Jump to content
BulForum.com

Снимки


Jackson_Fan

Recommended Posts

Деба , ся малко сам се омазнил и ме е срам кат ви гледам пло4ките ;) моите се поумазаха малко ама още горе-долу мясат на нещо. Ина4е сам 183 висок , 86 кила , 42 ръка , другото не сам го мерил ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Аве как така са се назобали супер здраво и нямат окосмяване или просто си ги махат доста прилежно... Щото съм виждал някои имат брада колкото баща ми :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Малко нереални ми изглеждат. Верно много расатат с тоя тестостерон ама 4ак пък толкова. :sick Бахти ужасните :)

Link to comment
Share on other sites

Ква е твойта представа за хармонично тяло?

 

Като за начало един от критериите за хармония, е да имаш ръка, прасец и врат с еднаква обиколка. Номера не е да си харесаш една мускулна група, защото те кефи как лесно нараства, а да се работи за всички. Само така се постига красота, иначе си е чисто и просто убиване на времето и горене на излишни калории.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Индеск на Монуврие - показва пропорционалноста на развитие на тялото. Изразява в проценти отношението на долните крайници към трупа:

 

(РЪСТ ПРАВ - РЪСТ СЕДНАЛ) / РЪСТ СЕДНАЛ

 

Под 87% - хора с къси крайници.

Между 87% и 92% - хора със средно дълги долни крайници.

Над 92% - хора с дълги долни крайници.

Индекс за определяне пропорционалноста на ръцете спрямо ръста на тялото - измерва се размахът на ръцете - разстоянието от дисталните фаланги на средните пръсти на двете ръце.

 

При ръст равен на размаха - имате нормално дълги горни крайници.

При ръст по-малък от размаха - имате дълги горни крайници.

При ръст по-голям от размаха - имате къси горни крайници.

Формули за определяне на идеалните пропорции спрямо данните на Стив Риивс и Арнолд Шварценегер (валидна за професионални културисти) :

 

1. Тегло / 2 = обиколка на мишницата, шията и прасеца.

2. Обиколка на мишницата (отпусната) + 20 = обиколка на бедрото.

3. Обиколка на мишницата (отпусната) + 90 = обиколка на гръдният кош.

4. Обиколка на мишницата + 30 = обиколка на талията.

5. Обиколка на мишницата - 10 = обиколка на предмишницата.

Правило за определяне пропорционалноста на главата: Главата трябва да се нанася осем пъти върху ръста. Ако се нанася по-малко от осем пъти - то тя е непропорционално голяма спрямо него. Ако се нанася повече от осем пъти - то тя е непропорционално малка спрямо него.

 

Който отговаря на повечето критерии го черпя един протеинов шейк :)

Link to comment
Share on other sites

Кво ша рече обиколка на мишницата ???

И аз това се чудя?Аз си мисля че е обиколката на рамото,взето от мишницата нагоре?

 

П.С Някой с пропорции ли е :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...