ме. Днес или утре ще си депозирам още, защото идват интересни мачове :)

Сток Сити - Бърнли

Портсмут - Бирмингам

Тотнъм - Уест Хям

и др.

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи за днес? След вчерашната загуба на Реал, която ми направи на салата доволния фиш, направо съм потресен. Поне цъкнах трети гол за Рома на Live и избих загубата :D

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи за днес? След вчерашната загуба на Реал, която ми направи на салата доволния фиш, направо съм потресен. Поне цъкнах трети гол за Рома на Live и избих загубата :D

мисля, че фиорентина и бенфика ще вземат минимална преднина преди реваншите...и аз някой лев покрай тях :)

Link to comment
Share on other sites

Защо след като опитам да направя депозит и ми изписва '330051:Please contact Customer Services to attempt to complete your deposit request: (330051)" ... пари има ...

Link to comment
Share on other sites

Защо след като опитам да направя депозит и ми изписва '330051:Please contact Customer Services to attempt to complete your deposit request: (330051)" ... пари има ...

къде правиш депозит?

каква е картата - дебитна/кредитна?

правилно ли си въвел цифричките?

пробвай с друг браузър

сигурен ли си, че се поддържа дадената карта?

свържи се със съпорта

Link to comment
Share on other sites

къде правиш депозит?

каква е картата - дебитна/кредитна?

правилно ли си въвел цифричките?

пробвай с друг браузър

сигурен ли си, че се поддържа дадената карта?

свържи се със съпорта

Много въпроси, много нещо :)

sportingbet.com

Дебитна е май (не ги разбирам много, ама със сигурност не е кредитна)

Еми май да, само се съмнявам за последните 3, ама няма кои други да са

Пробвах...

Да, Visa

Свързах се, той ми каза, че съм се регистрирал в sister site и там съм трябвало да питам... а какво е това ?

Link to comment
Share on other sites

Много въпроси, много нещо :)

sportingbet.com

Дебитна е май (не ги разбирам много, ама със сигурност не е кредитна)

Еми май да, само се съмнявам за последните 3, ама няма кои други да са

Пробвах...

Да, Visa

Свързах се, той ми каза, че съм се регистрирал в sister site и там съм трябвало да питам... а какво е това ?

абе какво значи - само се съмнявам за последните 3, ама няма кои други да са - ти имаш ли картата пред тебе или не?

съпорта май ти е казал, че си я регнал в сайт, който се явява нещо като дъщерен на спортингбета, а нали знаеш, че една карта - една сметка...аз така го разбирам

Link to comment
Share on other sites

абе какво значи - само се съмнявам за последните 3, ама няма кои други да са - ти имаш ли картата пред тебе или не?

съпорта май ти е казал, че си я регнал в сайт, който се явява нещо като дъщерен на спортингбета, а нали знаеш, че една карта - една сметка...аз така го разбирам

Еми картата не беше пред мен, ама сега е... значи тези са последните 3 цифри. А за картата - ясно, ама аз се регистрирах в точно този сайт... не знам защо ми казва sister... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Има едно условие името ти на картата да е изписано по начина, по който си го изписал при регистрирането в сайта. Тоест ако използваш чужда карта, май няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Както сте започнали- трябва ли да пращам на спортингбет разни копия от лични карти и прочее, щото проетох нещо такова в правилата?

 

Скоро трябва да заредя картата, снощи пак ме издъни само един мач :cry

Link to comment
Share on other sites

Както сте започнали- трябва ли да пращам на спортингбет разни копия от лични карти и прочее, щото проетох нещо такова в правилата?

не

Link to comment
Share on other sites

Генчлерите не са за подценяване, не бих го играл чиста двойка. Даже да не е 1Х.

Иначе най-сигурната единица днес според мен е на Сейнт Патрик - 1.65.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...