Jump to content
BulForum.com

Тва е наи маняшкото клипче което съм гледал


5starGeneral

Recommended Posts

Според мен повечето неща са невъзможни, но пича показва че са напълно постижими няма кво да ви обяснявам просто вище :rolleyes: http://play.evrocom.net/dl/incoming/5starGeneral/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Йеее тия все едно, че са на луната... направо ме шашнаха !!! Мн са яки брейкърите и препоръчвам всеки да го гледа (сваля се за 1 мин дори от най-бавния нет и е мн зарибяващо)

BTW Няма ли повече клипчета на тез образи :punk

Link to comment
Share on other sites

Вярно, пича е страшен и стила му е невероятен. Направи ми впечатление - доброто разположение на камерата и лекото движение в двете посоки, което придава супер ефект. Освен това музиката е разбиваща, идеи коя е песента?

Link to comment
Share on other sites

:confused Кво толкова му е уникалното то има каде каде по-добри брейкари с много по-изчанчени норца ;)

ми като си виждал намери и пусни да видим бе :confused

 

Вярно, пича е страшен и стила му е невероятен. Направи ми впечатление - доброто разположение на камерата и лекото движение в двете посоки, което придава супер ефект. Освен това музиката е разбиваща, идеи коя е песента?

да и на мен ми е мн интересно на кои е тая песен щото верно мн зарибителен ритам

Link to comment
Share on other sites

ее тва съм го гледал. тва копеле наистина е извънземно, особенно мн ме кефи как прави лицеви гледам и не вярвам просто е зверски здрав :)

Link to comment
Share on other sites

Пича е мания. Просто не мога да си представя от какаво са му направени ръцете на тоз индивид... Но като цяло съм гледал и по-ефектни като 'хореография' изпълнения, без да омаловажавам изпълненията на този индивид.

Link to comment
Share on other sites

Евала, квалитетно ;) По едно време правех лицеви упори с пляскане на ръцете, като си мислех че е доста изчанчено, обаче тоя пич разби мифката B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...