Jump to content
BulForum.com

AC/DC


VEDi

Recommended Posts

Като почнаха теми за любими банди айди и аз да постна една за AC/DC. Но имам и конкретен фъпрос: Качих си няколко песни(Много ме кефи Big Balls! :punk :lol: ) и искам да помоля феновете им да ми препоръчат някои други техни песни! :music

Link to comment
Share on other sites

Албумът Back In Black e на второ място по продажби във историята. 40 и няколко милиона копия :woot . Иначе едноименнта песен от този аблум, Thunderstruck, The Jack (не е толкова невероятна, но е много популярна), Hell's Bells (тая наистина е брутална), Highway To Hell....

Link to comment
Share on other sites

Албумът Back In Black e на второ място по продажби във историята.

 

Малко офтопик: А кой е на първо място и на коя група е? :confused

Link to comment
Share on other sites

Малко офтопик: А кой е на първо място и на коя група е? :confused

 

На Майкъл Джексън някъв... :sick Вече е невъзможно да бъдат достигнати подобни цифри благодарение на явления като warez.ru :D

Link to comment
Share on other sites

***

искам да помоля феновете им да ми препоръчат някои други техни песни! :music

 

Имам всичко на диси, това ми е бест плейлиста:

 

AC DC - 1981 - Dirty deeds done dirt cheap

AC DC - 1981 - Big balls

AC DC - 1981 - Ride on

AC DC - 1997 - It's A Long Way To The Top (If You Wanna Rock 'N' Roll)

AC DC - 1976 - Rock' n' roll singer

AC DC - 1976 - The jack

AC DC - 1976 - T.N.T.

AC DC - 1976 - Can i sit next to you girl

AC DC - 1978 - Rock' n' roll damnation

AC DC - 1979 - Highway to Hell

AC DC - 1979 - Walk all over you

AC DC - 1979 - Touch too much

AC DC - 1997 - Hells Bells

AC DC - 1997 - What Do You Do For Money Honey

AC DC - 1997 - Let Me Put My Love Into You

AC DC - 1997 - Back In Black

AC DC - 1980 - You shook me all night long

AC DC - 1981 - Problem Child

AC DC - 1981 - For those about to rock (we salute you)

AC DC - 1981 - Inject the venom

AC DC - 1984 - You ain' t got a hold on me

AC DC - 1986 - Shake your fondations

AC DC - 1986 - Who made who

AC DC - 1990 - Thunderstruck

AC DC - 1990 - Moneytalks

AC DC - 1990 - The razors edge

AC DC - 1990 - Are you ready

AC DC - 1995 - Hard as a rock

AC DC - 1995 - Cover you in oil

AC DC - 1995 - Boogie man

AC DC - 1995 - Burnin' alive

AC DC - 1995 - Hail cesar

AC DC - 1995 - Whiskey on the rocks

AC DC - 2000 - Stiff Upper Lip

AC DC - 2000 - Can' t stop rock' n' roll

AC DC - 2000 - Satellite blues

Link to comment
Share on other sites

мен супер много ме зарибява big balls

даже това беше първото им парче което чух

бях супер малък и чувах дриги неща да се пеят :P

 

иначе групата са си супер ... аватралийци бяха нали ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Като почнаха теми за любими банди айди и аз да постна една за AC/DC. Но имам и конкретен фъпрос: Качих си няколко песни(Много ме кефи Big Balls! :punk :lol: ) и искам да помоля феновете им да ми препоръчат някои други техни песни! :music

 

Лично за мен това е просто най-великата банда, на всички времена, какво повече да кажа.

Link to comment
Share on other sites

На Майкъл Джексън някъв... sick1.gif Вече е невъзможно да бъдат достигнати подобни цифри благодарение на явления като warez.ru biggrin.gif

 

По скоро заради навлизането на .mp3 и заради Napster :) AC/DC са велика банда и на мене са ми една от групите в Топ 5 в личната ми класация :) Една от групите която не изневери на стила си през годините и не се поддаде на комерса. Страхотни концерти, страхотна музика :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

men ako pitate edna losha pesen nqmat ac/dc ama men nai si me kefqt thunderstruck,highway to hell,t.n.t.,

rock your litlle heart out,live wire,the jack i its's a long way to the top a nai gotini sa im albumite dirty deeds done dirt cheap, High voltage,let there be rock,highway to hell i the razors edge :punk teq moga da gi slusham dokato puknaaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

A това е първият сингъл от новия албум "Black Ice", който пускат през октомври.

 

Пък най-мечтано ще е да наминат през България догодина пичовете:)

Link to comment
Share on other sites

Айде да съберем около 3 милиона приблизително де (евро) и да ги поканим да посвирят на някой рожден ден :P !Аз мога да услужа с банкова сметка!

И молебен в някой храм :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Според мене повечко свещички трябва да се палнат за да ги видим в Бг :)

Е аз ги видях преди 2 седмици на 12-и Ноември в Madison Square Garden - New York City...

 

след този концерт... на мене вече по концерти не ми се ходи...

друга банда на живо не искам да виждам... това не беше просто яко...

беше феноменално размазващо...

 

ах... :) искам пааааааак :)

Link to comment
Share on other sites

От известно време ми влизат някви слухове, че към България ще идват, ама за сега са само слухове :ghost

 

Не съм особен фен, ама на един евентуален концерт не знам за кво избухване ша става въпрос :punk :punk Набожните да се молят ... :woot

Link to comment
Share on other sites

AC/DC си е AC/DC няма друга такава банда. Имам един техен концерт на двд от берлин от преди няколко години като си го пусна и направо настръхвам, преставям си кво е на живо сред публиката. Може да са в напреднала възраст пичовете но имат огромни количества енегия и я раздават без резерви. Дано ги дочакаме в БГ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
От известно време ми влизат някви слухове, че към България ще идват, ама за сега са само слухове :ghost

 

Не съм особен фен, ама на един евентуален концерт не знам за кво избухване ша става въпрос :punk :punk Набожните да се молят ... :woot

Храмове строим...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

От това по-официално инфо, здраве му кажи!

"И трите вида пакетни билети се пускат в продажба от 19.02.09г в 09:00 часа. Местата, на които ще се продават са: в офиса на радио Z-Rock (гр.София, ул. Янко Сакъзов 3), в офиса на Туристическа агенция Лидия Турс (гр.София, ул.Хан Аспарух 22) и в Община Каварна (гр.Каварна, ул.Добротица 50)."

Още нещо: Билетите за бивша Югославия (ок. 35000) са се продали за 3 часа. Ще се молят да останат билети от квотите за съседните балкански страни (ок. 20000), за да се възползват и от тях. Това го четох някъде преди малко.

Link to comment
Share on other sites

Мерси. Сега като прочетох това, тотално се обезкуражих. Надали ще се преборя за билет. Още повече че се намирам в Пловдив. Не видях да се споменава билетопродавница тук. Жалко, жалко...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...