Jump to content
BulForum.com

Понадебеляли ли са жените?


Понадебеляли ли са жените?  

230 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аххахххахахаххххххххаххха  е не,не се сдържах.Елф била ахахахха  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: много е сладка така,дебелка....ех обожавам пълнички хора  :wub:  :woot  :)

:( :cry жалко, значи нямам шансове :P, аз се опитвам от един месец да кача 2-3 килограма и нищо.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Попринцип нямам нищо против пълните хора даже им завиждам, но 90кг жена ррр то жена-жена и половина направо! Непонасям извънредно дебелите жени понякога даже ми се повръща като забележа такъв екземпляр животно :sick Все пак има зоо-та да ги прибират там тея хипопотами - Базикам се разбирасе който колкото си иска килограма да става стига да не ми заема от мойто лично пространство ако искат и 800кила да стават :devil

Link to comment
Share on other sites

Da wsichki jeni v Bulgaria sa e*ati svinete :D

Dumi nemam..

Pa myjete sa edni fidaaanki :D

 

 

P.P- Temata e nekva mnogo umna :blink:

Link to comment
Share on other sites

Da wsichki jeni v Bulgaria sa e*ati svinete :D

Dumi nemam..

Pa myjete sa edni fidaaanki :D

P.P- Temata e nekva mnogo umna :blink:

оо подкрепа най-накрая!

Link to comment
Share on other sites

Определено... надебеляването е масово :unsure:

Гоним Англия :(

ква ти англия,америка и то с пълна сила!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ква ти англия,америка и то с пълна сила!!!!!

 

Нда , аз ги слагам под един знаменател , ама казах Англия , защото съм ги виждал с очите си... луничавите свине!

Звучи грубо ,но то пък бива бива никва поддръжка ( те за support не са чували :D ) дай им само Burger King и ги остави там с 50-ина паунда :(

Дано и нашите да се станат така :huh:

Link to comment
Share on other sites

Нда , аз ги слагам под един знаменател , ама казах Англия , защото съм ги виждал с очите си... луничавите свине!

Звучи грубо ,но то пък бива бива никва поддръжка ( те за support не са чували :D ) дай им само Burger King и ги остави там с 50-ина паунда :(

Дано и нашите да се станат така :huh:

квото и да си говорим америка водят класацията!!!!

Link to comment
Share on other sites

квото и да си говорим америка водят класацията!!!!

Не си мисли, че другите спят. Ядат, ядат...незнаят даже к'во да ядат...и после - рев и диета.

 

Искам официално да се обърна към дебеланите: като не знаете к'во да си купите в магазина, отместете се да си купя цигари, щото почервенявам.

Link to comment
Share on other sites

Da wsichki jeni v Bulgaria sa e*ati svinete :D

Dumi nemam..

Pa myjete sa edni fidaaanki :D

P.P- Temata e nekva mnogo umna :blink:

 

В думите ти има ирония нали? Надявам се да е така. Няма да коментирам темата. Ако почна да пиша, каквото мисля, никой няма да го прочете. Едно само ще кажа, никой не си избира тялото. Него понякога може и да не можеш да промениш, но душата си можеш.

П.С. Не само пълните жени и мъже страдат от хорските приказки и шушукания и прекалено слабите също.

Link to comment
Share on other sites

Ama razbira se, che ima ironiya ;)

Mene chestno kazano ne me interesuva koi e debel, koi e sredno-debel, dali jenite bili napylniali, nadebeliali i pr. Nali az se chuvstvam dobre v kojata si :D

A kakto beshe napisal nyakoi- che bili debeli tia, deto pieli kolichka, qdqli chipsove, sladichko i pr. shte mu kaja, che ne sam saglasna s negovoto mnenie- wsichko si e do organizym i natura. Az lichno se spukwam da iam- kato se pochne ot 5 vida manji samo na obiad, posle oshte 6 vida deserti, pia strashno mnogo gazirano, sladko iam syshto po-mnogo, i nito sym debela, nito se imam za takava. To se vijda na avatara :D

A kato se zamisliya kakwi zanemareni myje ima mi stawa losho - deto po ciyal den nishto ne prawyat, piyat biri, sediyat si u tiah i zadnika pylnee :D

Link to comment
Share on other sites

В думите ти има ирония нали? Надявам се да е така. Няма да коментирам темата. Ако почна да пиша, каквото мисля, никой няма да го прочете. Едно само ще кажа, никой не си избира тялото. Него понякога може и да не можеш да промениш, но душата си можеш.

П.С. Не само пълните жени и мъже страдат от хорските приказки и шушукания и прекалено слабите също.

 

Ето с тази глупост се оправдават дебелаците и тънкажите... Естествено че не всеки може да има естествено хубаво тяло, но поне може да се потруди да се стегне!!!

