Jump to content
BulForum.com

Снимки


Jackson_Fan

Recommended Posts

за всичко съм съгласен ама за пушенето не , много културисти пушат а това не им пречи да са наи-добрите в БГ/света :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

ooo режима просто ми е страшен пуша доволно ям доволно ама и дигам много доволно :P

пък и постоянстворо си казва думата неможе да ходиш 1-2 пъти седмично да дигаш 3-4 месеца и да искаш да станеш як и релефен то не става освен ако не са намесени елементи създадени по химичен път :)

Link to comment
Share on other sites

виждам 4е това е фитнеса до поликлииникат. нали ? бтв това вобще ти ли си и ако си ти къде живееш

Да фитнеса на поликлиниката е, но аз хода много рядко там. Е в момента не хода никъде, защото ще имам изпити(кандидат-студентски). Иначе живея точно срещу спортното и хода в Херкулеса по приницп ;)

Link to comment
Share on other sites

Адашче(макар и папагал :bgrin: ), представа си нямаш колко са важни начина на хранене, както и да не пушиш, да намалиш алкохола до минимум и да се наспиваш добре. Абсолютно всичко влияе и то много! Не е работата само да блъскаш като идиот в залата...

Адаш, всичко това ми е известно - не пуша, а алкохолът се ограничава до 2-3 бири на сезмица(поне засега :bgrin: )Относно храненето - всичко е ОК.Гледам да кача малко маса и затова наблягам повечко на въглехидратите,като не пренебрегвам и белтъците :)

Link to comment
Share on other sites

Да фитнеса на поликлиниката е, но аз хода много рядко там. Е в момента не хода никъде, защото ще имам изпити(кандидат-студентски). Иначе живея точно срещу спортното и хода в Херкулеса по приницп ;)

 

 

ние с теб сигурно сме се засичали 100% в феркулеса ама аде :)

Link to comment
Share on other sites

ми аде се се каня ама ся вленах в сесия и се хванах и да работя и малко не остава време иначе и на мен ми се играе ама няма начин

Link to comment
Share on other sites

митак, кво си напраил ти бе :woot :beerchug

прати някъв меил на ЛС да ти пратя снимката от абитуриентската с жената ;)

Link to comment
Share on other sites

Типично като начинаещ питаш...Всички са така,все си мислите,че са пили вълшебни хапчета.Просто незнаете какво е храненето и начина на живот.

Колкото до добавките не мисля,че са глупости просто трябва да имаш много пари,за да си го позволиш,защото се пият постоянно.

Разбира се,когато присъстват в режима резултатите идват по-бързо.

 

Ami ne ne sa val6ebni hap4eta steroidi im vikat a pi4a kat go gledam mai e pribqgval do tqh... 90% ot horata s nad 40 raka sa vzimali! Drug e vaprosa 4e mnogo malko ot tqh si priznavat...

 

Sori za 6lokavicata ama pi6a ot edin priqtel i nqma flex... ;)

Link to comment
Share on other sites

аз дасъм взимал такива акита ааа не обърка си се тва че ръката след тренировка ми е 44-45 не значи че съм пъкал химии защото

1.преди 3 години бях малко над 115 кила

2.дигам от 3 години

3.от година и половина ходя по 5 пъти на тренировка правя 2 пъти ръце ;) на супер серии

4.за тия 3 години общо ми се събира да не съм ходил на тренировка най-много месец и половина ;) направи сметка колко съм пропускал

за килата в момента съм 90 кила извода е!!! :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Ami ne ne sa val6ebni hap4eta steroidi im vikat a pi4a kat go gledam mai e pribqgval do tqh... 90% ot horata s nad 40 raka sa vzimali! Drug e vaprosa 4e mnogo malko ot tqh si priznavat...

 

Sori za 6lokavicata ama pi6a ot edin priqtel i nqma flex... ;)

аз пък не знаех че съм зимал стероиди, трябва докато съм спял :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ami ne ne sa val6ebni hap4eta steroidi im vikat a pi4a kat go gledam mai e pribqgval do tqh... 90% ot horata s nad 40 raka sa vzimali! Drug e vaprosa 4e mnogo malko ot tqh si priznavat...

