Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

Трябват ми клипчета от Първата Световна война. Знам, че е трудно, но все пак повече хора влизат тук и имам шанс да оцеля джакпота :blink: . В google търсих много - там всеки сайт продава клипчета - ми тука нещо не ми се връзва, кви са тия та ще изкарват пари от филми, снимани през 1914 примерно. Това никак не ми харесва. Не съм за 11 долара или такива цени, но като нямам възможност да плащам(нямам кредитна карта) ще търся фрии-та, та който може да помага ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Рекуест за Шоуто на Слави тази вечер. Ако може някой да направи ТВ рип, много моля. Дори специално заради мен, много ще съм благодарен. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Търся една реклама на дънки.Сюжета е следният:мъж и жена тичат и по пътя си разбиват стени и накрая се покатерчват :D на едно дърво.

Link to comment
Share on other sites

А ако някой знае откъде да дръпна Гран при на Австралия 2006 направо паметник ще му вдигна. Е сега не може за 15 минути да се ъплоудне, но ако знаете къд еще бъде качено ЦЯЛОТО СЪСТЕЗАНИЕ да каже. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

А ако някой знае откъде да дръпна Гран при на Австралия 2006 направо паметник ще му вдигна. Е сега не може за 15 минути да се ъплоудне, но ако знаете къд еще бъде качено ЦЯЛОТО СЪСТЕЗАНИЕ да каже. Мерси.

Торент е. Недей да ми благодариш.

Това е Шоуто на Слав.

Link to comment
Share on other sites

А когато пише "моментния лимит от 85000 акаунта е превишен" какво правим?

Изчакваш да се изтрият няколко хиляди акаунта и... абе по скайп ще ти пратя торен файла.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:lol: Някой може ли да ми даде линк за Виктор Калев дето игра Галка Малка Заспалка Страшно много му се изкефих и искам да си го имам на компа,че да си го пускам,когато ми е скапано настроението! Благодаря предварително! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

:lol: Някой може ли да ми даде линк за Виктор Калев дето игра Галка Малка Заспалка Страшно много му се изкефих и искам да си го имам на компа,че да си го пускам,когато ми е скапано настроението! Благодаря предварително! :rolleyes:

Това в понеделник ли го игра в "Актьорската вечер" ... ?

Link to comment
Share on other sites

Това в понеделник ли го игра в "Актьорската вечер" ... ?

Дам!Краси Радков беше даскал по физическо,заместващ учителката по литература,а пък Любо Нейков не го гледах.Само видях че е плешив с две обеци!А Виктор калев просто беше в стихията си с тоя образ! :lol: Много добре я играеше!

Link to comment
Share on other sites

Дам!Краси Радков беше даскал по физическо,заместващ учителката по литература,а пък Любо Нейков не го гледах.Само видях че е плешив с две обеци!А Виктор калев просто беше в стихията си с тоя образ! :lol: Много добре я играеше!
сега ако ми кажете и кой понеделник може и да изкочи от някъде че и на мен ми стана интересно и ми се иска да го гледам

Ей сега ще го пусна да се качва някъде ... :)

 

Oпааааааааа => ТУК :)

Link to comment
Share on other sites

Търся си няколко клипа, но държа да са vob или от вида STR с Dolby Digital Sound и по възможност DVDRip... Клиповете са следните: Kelis feat. Too Short - Bossy, Kelly Clarkson - Behind These Hazel Eyes, Uniting Nations - Ai No Corrida, Global Deejays - What a feeling и Sugababes - Red Dress... Надявам се не затруднявам никой... Просто нямам възможността да ги намеря с перфектен звук и качество...

 

Ако няма къде да се уплоуднат съм съгласен и на торент, в DC++, чрез PM да се разберем и каквото предложите, Мерси много...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...