Link to comment
Share on other sites

Ето с тази глупост се оправдават дебелаците и тънкажите... Естествено че не всеки може да има естествено хубаво тяло, но поне може да се потруди да се стегне!!!

Ти си бил голям сладур :D Гледам наборче 88, това на колко прави на 17. Хайде да поживееш още малко на този свят и тогава да съдиш хората. Приятен ден на всички.

П.С. Не, че не някой му пука. По-скоро алкохолик ще стана, отколкото ръцете ми пак да "стъпят" в секцията Тя и Той.

П.С2. Комплексите на пълните и слабите хора, са насадени от други хора като тебе.

Link to comment
Share on other sites

Ти си бил голям сладур :D Гледам наборче 88, това на колко прави на 17. Хайде да поживееш още малко на този свят и тогава да съдиш хората. Приятен ден на всички.

П.С. Не, че не някой му пука. По-скоро алкохолик ще стана, отколкото ръцете ми пак да "стъпят" в секцията Тя и Той.

П.С2. Комплексите на пълните и слабите хора, са насадени от други хора като тебе.

 

Тва за комплексите е вярно, ама поне да вземат да се усетят... И кво като съм наборче 88, мога да ти кажа че точно в пубертета е много важно какво тяло ще изградиш, щото след това се променя много по-трудно! (за да разбереш тва няма нужда да поживееш, а просто да почетеш, ако можеш де) Ти сигурно си мислиш, че аз ги говоря тези работи от гледна точка на хората които по природа си имат хубаво тяло, да ама не! Преди 3-4 години бях сууупер тънкаж, ръка 26, ако тва нищо не ти говори, да ти кажа че ръката ми беше само стави и кокали :wacko: Аз поне се усетих и започнах да тернирам, за да мясам на човек, не на ходеща закачалка...

Link to comment
Share on other sites

Ето интересна статия за най-лудата на тема здравословен живот и диети нация.

http://yoki.ru/news/news/26-08-2005/5469-0 . На руски е, но ако трябва, ще ви я преведа.

Само кажете ! МНого е поучителна !!!!

 

А иначе - проблемът със затлъстяването в България е по-скоро мъжки, отколкото женски. Това го установих това лято, с експеримент от две части. Първата част представляваше ходене с тефтерче и моливче по кръчмите и плажовете по време на тазгодишната ми почивка, втората част проведох в кафенето през бинго Балкан, по същия начин - с тефтерче и моливче. Изчаквах покрай мен да минат сто души, пишех си в тефтерчето и си пиех бирата. Като става дума специално за морето, не знам дали греша, ама вече е обичайна гледка хубава, стройна и видимо полагаща крижи за себе си жена, до която с усилия се влачи обилно потящ се и пухтящ като парен локомотив търбух ...

 

Та - за изследването !

Резултатът беше-

Жени - 25% с наднормено тегло (видима възраст 25-45 години)

 

Мъже - 36% с наднормено тегло ((видима възраст 25-45 години)

 

Деца (това само тук го правих, на морето пропуснах) - 22% с наднормено тегло .

 

Сложих долна граница 25 години, защото според науката човек окончателно спира да расте на 24 години, тогава завършва растежът ка костите.

Специално за малки деца, поогледах се в класа на син ми (втори клас). При 19 деца паралелка има само един случай на наднормено тегло. Това е приблизително пет процента.

Правя уговорката, че не съм си разделял наднорменото тегло и затлъстяванено в отделни категории, защото ме домързя. Също така не съм спирал хората , за да ги тегля с кантар, но лятно време, когато те са леко облечени, килцата могат да се преценяват и на око

 

Общо взето ендокринно обусловеното затлъстяване не е много като процент . Основното си го правим сами с навика да се тъпче като за последно. И това няма връзка с възрастта, а с навиците и със самоконтрола. Да се твърди, че след едиколко си години човек напълнява, си е чисто търсене на опрадвание. Че е по-предразположен - да, но да се приема като закон Божи, че зрелият мъж или зрялата жена задължително трябва да са пухкави, не е нито редно, нито правилно. Да, никой не си избира тялото, но пък може да си избере да се запусне ли, или да се подържа.

Neovampirism , за сведение, аз съм почти на 33 години, а все още прекрасно си влизам в костюма, който ползвах на сватбата си (купуван преди близо десет години) . Абитуриентският , уви, ми отесня, но само в раменете, което не е проблем, мисля :D Но половината ми съученици са отпрали такива шкембета, че ми става страшно. Просто не знам как ги търпят жените им !!!!!

 

Туйто! С две думи - не яжте така, все едно от утре ще забранят яденето !!! Всичко - с мярка :D

 

Живи и здрави !