 

Sori za 6lokavicata ama pi6a ot edin priqtel i nqma flex... ;)

mnogo si zabluden,za nad 40 lesno se stiga bez steroidi ,a za nad 45 studena(ne vednaga sled tren) ve4e moge i da se e prebqgwalo do steroidi.I ne si misli 4e kato zimash steroidi sha stani6 Ronnie,si4ko e kompleksno trqbwa da si otaden na bb

 

P.S:ako ti pokoja moite strii ste kagish 4e 100% sum zimal,no sustnost vuobste ne sum zimal,daje i hranitelni dobawki ne sum zimal mnogo.Toq sport si iska postqnstwo nqma kak da stane za nqkolko meseza,iska godini i pak moge da ne postignesh nesto koi znae kwo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Ami ne ne sa val6ebni hap4eta steroidi im vikat a pi4a kat go gledam mai e pribqgval do tqh... 90% ot horata s nad 40 raka sa vzimali! Drug e vaprosa 4e mnogo malko ot tqh si priznavat...

 

Sori za 6lokavicata ama pi6a ot edin priqtel i nqma flex... ;)

 

Не ,че моита е 40 ама замислял ли се ,че просто килограмите на 4овека може да са толкова 4е с малко тренировки и просто ще му доиде малка раката ако е под 40 :)

 

ПП КАкъвто е извода и от MititU

Link to comment
Share on other sites

ето ме и мен :

043035.jpg

 

На фитнес не ходя (ходил съм 3 пъти през живота ми) не спазвам никви хранителни режими нито ни6то подобно ...

Link to comment
Share on other sites

На фитнес не ходя (ходил съм 3 пъти през живота ми) не спазвам никви хранителни режими нито ни6то подобно ...

Личи ти! Но какво прави снимката ти тук, а не в раздел снимки и тема покажете се?

Link to comment
Share on other sites

Личи ти! Но какво прави снимката ти тук, а не в раздел снимки и тема покажете се?

Кое по-то4но си ли4и и по кво ? И останалото съ6то не го разбрах.

Ако пита6 6то не слагаме снимки в раздела за снимките отговора ми е 4е аз съм сложил отдавна тама ама тва тук е разли4но ...

Link to comment
Share on other sites

Кое по-то4но си ли4и и по кво ? И останалото съ6то не го разбрах.

Ако пита6 6то не слагаме снимки в раздела за снимките отговора ми е 4е аз съм сложил отдавна тама ама тва тук е разли4но ...

Извинявай, ако е прозвучало грубо! Имах предвид, че физиката ти не би ме навела на мисълта, че спортуваш, а даже бих си помислил, че си слабичък. Освен, че си гол, не ми става ясно какво прави снимката ти тук? Но знам ли и аз, какво ли разбирам. Извинявай, ако съм те обидил.

Link to comment
Share on other sites

Според мен си личи че тренира.Просто е малко слаб или снимката е снимана отдалеч.Harmonika ако разгледаш малко по назад ще видиш че има и по слаби от него.Това да тренираш не значи непременно да ходиш на фитнес или пък да изглеждаш като културист.Може и ти да пуснеш някоя снимка да те видим.

Link to comment
Share on other sites

Според мен си личи че тренира.Просто е малко слаб или снимката е снимана отдалеч.Harmonika ако разгледаш малко по назад ще видиш че има и по слаби от него.Това да тренираш не значи непременно да ходиш на фитнес или пък да изглеждаш като културист.Може и ти да пуснеш някоя снимка да те видим.

Да така е аз се потдържам във форма като се стремя да мога да правя най-малко 100 лицеви опори за по-малко от 1 минута и да мога да направя набиране с 1 ръка без да я хващам с другата и разни други.

Според мен съотно6ението м/у кг. и сила трябва да е такава 4е да може6 да прави6 по4ти вси4ко.

Тежа 57кг. и съм висок 1.73.

Link to comment
Share on other sites

Според мен някой трябва да зачисти половината коментари, защото са извън темата.

Btw, Viper, снимай и краката да видим съотношението горна/долна част, щото с тия набирания и лицеви си представям, какво е положението...

Link to comment
Share on other sites

Да така е аз се потдържам във форма като се стремя да мога да правя най-малко 100 лицеви опори за по-малко от 1 минута и да мога да направя набиране с 1 ръка без да я хващам с другата и разни други.

Според мен съотно6ението м/у кг. и сила трябва да е такава 4е да може6 да прави6 по4ти вси4ко.

Тежа 57кг. и съм висок 1.73.

За мъж висок 1.73, трябва да си поне 68 килограма, за да изглеждаш добре.

100 лицеви за по-малко от 1 мин ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...