Jump to content
BulForum.com

Какво ви се падна от питката ... ?


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

И аз ще съм първия писал дет не е ударил паричката :) Както и да е, просто исках да вметна, че баница не се прави на Бъдни вечер, а само питка.

Link to comment
Share on other sites

Както и да е, просто исках да вметна, че баница не се прави на Бъдни вечер, а само питка.

Извинявам се , грешката е моя . Трябваше да напиша баница с тиква или тиквена баница или тиквеник , а не само баница :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Нека стои бе :) като мине НГ тогава пак в тази тема може всеки да напише какво му се е паднало, то дефакто тогава е интересното, защото всички късмети са различни. Сега само една паричка и толкоз :)

Link to comment
Share on other sites

Падна ми се хляб. Паричката я взе майка ми, баща ми взе мънистото за късмет, а дряновата клонка за здраве все още се издирва, ще ходим да ни правят промивка на стомасите.

 

Аз разбира се освен настинка нищо не хванах :)

Link to comment
Share on other sites

2 питки - 2 късмета ( разбирай паричките ). Е ся ми кажете не съм ли някъв абсолютен калитар. Дано да ми върви всичко :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Наще питки бяха дефекти и нямаше паричка :cry:

Иначе .. аз си хванах едно Party и се разгобих .. никви късметчета,парички и тем подобни .. детска му работа .. кой както си го направи - такова ще му бъде :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...