Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

Трябва ми програмка с която да тегля клипчета от Ютуб и Вбокс7 и т.н. Метакафе & so ...

Помощ :)

П.П. Някъде в форума имаше такива линкове , ама в коя тема бяха си нямам никаква представа...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Не знам дали това е правилната тема, но ще съм страшно благодарна, ако някой ми запише предаването на Ася от 13:00 в събота по ПОТВ!!!

Link to comment
Share on other sites

Хора знаете ли къде мога да си намеря Шоуто на Слави от 22.12.2006 -епизода със еротичните танци?Търсих в арената ,но точно този епизод го няма!10х

Link to comment
Share on other sites

Де може да се намери запис на шоуто на Слави дето игрха Rock'N'Roll преди 2-3 дена?

В Замунда-та го има :)

Link to comment
Share on other sites

 

Мне, тези ги знам. Те са от 06.01, а на мен ми трябва от 05.01, а също така и от 03.01. Никъде ги няма, нито в дата, нито в арена :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Искам концерта на Judas Priest в София, но не този в линкоса дето е с липсващи песни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да намеря клиповете на Green Day - Jesus of Suburbia и U2 feat Green Day - The Saints Are Coming :unsure: ще съм много благодарен, ако някои ми помогне. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,много ми се иска да видя как се излагат тризначките тази вечер в стани богат,но няма да мога-затова ако някой знае къде мога да го намеря,или пък го запише сам ще съм много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

RQ: Survivor USA

 

Season 1: Borneo (Palau Tiga)

Season 2: Australian Outback

Season 3: Africa

Season 5: Thailand

Season 6: Amazon

Season 7: Pearl Islands

Season 8: All-star

Season 9: Vanuatu

Season 10: Palau

Season 11: Guatemala

Season 12: Exile Island

Season 13: Cook Islands

 

От 1 до 11 ги има в арената ма няма сийд, пък и аз дърпам с Д и няма да има кой да ме изтърпи.

4 сезон го гледам в момента по AXN. Много по-зарибено ми изглежда може би защото техните сървайвъри ги предават по друг начин. В един епизод са включени три дни като има Reward challange, immunity и елиминация на едно за разлика от българския и са само по 15 епизода всеки сезон. Ако някой ги качи на локалния ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...