Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Аз се надявам Mortal Kombat най-накрая да стане конкуренция на Soul Calibur,Dead Or Alive,Tekken и Virtua Fighter в 3d тупалките,щото в момента не им е никва.Тея добрите конзолни тупалкаджии дето ходят по турнири в чужбина,въобще за нищо я нямат .Визирам Deadly Aliance и Deception...

Дано този Mortal е на ниво.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neznam za6to kato na tiq det hodat na turniri ne im haresva igrata trqbva da e tapa. Men li4no deadly alliance i deception mi haresvat, vqrno kombata e malko baven ama grafikata i istroriqta sa na nivo koeto ne moje da se kaje za soul calibur ili tekken (samo za istoriqta stava vapros). Ne kazvam 4e soul callibur i tekken nqmat istoriq kazvam 4e istoriqta im e po sku4na pone spored men. Mejdu drugoto v Armageddon 6te se vurne taka nare4eniq "Air Kombat" koito ni e poznat ot starite igri, taka 4e bitkite 6te stanat po dinami4ni. Puk i mortal kombat ima ne6to koito izbroenite igri nqmat i tova e mnogo kurvi6ta i fatali, tova e ne6toto koeto vinagi e otli4avalo mk seriite ot ostanalite fighteri.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

В тупалките историята е последното което се гледа.Освен това тези игри трябва да се играят само срещу други хора,а не срещу ИИ-то.

Curunir, 2d Mortal-ите си бяха добри игри.

Link to comment
Share on other sites

Ся разбирам че по-евтината версия на ps3 ще е пълен боклук.Тоест после няма да можеш да си сложиш по-голям хард,джойстиците няма да са безжични,както е в по-скъпия вариант.Имаше и други орязани екстри.Незнам закво sony правят тва.Кой по дяволите ще си вземе орязано ps3 ,след като може да поспести още малко и да си купи по-добрия вариант.

Link to comment
Share on other sites

Eazy-E siguren li si 4e joisticite nqma da sa bezji4ni, az 4etox 4e 6teli da lipsvat hdmi i wi-fi portove kakto i nqkfi drugi extri koito men ne me interesuvaxa mnogo. Ama ako i joisticite nqma da sa bezji4ni tfa 6te e prekaleno!!! Neznam kfo si mislqt sony ama opredeleno ne mislqt za pove4eto fenove koito nqmat tolkova pari za ps3.

 

PS: I spored men 2d mortalite bqxa nai qkite fighteri za vremeto si, daje o6te gi cukam prez emulatori kogato mi omraznat drugite igri.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

2d Морталите са най-ужасните, дървени, безидейни fighter-и за всички времена. :(

 

АХАХАХАХХААХАХАХ :lol: :lol: :laughing:

Коя 2d fighting игра е по-добра от MK2???Street Fighter ли...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Коя 2d fighting игра е по-добра от MK2???Street Fighter ли...?

Guilty Gear Isuka,например....

PiBaTa,май се оказа,че и при евтиното ps3 контролерите ше са безжични..Обаче аз при всички случай ще пестя за пълния комплект...

Иначе,надявам се ,даже и да не го изпиратстват,поне като влезем в евро съюза оригиналните игри тук да са на същите цени като в западна европа,а не с такива надценки...

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Guilty Gear Isuka,например....

 

 

Хехе,нормално е да е по-добра след като е за ПС2(нали?) ,а MK2 за Генезис ;) :D

Имам предвид,че от онова поколение MK2 е най-добрата 2d fighting игра ;) (според мен) :)

Link to comment
Share on other sites

Мен mk2 ми е любим.Даже като графика е с класи над 3(ultimate).Тук съм съгласен...

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi znae li kolko struva xbox360 i prodavat li q tuka ?

http://www.digital.bg/show_news.php?id=188

 

EDIT : Eazy`E ме е изпреварил :)

Все пак в линка съм писал за разликите в ценовите версии на Sony-то, освен за цената на Хbox... ;)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Opredeleno ako iska6 fighteri si zimai ps3, kakto eazy-e kaza Soul Calibur,Tekken и Virtua Fighter. Siguren sum 4e 6te ima o6te mnogo fighting igri no tova sa poredicite koito sa edni ot nai dobrite, ako te interesuva 6te ima i next generation Mortal Kombat za ps3 i xbox360.

Link to comment
Share on other sites

To kato gledam po skoro ps2 da si vzema 6toto trqbva da katam sigurno 2 godini ta da sabera 1000leva pone za mizerniq variant na ps3 :cry(zamenqm si pc-to za ps2 :) )

Правилно решение.Поне има куп качествени игри които ще изиграеш...

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Da we samo 6te zagubi6 malko extri kato nqma6 internet. Nqma da moje6 da si svalq6 igri za ps2 i 6te trqbva da gi kopuva6 ot nqkoi za po 5lv ili originalni za 120 :). Nqma da moje6 da slu6a6 muzika, da si svalq6 filmi i tn. Nikoga ne bix si zamenil pc-to za konzola dori i da e brakma.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, компютъра не е главно за игри, на него могат да се правят 1000 неща, а игрите са само една от възможностите му. Следователно компютър > конзола, а и графиката е по-добра не се кьориш в някъв скапан телевизор. Прекарвал съм през тв аут да играя на игри, еми очите ме заболяват след 10 минути, просто не става. Конзолата е същото като да играеш през тв аут. Като сложим и цената на много добър компютър е равна с тази на конзолата, за която трябва да дадеш незнам си колко хиляди за телевизор по новите стандарти, за да може очите да не ти стават леш след 20 минути. Едно е да гледаш филм на телевизор и съвсем друго е да играеш

Edited by Discman
Link to comment
Share on other sites

То ПС е добре да имаш но ако искаш добро трябва да се изръсиш бая кинти

само добрата видео карта (говора за новите) струва най малко $500

А next-gen console-лите наистина ще си заслужават вярно че не са безпари но си струва да се вложат в нея не само зареди игрите които ще могат да се играят

И въпроса с ТВ-то е много прост взимаш си едно 19-21 инчово LCD TFT 19 монитор с добра резолюция и си закачаш next-gen console-лата и се разцепваш

вмомента чакам да хакнат XB360 и си го взимам

и пак се спирам на ПС-то ако го нямам от каде ще си свалям игрите

трябва да ги взимам original да не съм милионер дейба

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Скрапи,на конзола трябва да се играе на минимум 29 инчово тв.Иначе се губи много от кефа.Аз лично не мога да се "разцепя" на 19-21 инчово тв...

Discman ,това което си написал е доста абсурдно...

Нещата стоят така,а пък квото искате си мислете.PC за работа и за всички друго,конзола- ЗА ИГРИ.

Добре е да се имат и двете.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Ем.. идеално.Трябва ти някво pc колкото да можеш да си теглиш и записваш игри за playstation 2-то :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...