Jump to content
BulForum.com

Какво ви се падна от питката ... ?


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Е тая година парата не отиде в мене ама кво да се праи :) За другото ще споделя след ново година някаде 1-2 ;)Като сьм се оправил от мухморлука ;)макарче спирам алкохола ;)

Link to comment
Share on other sites

"Малко юначе в къщата ще проплаче."

 

Definetely not good... :blink:

 

EDIT:

Бебе и плач wink.gif Малко бебе ще проплаче в кащи xmas.gif

 

Демек... use condoms! :tongue

Link to comment
Share on other sites

"Малко юначе в къщата ще проплаче."

Бебе и плач ;) Малко бебе ще проплаче в кащи :)

 

Демек... use condoms! :tongue

 

Yeppp...Сигурност преди всичко..Макарче и пьлното удоволствието се иска от време на време....

Link to comment
Share on other sites

За трета поредна година вадя парата, ама само дето бачкам много... Под пари не съм останал... Кой знае, може пък тази година...

Link to comment
Share on other sites

вече се отказвам да ровя за парата-за не знам коя по ред година отива в майка ми!и още по-добре :D

Link to comment
Share on other sites

парата тая година се падна на майка ми... добре че не е на мен, щото квито и пари да набарам все за глупости отиват. ся поне тя като ги зима ше ги даде за нещо умно, а може и за мен да отдели ;)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се падна паричката и аз доста и се радвах , щяла да ми донесе късмет и щастие . А баницата е на нова година . Ебати миналата година ми се падна обора !@#$#$$%$@%%^><:"

Link to comment
Share on other sites

Парата ;)

Link to comment
Share on other sites

вчера от 1-вия ми късмет се падна, че ще спечеля пари от някъде, а 2-ия, че ще живея в нова къща (явно купена с парите от тото-то) :lol:

Link to comment
Share on other sites

"старата бричка на съседа подари, кола ще вземеш ти"

 

Бла, аз нямам кола бе, к'во да подаря на съседа, бъгливото си колело ли?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се падна пътуване/пътешествие (супер...баш като за мен), а на жената й се падна да ме приемат да уча при нея... Айде де...

Link to comment
Share on other sites

Еми не мога да намеря касметите каде са ся да предам кво пише точно,ама е от сорта "Малко юначе ще проплаче в кьщи" и втория "че ме чака пьтуване" кои ли знае може пак ако имам юначе да ме изселат от нас тва да е патуването ;)

 

П.С.Аиде Честита 2006 година всичко наи-наи,аз отивам да спа че сам доста зле ;)чЕ довечера продьлжаваме; )

Link to comment
Share on other sites

Здраве и че ще ударя джакпота от тотото. Таз година мяй любов няма да има. :( Карай. Май така е по-яко. Тая година се наситих на любов. :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...