Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

Някой може ли да даде линк за Crazy Frog - Christmas edition някое видео. И по-точно Whiteable.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми даде линк или да ка4и някъде един скеч на Тутурутка? Казва се "Ударник"! Който го е гледал или го има със сигурност трябва да се сети за какво говоря. Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА.Търся скеча(овете) от Шоуто на Слави с Цеко Сифоня :punk .Изпълнява го Краси Радков.Благодаря предварително

 

 

едит:намерих ги в data.bg :punk

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да кажа, че тази темичка започва да понамирисва. Направих си извадка и видях, че в последните пет страници има 7 линка към request-и. Вероятността да получите искането е по-голяма ако си направите собствена тема.

 

А сега да не съм толкова безполезен:

 

На скоро даваха в Шоуто на Слави,как Любо Нейков се правеше на Тутанкан сет амон(офф много детско гледам,на Тутанкамон)И постоянно викаше на Слави-"На колене"и супер много се смях тогава.Може ли някой да ми каже откъде да сваля някакви по нови епизоди на Шоуто на Слави.10х предварително

 

На коленеее!!! (и други раоти дет ша са спукаш от смях)

 

Някъде качва ли се Шоуто на Слави в понеделник с актьорите шото мноо ма зарибяват пичовете :punk Смех смех смех ....

 

И аз си бях напраил рикуест за понеделниците (но с отделна тема) и получих това (ма е торент). В горния линк има доста раоти от понеделниците.

 

Have fun :)

 

P.S. Някой да може да направи нещо по въпроса с Тутурутка - Ударник :confused

Link to comment
Share on other sites

Tърся клиповете на Gwen Stefani - Can I have it like that и Luxurious.

И...къде са видеоs? :unsure:

 

Can I have it like that Намерен ;)

Link to comment
Share on other sites

Умоляват се всички с възможности да качат точно днескашния епизод на господари на ефира да го направят ако може. Ще съм много благодарен на този който го стори, даже да си призная имам нужда само от Утито с Тигана и Иван Звездев с тиквичките :laughing: беше мн як смях ама наистина

Link to comment
Share on other sites

Има ли зарибени по К1, на скоро са давали уникален турнир по Евроспорт,ще се радвам да се качи нещо -каквото и да било свързано с К1.Колкото по-ново по-добре.

Реми Бониески рууууууулзз :punk

Link to comment
Share on other sites

ЛЬОБОНЕР РУУУУУУУУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ,К1 FEREVER!!!!!!!!!!!!!!A моята молба:

 

Една много мила на сърцето ми дама ме е помолила да й намеря запис на предаването Горещо с Венета Райкова от Бъдни Вечер.Ако можете да помогнете ще съм много благодарен ,тъй като 0станах с впечатлението че освен нея и мен никой в нета не се интересува от това.

Link to comment
Share on other sites

Търся клипове на ЛЮБЭ. Ако някой има, или знае къде има да казва, ще има и почерпка :D .

Link to comment
Share on other sites

RQ: Господари на ефира!!!

 

 

Ако може и по-нови серии. Днеска гледах как Татяна Дончева извика една друга депутатка в инвалидна количка, за да си закачи чантата отзад.

 

мдаа... чете някой тук :)

Link to comment
Share on other sites

Кога беше това по Господари на ефира? Ако е било на 9.01 тогава го има на http://slimi.evro.net/store/videos/ . Там също го има и шоуто на слави, за което WriteR4e пита. ;)

 

Мдам... това е! Обаче е само на Краси Радков скеча. На мен ми трябва цялата втора част - от началото до края.

Ако го намериш много ще те обичам! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

някой записа ли неска Смях в залата имаше едно момче просто изкарти плочките в нас много добар беше ако някой го има нека да го даде 20x

Link to comment
Share on other sites

Мдам... това е! Обаче е само на Краси Радков скеча. На мен ми трябва цялата втора част - от началото до края.

Ако го намериш много ще те обичам! :rolleyes:

Eми Sorry. То май вече никой друг не си играе да ги записва тях. :huh: Но може да провериш в ДС++. Може пък някой да се е излъгал. ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да е записал вчерашния брой на Шоуто на Слави (09.01.2006) ?
Мдам... това е! Обаче е само на Краси Радков скеча. На мен ми трябва цялата втора част - от началото до края.

Ако го намериш много ще те обичам! :rolleyes:

За броя от 09.01.2006 ли говориш ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...