Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

А пример за естествена красота - Кийра Найтли например ;).

 

Смяххх :D Ако я видите без грим ше паднете. Да не говорим и колко добре се "сля" с тълпата мъже поради "огромния" си бюст :lol:

 

What a beauty :lol: въпреки, че тук е с бая грим де, но е далеч от перфектна :) Симпатична по-скоро.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Смяххх :D Ако я видите без грим ше паднете. Да не говорим и колко добре се "сля" с тълпата мъже поради "огромния" си бюст :lol:

 

What a beauty :lol: въпреки, че тук е с бая грим де, но е далеч от перфектна :) Симпатична по-скоро.

 

 

Keira Knightley moje da ne e nai krasivata actrisa no na men li4no tq mi haresva nai-mnogo ot vsi4ki v momenta i za men tq e mnogo 4arovna , kolkoto se otnasq do snimkata nqma 4ovek na koito vsi4ki snimki da sa perfectni vseki ima kofti snimki no moje bi vsi4ki tvoi sa perfectni.

Link to comment
Share on other sites

Смяххх :D Ако я видите без грим ше паднете. Да не говорим и колко добре се "сля" с тълпата мъже поради "огромния" си бюст :lol:

 

What a beauty :lol: въпреки, че тук е с бая грим де, но е далеч от перфектна :) Симпатична по-скоро.

 

Ти по-смотана снимка не можа да намериш... точно на тая снимка съм на мнение че е УЖАСНА! Изобщо момиче с червило/гланц за устни са ужасна картинка за мен. Много повече ме кефят нейни снимки където е малко по натюрлих :lol:.

Но сега... идеалът ми за жена определено можете да го намерите в нета на адрес www.privategwen.com :P.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...