Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

Това според мен означава или да мъкнем комповете напред назад java script:emoticon(':angry:', 'smid_7') , или да ги оставем в панаира. java script:emoticon(':confused', 'smid_10')

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
Това според мен означава или да мъкнем комповете напред назад java script:emoticon(':angry:', 'smid_7') , или да ги оставем в панаира. java script:emoticon(':confused', 'smid_10')
Като за начало никой не е задължен да отсъства по време на почивката. Всеки може да си остане и да продължава да се кефи или да си тръгне и да си остави компютъра, който ще бъде под надзор.
Link to comment
Share on other sites

Това според мен означава или да мъкнем комповете напред назад java script:emoticon(':angry:', 'smid_7') , или да ги оставем в панаира. java script:emoticon(':confused', 'smid_10')

До колкото знам - някой ще ги пази :)

 

Споко.. ся .. за едни компютри ли сте :devil Вижте живота колко е прекрасен. Навън времето е толкова хубаво. Птичките пеят последните си песни, влюбените си гукат в парка улавящи последните лъчи на лятото... листата бавно посипват земята. Кошчетата са пълни със хартиики от дюнери .. децата тичат радостни, аfx пише traffic shaper-и и се депресира заради жени (пак :P ), въздухът е изпълнен с любов, радост... ЖИВОТ! :love

Link to comment
Share on other sites

А в панаира оде ще намерим маси столове. :blink: преди ги мъкнехме от класните стаи на сега МГ-то е далеч. B)

Link to comment
Share on other sites

Не човече,прясно мляко е...

Тва усливие за цигарите сериозно траа се преразгледа,защото ако наистина нема да се пуши....доста хорица нема да додат;) :excl:

Ем няя пушим в палатата а извън нея ... там нема кой да ни каже нещо ... па за бирата :devil стига да има желание ;) се намират начини :)

Link to comment
Share on other sites

А какво става със сайта на който ще може да се запишем? А иначе а съм против да се пуши в помещението кадето ще сме. И без това от компютрите става ултра топло - да се трае и пушечен дим - няма да стане. Който пуше в палатата глоба 30 евро :blink: И да сиходи навънка :D Серйозно замислете се за нас не пушачите какво ще е 2-3 дена в дим - ще трябва с противогаз да се стой вътре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А мен ме интересува дали по-сяко време може да си тръгнем или не?

 

ЕДИТ: Предлагам Ф1 състезание да има :D

Link to comment
Share on other sites

А не може ли примерно пушачите и непушачите да са резделени.В смисал пушачите да са в единия край, а непушачите в другия.Винаги може да се достигне до съгласие.Аз лично нямам нищо против и да излизам да пуша отвън.

Link to comment
Share on other sites

Незнам в коя палата на панаира ще се състои , но палатите са големи и с добра аспирация. Това с разделението е глупаво.

Link to comment
Share on other sites

Незнам в коя палата на панаира ще се състои , но палатите са големи и с добра аспирация. Това с разделението е глупаво.

 

Не виждаш ли колко хора се оплакват от това че не искат да им се дими в очите.Вярно е това че палатите са големи и според мен няма да има проблеми, но щом толкова искат предложих да се разделим.На който му пречи, да ходи в другия край и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Аз също пуша, но мога и да си го спестя за два-три дни докато трае партито. Това вашето не е пушене а звучи по-скоро като наркомания. Също така смятам че непушачите имат предимство. Стегнете се малко!

 

shadowhand вече написа: цигарите и алкохолът са абсолютно забранени от организаторите и управата на панаира и точка! прикючвайте го въпроса. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Саита ко га ще е готов :confused :D :) Защото остава малко ..... Кога ще запоне записването и КОГА ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ С СИГУРНОСТ ДАЛИ ЩЕ ИМА МОНИТОРИ[/indent] :D Защото това също е много важно ;)

Link to comment
Share on other sites

Така радвам се че ще стигнем до съгласие пушачите - извън палатата да задоволяват никотиновия си глад :bgrin: А иначе за оверклок състезанието предлагам да участват процесори който са излезнали на пазара не повече от 2 години( за да може да се включи и А64 на 754) и с честота над 2200+. Така ще има обновяване на технологията ;)

Защото на последното участваха хора с целерони на 600@900 ;) това си е 50% клок от нищото. Какъв е смисъла за човек с П4 3ГХц на 4.2ГХц примерно. Та мойто искане моля да се разгледа ;)

Link to comment
Share on other sites

А бе момчета ако ще се пуши отвън ... малко гадно идва щом ние пушачите ще сме на студено а вие на топло.И 2-ро много важно е да има монитори за всички или поне за повечето.

Link to comment
Share on other sites

А така. Докато ме нямаше сте изписали цял ферман... Сега ще се опитам да отговоря на възможно най-много от вас.

 

1. Турнирите - до никъде съм. Загубих бас и на мен се падна "честта и удоволствието" да направя подбора на игри и правила за турнирите :( Уви аз и идея си нямам какво се играе, а дори и не съм виждал новите игри... Ще разчитам предимно на помощта на заинтересовани.

1.1 Турнири и състезания на пратито са в 2 групи. Едната са Официалните турнири, които ще са не-повече от 3. Другите са тези, които сами си организирате, като за целта ще се постараем да измислим улеснения за организиращите(обявяване на турнира и записване на желаещите и листването им...).

