Jump to content
BulForum.com

Какво ви се падна от питката ... ?


Fibaman

Recommended Posts

:)

Точно в контра с горния пост на мен ми се падна:

 

"Ах, каква любов те чака,

силна, страстна, сладка,

с кой ли? - Изненадка!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Абе при мен всичко е ясно сутринта на нова година си намерих 20 кинта пред блока 8)

Link to comment
Share on other sites

"Печалба ще спечелиш - джакпота ще уцелиш."

 

иха почвам да пускам ТОТО, все пак от 3-4 години не сам пускал и може да ми се е насабрал късмета :bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

... а на един колега му се падна, че ще има бебе, реши да си изтегли друг късмет - Годеж. Не може да си представите колко "весело" му беше XEAxeAXeAXea

Link to comment
Share on other sites

"Страстна любов" - хмммммм !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Готина тема,Брао!

 

1.сватба

2рата-пари (май)

3тата- либоув,хаха

 

ма аз не вервам на питки.Не на първата,не на втората и не на третата.

...Освен ако това не стане,тогава ще се плясна по челото.

 

Миналата година ми се падна кола(май) и тогава се изсмях...ма баща ми си купи нова кола и я

записа на мойте документи,че да се избави от данъци или нещо такова.Никога не съм карал тъпата кола,само ме разкарваше по МВР-та и разни такива и висях на опашки като гион.Колата се скапа и ще ни излезе през носъ. :(

Link to comment
Share on other sites

При мен някое-си от момичетата решило, че тряя да има и лоши късмети в баницата, ама друго я разубедило и сложили само един лош късмет... Е, познайте на кого се падна!!! "От глупав, по-глупав".

Естествено беше да остана непримирен и на второто парче, което ми сервираха се падна "Около света за 80 дни"...

На друга баница пък ми се падна "Бързо куфарите стягай... бля-бля" пак за екскурзия + още един "Във висшето учебно заведение ще блеснеш без съмнение" Е.. аз не съм във висшо, но поне в средното (където съм в момента) да блесна! :)

Link to comment
Share on other sites

При мене на нова година бяха наслагали от тези готовите, та ми се падна "годеж" :lol: :lol:

Не че има изгледи това да стане :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Най-важното ми се падна на мен - Здравето:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...