Jump to content
BulForum.com

Тва е наи маняшкото клипче което съм гледал


5starGeneral

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Тва е наистина уникално. И аз съм гледал разни клипчета и доста брейк, ама такова нещо не бях виждал :ghost

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съм съгласен , че има къде къде по - добри... А единственото нещо , което можи този джентълмент са т.н. FREEZE...

 

Изглежда тука имаме много компетентно мнение. И надявам се за да ни докажеш, че е така, покажи ни някви други такива клипчета, на "по добри от този? А и за минута и половина, как така успя да разбереш кви неща може пича :blink:

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка някой успя ли да намери песента :confused

 

 

В крайна сметка разбрах как се казва :D обаче интернета ми е много зле в момента и ми отваря само локалните страници и не мога да я потърся оставям го на вас за сега а песента е "eric b and rakim I Know You Got Soul " за всеки случай влезте в гоогле и проверете дали лириката съвпада защото аз дори това не мога да направя :angry1 и успех в търсенето

Link to comment
Share on other sites

Тоя тип найстина не познава значението на думата "гравитация"!!!!! :woot

 

Това е нешо невероятно найстина! :)

Най-много ме впечатлиха "лицевите упори" най-накрая! :woot :wir :devil

Тоя пич вкарва ново определение на думата "нечовек"!

Още веднъж - НЕВЕРОЯТЕН! :woot

Link to comment
Share on other sites

тоя тип не го ли бяхте разкрили че е некво про-шампионче за брейк-денсинг? в друга тема примерно....

 

мен ме учудва единсвено разтегливостта на ставите и невероятната координация, а как пък случайно шарките на гащите му се навързват с движенията и ги "довършват" за да изглеждат още по-неестествени.... все едно е правен лек видео-едит на клипа ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ЛИНК

 

Загледайте се малко в сцената, където играят тея... същата е, нали? Дори в самия край един негър скача от сцената и пада на ръце... познат ли ви е? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ммм каквото и да кажа ще е малко! Наистина пича е луд, но има и малко игра с камерата!

Ако искате да се забавлявате с още такива break изпълненния може да видите "we are electric" na Flying Steps!!! И те имат какво да покажат :punk

Link to comment
Share on other sites

Бива но и по-добри съм виждал.

Така ли :confused съмнява ме тея са извънземни, а между другото музичката на тва клипче е бясна някой да знае как се казва ?

Link to comment
Share on other sites

как се казва песента е обсъждано 1 страница на зад намерихме името и но така и не можахме да намерим точния ремикс дано ти да помогнеш

Link to comment
Share on other sites

Значи мн съм търсил ремикса на тая песен от първото клипче, почти навсякъде където можах да се сетя ама никъде я нямаше :( А аз говоря за песента от второто клипче дето WriteR4e е пуснал линк към него :D също мн зарибяващ ритам :P интересуваме само име аз ще си намеря останалото(ако вопще има) :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...