Jump to content
BulForum.com

Снимки


Jackson_Fan

Recommended Posts

Според мен под мишница се разбира бицепса. Изхождам от там, че костта се казва мишнична.

 

Който отговаря на повечето критерии го черпя един протеинов шейк :)

Аз отговарям на всички без:

3. Обиколка на мишницата (отпусната) + 90 = обиколка на гръдният кош.

 

Обиколката на гръдния кош ми е със 7см по-малка... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply
Според мен под мишница се разбира бицепса. Изхождам от там, че костта се казва мишнична.

Аз отговарям на всички без:

3. Обиколка на мишницата (отпусната) + 90 = обиколка на гръдният кош.

 

Обиколката на гръдния кош ми е със 7см по-малка... :)

Хехе,браво!Дай пикче да ти се порадвам,щото и аз имам за цел да ги постигна тия пропорции :P

Link to comment
Share on other sites

Снимка.

Тук съм 74кг на 182см ръст. Бая отслабнах. Резнах си тиквата, щото бях малко рошав, а ме мързеше да се оправям... :)

 

А тук съм преди да отслабна - около 77-8кг

Снимка.

Евала!!!

 

Имаш един вируален протеинов шейк от мен.Пък ако се видим в някоя фитнес зала ще те черпя :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси за шейка, но не мисля, че тялото ми е нещо особено. Но съм си поставил за цел 85 кила, ама да видим кога и дали ще стана. Притеснявам се заради скапаната си кожа, която почна да се цепи около мишницете много неприятно. Когато се появиха първите белези (на втората снимка), почнах да се мажа с разни мазила, ама никакъв ефект и белезите продължиха да растат (първата снимка)... Надявам се, че няма да отидат по-навътре, че вече е ужасно, пък ако растат...нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

...

ако тренираш белезите няма да спрат да ти растат .съжалявам, че нямам цифров апарат да ти покажа моите са стигнали почти до свивката на лакътя, а не съм тренирал от май месец миналата година :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

E zavisi ama po princip ot tiq hranitelni dobavki muskulite rastat po-burzo i kojata ne moje za tolkova kratko vreme da se raztegne tolkova i... se napukva.

не е от хранителните добавки. когато почнаха да ми се появяват тея не взимах :huh:

Link to comment
Share on other sites

и да е взимал хр.добавки,какво?Да не би да са химия :blink:

:P Ти пък да не мислиш, че ги правят от свинско и пилешко с гарнитура картофи (за гейнърите) или яйца (протеини). Всичко става в лаборатория... => са химия

Имаше едно време, когато много ми беше чудно бтв, защо химия се казва на анаболните стероиди + разни други сили работи. Щото и на Ефедрина/Кленбутерола/тн викат също химия. А пък реално те нямат връзка!

Link to comment
Share on other sites

.............Всичко става в лаборатория... => са химия

Имаше едно време, когато много ми беше чудно бтв, защо химия се казва на анаболните стероиди + разни други сили работи. Щото и на Ефедрина/Кленбутерола/тн викат също химия. А пък реално те нямат връзка!

 

Ами ти сигурно Coka-Cola нетрябва да пиеш, защото си е стимулант и се прави в лаборатория :P , а за още много неща ще се чудиш като те мързи да четеш.

Link to comment
Share on other sites

:P Ти пък да не мислиш, че ги правят от свинско и пилешко с гарнитура картофи (за гейнърите) или яйца (протеини). Всичко става в лаборатория... => са химия

Имаше едно време, когато много ми беше чудно бтв, защо химия се казва на анаболните стероиди + разни други сили работи. Щото и на Ефедрина/Кленбутерола/тн викат също химия. А пък реално те нямат връзка!

 

Ами да ти кажа че и пилешкото и свинското което ядеш са тъпкани с химия, за да порастнат и напълнея толкова бързо...

Link to comment
Share on other sites

Нео, Бобо :P , да ти кажа, че тва са си имишльотини. Никаква химия няма в моето пиленце. Това може би само в САЩ става, но не и тук. Едно че няма пари за такава химия (дето да не могат да я усетят ДВСК) и второ че повечето месо идва от малки фермички, които не се надяват на огромни приходи да действат толкова наедро. А пари за такива работи откъде?

Айде натъпчи едно малко прасенце с дека да видим какво ще стане! Огромна свиня? Да, ама не!

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, бройлерите за месец, месец и нещо става достатъчно големи за колене и продан, защото се хранят само със смески, които са пълни със сякви химии... Щото ако едно пиле расте с нормална храна ще отнеме повече време и средства!!!

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, бройлерите за месец, месец и нещо става достатъчно големи за колене и продан, защото се хранят само със смески, които са пълни със сякви химии... Щото ако едно пиле расте с нормална храна ще отнеме повече време и средства!!!

Виж ся, ти пиеш ли химия? Доколкото те познавам пийваш протеинки. На мен няколко лекари ми казаха, че не се препоръчват за хора с увредени бъбреци. Същото важи и за яйчените белтъците. Не повече от 4-5 на ден. Това си е природно, нали? И пак НАТОВАРВА бъбреците. Не е казано, че ги унищожава, просто е далеч от думата полезно. И все пак да се върна от където почна темата - аз значи не трябва да ям?!? Според мен месото с квото и да го блъскат е повече контролирано и по-безвредно. Ама пък нема да стана вегетарианец.

Обобщение - всеки си избира какво да прави. Може и да си садя домати на село. Може и да ям хапчета от аптеката. Няма смисъл от този спор, вярно си е, че вече трудно се намират натурални работи.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за шейка, но не мисля, че тялото ми е нещо особено. Но съм си поставил за цел 85 кила, ама да видим кога и дали ще стана. Притеснявам се заради скапаната си кожа, която почна да се цепи около мишницете много неприятно. Когато се появиха първите белези (на втората снимка), почнах да се мажа с разни мазила, ама никакъв ефект и белезите продължиха да растат (първата снимка)... Надявам се, че няма да отидат по-навътре, че вече е ужасно, пък ако растат...нямам думи...

Runner,случайно да тренираш в даикса?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...