Link to comment
Share on other sites

Нещата са твърде относителни, за да ги категоризирате така... слаби били, дебели били...

За всеки влак си има пътници и всеки харесва различни хора... Грубо е, а и не е възпитано да се коментират другите хора, защото от това им става неприятно. Не всеки може да свали бързо килограми, както и не всеки качва ако яде повечко. Повечето пълни хора, които познавам ядат съвсем малко.

Също така, не всеки има време да се занимава с фитнес. Някои си имат работа и куп други задължения.

 

Да обобщим - който не харесва пълни жени, да си търси слаби. Не мога наистина да разбера смисъла на темата. Само като и погледнеш вариантите на Poll-а и ти става ясно за какво става въпрос...

 

PEACE!!!

Link to comment
Share on other sites

жените са много лакоми същества и надебеляват много по-лесно от мъжете.

Тва си е факт.За това и говорят и мислят толкова много за фитнес.Не можеш да осъдиш една жена че е дебела и се храни нездравословно.Но по мое лично наблюдение от лятото по плажовете-Мда,определено все по дебели има.

Link to comment
Share on other sites

Деца (това само тук го правих, на морето пропуснах) - 22% с наднормено тегло .

За съжаление и на мен това лято съвсем без да си го поставям за задача ми направи впечатление колко много пълнички деца има. Немога да си обясня на какво се дължи това. Толкова ли родителите им не държат на доброто здраве на децата си или просто са удивително непросветени колко вреден е всеки излишен килограм особено при децата. Разбира се успокоителната новина е, че постоянно виждам деца (ама наистина деца) във фитнес залите, макар и да не съм особено убедена, че точно това е начина да се справят с проблема, но поне е някакъв вид обучение по самоконтрол и дисциплина.

Нещата са твърде относителни, за да ги категоризирате така... слаби били, дебели били...

За всеки влак си има пътници и всеки харесва различни хора... Грубо е, а и не е възпитано да се коментират другите хора, защото от това им става неприятно. Не всеки може да свали бързо килограми, както и не всеки качва ако яде повечко. Повечето пълни хора, които познавам ядат съвсем малко.

Също така, не всеки има време да се занимава с фитнес. Някои си имат работа и куп други задължения.

 

Да обобщим - който не харесва пълни жени, да си търси слаби. Не мога наистина да разбера смисъла на темата. Само като и погледнеш вариантите на Poll-а и ти става ясно за какво става въпрос...

 

PEACE!!!

Господи...доживях да се съглася с всяка една изречена от теб дума :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тлъстеят, свинете му със свине!!Ама и ние не изоставаме по-назад...Аз особено :)

Ама щом се стигна дотам, че да се възпяват мацките с "джанти 19" " ...

Link to comment
Share on other sites

Анн-кетата е закачка, темата е сериозна от естетическа гледна точка ;) Темата е "Понадебеляли ли са жените?", а не "мъжете" или "жените и мъжете", защото все пак трябва да опазим по-хубавата половина от човечеството от подобни ФЕНОМЕНИ! Съвсем добронамерено я пуснах, веднага се появиха коментари: ти па ли ша ми кажеж кой е надебелял; ти като си клечка, аз кфо да напраа че съм 100 кила и тн. Не се джавкайте а се оптайте да си помогнете взаимно :)

 

\/\/est $ide 38.gif

Link to comment
Share on other sites

Анн-кетата е закачка, темата е сериозна от естетическа гледна точка ;) Темата е "Понадебеляли ли са жените?", а не "мъжете" или "жените и мъжете", защото все пак трябва да опазим по-хубавата половина от човечеството от подобни ФЕНОМЕНИ! Съвсем добронамерено я пуснах, веднага се появиха коментари: ти па ли ша ми кажеж кой е надебелял; ти като си клечка, аз кфо да напраа че съм 100 кила и тн. Не се джавкайте а се оптайте да си помогнете взаимно :)

 

\/\/est $ide 38.gif

и с какво тема от вида "осъзнайте се, щото сте грозни" би помогнало на някое момиче с лошо самочувствие заради наднормено тегло? или очакваш изведнъж всички като забележим общото покачване на средното телесно тегло то изведнъж да се понижи и нормализира? а нормално според теб е полугладното състояние ли?

не ме разбирай погрешно. не те нападам. просто не виждам това извинение "ама аз просто исках да помогна" какво покритие има.

а и от опит знам че подобни приказки "осъзнай проблема за да го преодолееш" са тъпа измишльотина на пишман-психоаналитици, които целят само да удължат "лечението", т.е. агонията на жертвата си. в случая много по-полезно според мен би било да похвалиш тези, които се поддържат, отколкото да хулиш тези, които са оставили външния си вид на заден план....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...