Jump to content
BulForum.com

Снимки


Jackson_Fan

Recommended Posts

набиранията , най-вече с широк хват

И също така мечка, само че с широк хват, и мъртва тяга външен(обратен на маймунския) хват.

Но по-добро от набиранията няма!Ако можеш спокойно да си направиш тренировка за гръб с набирания а не на скрипеца(говоря за пред хват и зад хват на скрипеца), прави ги.Дори след време да ти се видят лесни набиранията и правиш 4+ серии без проблем чисто изпълнение и мислиш, че е време да набузиш много кила на скрипеца и там да правиш широк задхват, по-добре хвани по-широко на лоста, така ще е по-трудно, но не спирай с набиранията.Иначе мъртвата тяга и гребането са си задължителни. ; )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply
И също така мечка, само че с широк хват, и мъртва тяга външен(обратен на маймунския) хват.

Но по-добро от набиранията няма!Ако можеш спокойно да си направиш тренировка за гръб с набирания а не на скрипеца(говоря за пред хват и зад хват на скрипеца), прави ги.Дори след време да ти се видят лесни набиранията и правиш 4+ серии без проблем чисто изпълнение и мислиш, че е време да набузиш много кила на скрипеца и там да правиш широк задхват, по-добре хвани по-широко на лоста, така ще е по-трудно, но не спирай с набиранията.Иначе мъртвата тяга и гребането са си задължителни. ; )

Eй, човек ша си помисли, че ги разбираш! Мечка широко, набирания отзад широко, като му станат лесни да хване още по-широко...като лоста му стане къс...

Темата за снимките я обърнахте на упражнения.

Най-добре да почне да тренира повечко, пък тогава да мисли какво му куца. То кое му върви, че се е хванал за гърба?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ето ме и мен:Както само виждате всичко е естествено даже и протеин не пия :)

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2116816

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2116820

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

бе кат ва гледам общо взето сте здравички сичките :) Пак на мен ми се прецака цифровката и немога да се снимам :S

Link to comment
Share on other sites

ето ме и мен :

043035.jpg

 

На фитнес не ходя (ходил съм 3 пъти през живота ми) не спазвам никви хранителни режими нито ни6то подобно ...

 

Странно че тежиш 57кг.Какви са ти другите мерки? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

az si treniram okolo godina i otgore ama prekasvah nqolko p1ti,Se za sila treniram ne s1m mnogo qk kato me pogledne6 ot strani.Oba4e ne me ebe 4ovekat sre6to mene sas deset godini li e po golqm ot mene ili e 10-p1ti po qk ot mene,men muskolite na horata ne me pra6at sk4am i gi ubivam i si zanimavam e ima i momenti kogato az s1m pod noja

Link to comment
Share on other sites

Абе,момче кой говори тук за бой?Защо свързвате бодибилдинга с боя?Явно ти е толкоз акъла,ама като ти гледам и правописа...Хората са измислили български език.И все пак пише се мускул,а не мускОл.

Link to comment
Share on other sites

az si treniram okolo godina i otgore ama prekasvah nqolko p1ti,Se za sila treniram ne s1m mnogo qk kato me pogledne6 ot strani.Oba4e ne me ebe 4ovekat sre6to mene sas deset godini li e po golqm ot mene ili e 10-p1ti po qk ot mene,men muskolite na horata ne me pra6at sk4am i gi ubivam i si zanimavam e ima i momenti kogato az s1m pod noja

снощи и аз сънувах странни сънища

Link to comment
Share on other sites

az si treniram okolo godina i otgore ama prekasvah nqolko p1ti,Se za sila treniram ne s1m mnogo qk kato me pogledne6 ot strani.Oba4e ne me ebe 4ovekat sre6to mene sas deset godini li e po golqm ot mene ili e 10-p1ti po qk ot mene,men muskolite na horata ne me pra6at sk4am i gi ubivam i si zanimavam e ima i momenti kogato az s1m pod noja

Това неможе да го напише трезвен човек :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Нещо умря тоя подфорум... Тренирате ли още бе хора :)

 

picture004ikp.jpg

 

Кофти е снимката ама сестра ми загуби кабела на апарата и тая е с уеб камерата :)

 

picture009nem.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе аз почнах да тренирам ама от много скоро и като имаш предвид, че от 94кг навремето съм станал 114 можеш да си направиш сам извода, че не съм за снимки :laughing: Очаквам края на лятото да влезна пак в нормата и може би ще постна :wacko:

Link to comment
Share on other sites

и аз след 2 годишно прекъсване почнах от скоро пак да ходя на килограми почти не съм мръднал ма съм се освинкал яко .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...