Jump to content
BulForum.com

Снимки


Jackson_Fan

Recommended Posts

Ай тука който има желание да си постне снимките,за да видим кой какво е направил за толкова време тренировки.Аз много няма смисъл да поствам,защото съм новичак в тоя вид спорт,но въпреки това ще кача 1-2 снимчици.Не се смейте много обаче;))) :D :)

ся сте вие

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Качваш си снимките някъде, примерно в датата или някъде другаде и после с Insert Image (иконката с картинката и дървото) просто вкарваш линковете.

Link to comment
Share on other sites

e не са ти чак толкова слаби все пак ти не си някъв 100 килограмов....на мен бедрото ми е 57

ми аз когато бях 95 кила ми беше бедрото 64 така че май хич не ви са слаби :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ягуар, екстра си..

аз ще пусна една снимка на моя приятел като намеря време, той е същия - само релефче и тва е ... :>

Link to comment
Share on other sites

ягуар, екстра си..

аз ще пусна една снимка на моя приятел като намеря време, той е същия - само релефче и тва е ... :>

Relefa e istinata. ;) Xax bazikam se. Vseki si re6ava. Az izbrah da pravq relef za6toto sum s tunki i leki kosti i dori i da iskam ne moga da stana golqmo govedo, no puk moga da stana mnogo relefen. Tova se i opitvam da postigna. :) Kogato ima6 vreme sloji snimki na toq tvoi priqtel da go vidim. :)

Link to comment
Share on other sites

Защо си криеш главата, като те има в профила? :) :) :)

Щото ианче трябва да се наведа за да се снимам. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...