Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Боби Димитров: Войната между феновете и Христолов скоро ще свърши

"Аз мисля, че тази война между феновете и ръководството ще престане. Как точно - ще видите. Аз не притежавам нито една акция в Ботев Пловдив и не мога да коментирам ситуацията с новосъздадената Фондация. Знам, че господин Христолов води разговори, но не мога да коментирам повече. Ако в този мач имаше фенове, щеше да е 10:0. Трябваше да си оправим головата разлика. Колкото до точния резултат в този мач - нищо не е правено в Ботев, ако някой е уреждал мача - това не е нашия отбор", това заяви изпълнителния директор на Ботев Пловдив Борислав Димитров след края на мача с Беласица, спечелен от "канарчетата" с 5:0.

http://sport.plovdiv24.com/60618.html

Дано думите му да значат, че селянина ще остави отбора :angry:

Link to comment
Share on other sites

е, трябва съвсем да не разбирате от футбол, ако сте гледали репортаж от мача и кажете, че не е съмнителене ... но наистина нашата цел е друга. играта и резултатите на отбора този сезон не са от първостепенно значение.

Link to comment
Share on other sites

Ами не е много изключено и тва да стане като го знаем кво келеме е тоя цървул, а според мен както и да се развие ситуацията със собственоста в отбора за по- сигурно е отбора да си играе и да са минимум над чертата

П.П Ся ми щукна един въпрос много м е странно как изведнъж и толкова млад Боби Димитров стана изпълнителен директор, уж си играеше едно друго и изведнъь хоп перкарти и кариера и всичко и отиде в управата

Link to comment
Share on other sites

той да продаде клуба селския, титлата е лесна работа. ;)

ако тия пари, дето казват че ще ги дават се дават наистина, то до 2-3 сезона титлата е наша.

справка - купената с пари от сивата икономика титла на локуту B)

Link to comment
Share on other sites

Някаква шведска компания стояла зад купуването на клуба. Не е офиц. информация това де...

Как ще се изкефя през 2012 шампиони, тъкмо за 100 годишнината :D.

Link to comment
Share on other sites

много инфо, различно, всеки купува Ботев Пд., но селякът не продава за сега :angry1

лично аз се надявам на полусезона да има развитие и да се финализира сделка, с който и да е :punk

http://sport.plovdiv24.com/62194.html

Link to comment
Share on other sites

от толкова много статии, различни фирми и не знам си кво накрая ще напишат Христолов се отказа от продажбата на отбора и сигурно ще се окаже, че изобщо е нямало преговори и това са били пълни измислици :angry1

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

от толкова много статии, различни фирми и не знам си кво накрая ще напишат Христолов се отказа от продажбата на отбора и сигурно ще се окаже, че изобщо е нямало преговори и това са били пълни измислици :angry1

 

преговори има и те се водят вече един месец ... само търпение се иска.

в близките 2-3 дни ще стане факт.

Link to comment
Share on other sites

Еех като стане до края на седмицата и ще съм супер доволен.След тва сигурно ще отида на ма1 на отбора за първи път от едно поне 5-6 години

Link to comment
Share on other sites

абе мани го тоя църул христов, като му е толкова ъкъла да се маха ;)

абсолютно нищо др. не ме интересува за клуба освен евентуалните нови собственици ;) без тях сме си на същото положение ;0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...