 

2. Състезанието по Overclock най-вероятно ще е в една категория, като този път ще продължи доста време, защото правилата са такива. Ще се правят замервания по определен бенч преди и след клока, като по този начин ще се получи коефицент, независещ от процесора, ами от цялата конфигурация. За категории по охлаждане още не съм мислил, но има време ;)

 

3. Една новина за пушачите, които са изпуснали някои новини, които ги засягат пряко. Тютюнопушенето в затворени помещения, публични сгради и на места, където не е обозначено друго е ЗАБРАНЕНО със Закон. Т.е. и да искаме да позволим пушенето в самата зала ние ще нарушим закона, -което няма да е гот за следващи прояви от този сорт. Място за пушене ще има на 100%, но на дали ще е в залата. Най-вероятно в близост.

 

4. Монитори - това ще се знае след като разберем точните дати и залата.

 

5. Малко disturbing news :( Тъй като организатор на това лан парти ще е новосъздадената Асоциация ТАКОТА(с учредители мен и shadowhand) времето, което ни остана за самото мероприятие драстично намаля. Уви, поради независещи от нас причини, а и въпреки нашето желание, новини от Панаира нямаме и най-вероятно LanParty4 ще се отложи във времето поне с един месец.

Предварително се извиняваме на всички разочаровани, но пак подчартавам, че партито се отлага, а не отменя. Поглеждайки от добрата страна това дава време на всички да довършат модинга, да се усъваршенстват и т.н. :)

 

Искам да изразя голямата си благодарност към всички, които помагат за организирането, а именно afx, shade, Birth Decline, Adler и др.

Link to comment
Share on other sites

Това за отлагането не ми пречи защото имах работа на 29 и нямаше да мога да дойда. - тъкмо има повече време за модинг.

Link to comment
Share on other sites

И все пак кога се очаква да е Лан партито. И каква помощ ви трябва. Имам опит в организирането на турнири, както и в дости други неща. Колкото до състезанието по овърклок, най-справедливо е да се раздели на класове. Примерно по години, за да може всеки ентусиаст да се включи. И освен това има значение какво точно ще се взима в предвид при овърклока. Щото при бенчмарка, определено ще има значение дали видеото ти е клокнато, дали таймингите на паметта са пипнати изобщо доста дреболии. Има значение и оптимизирането на системата и така нататък. Ако ще е всичко накуп, като цялостна оценка на машината накрая всички тези неща ще имат значение за резултатите, а по този начин те няма да са обективни. Мисля си също, че охлаждането е пряко свързано с овърклока и с цялостната работа на клокнатата машина. Не знам, точно това ми се вижда малко сложно за организиране :) За пушачите и аз съм "За" да пушат навън. Няма смисъл да се усмърдява всичко на цигари. Аз също съм пушач, да не ревне някои сега, че говоря така щото не пуша :) Турнирите. В момента адекватни турнири ще са следните игри според мене:"Warcraft 3 Frozen Trone", Counter Strike (Не е ясно коя версия, ама тука се играе повече 1.5 все още), и "Need For Speed:Underground 2". Една стратегия, една пуцалка и един рейсър. Трунир се прави на популярни към момента игри, като гледам из залите основно това се играе. За да има наточен турнир, геймърите трябва да са опитни, а опита идва с игрането. Не мога да обясна точно какво имам предвид, но като цяло идеята е турнирите да са на популярни игри, играни много, за да може всеки да има някакъв шанс и да стават интересни съперничества. Забравих да спомена и новата Фифа, която трябва да присъства също. 4 турнира не са толкова сложни за организиране, мисля :) Мисля че при добра организация това Лан парти ще се запомни ;) Може да се осигури техника за гледане в реално време което ще ни приближи доста до западните стандарти. Наясно съм че огромен плазмен екран е невъзможна мечта, но с един добър проектор, може да стане красива работа :) Турнира освен играчите, го прави и публиката :)

Link to comment
Share on other sites

Охххх значи ако ша има турнир и на НФС8 :love Ша са мъкни и волана натам :lol: :punk :tongue Оххх само уредете тъпите монитори , че ша полудея ако трябва да мъкна тва чодовище от нас ..... Айде кога ще е готов сайта :confused :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Турнира по О/С е в ръцете на опитни хардуеристи... чуастници и организатори на Състезанието 100Ghz

 

Сайт ще има когато се определят финалните дати и залата. След днешната делова среща датите гравитират около 25-27.11 плюс-минус една седмица.

 

Гответе се за изненади, защото покрай партито ще има много и интересна дейност, която за сега ще запазя в тайна :P

Link to comment
Share on other sites

xmas.gif Мисля че при добра организация това Лан парти ще се запомни.

Напълно съм съгласен с теб защото смятам че доста пове4е хора ще има от №3. Важното е да се угоди на повече хора и повече геймъри да доидат.Имам въпрос към организаторите оная от канал 3 там ли ще е? :sick

Link to comment
Share on other sites

Гответе се за изненади, ще има много и интересна дейност, :P

Олеееее да не си подготвил стриптийзиорки веввеве :confused :lol: :punk Олееее нидей така , че ша ни разсейват няма моим са представим добре на турнира :lol: БАСИИИИ ОНИЯ ДЕН НЕОНКАТА МИ ОГАСНА :( Баси кво ша права сия ?!? :angry1 кутията ми без син неон изглежда като торба ламарини :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...