Jump to content
BulForum.com

Понадебеляли ли са жените?


Понадебеляли ли са жените?  

230 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе реално наистина темата не тръгна в правилната посока. Щото уфото подкара темата, ама според мене поне, ставаше дума за крайности. Кой каквото иска да ми разправя, но аз не мога и няма да приема жена която е станала 90-100 килограма и ми се облича с някви прилепнали по тялото дрехи. Има леко пълни момичета които си изглеждат добре има и още по-пълни дето просто обичат да си похапват повечко сладко. Това си е въпрос на техен избор. Но тези каки дето са с много кила напред да ми се обличат като че ли са 50кг... да не казвам силна дума ама най-малкото естетически не е издържано. Тука на балканите пълни жени са се харесвали винаги, но има разлика от пълна жена и от дебела жена. Дебел ли си, както каза някой по-горе бил добродушен. Друг път. Как пък мутрите и маститите бизнесмени не са добродушни. По-скоро трябва да си непукист. Имал съм такива моменти затова говоря. По някое време ти писва и си викаш, "Който ме харесва добре, който не няма вкус". Да ама не. Ся ако на човек не му стиска да си наложи на тъпченето то значи трябва да има основателна причина за да го прави, но да ми говори как щял да ходи на фитнес и в същото време да оправя някоя пица... ми не става така. Значи аз говоря за крайните фази. То стана така че мъжете говорят за крайностите, а жените които винаги са болни на тема килограми се засегнаха и взеха тука да се оправдават, ама аз така ама аз иначе ;) Някой жени даже обиждат директно, но както и да е. Начи ако не ти пречат килограмите като цяло и не ти се иска да караш яко диети, ок, но проблемо, карай си така, но недей праска диви идеи за фитнес на кафенцето. Просто човек трябва на първо място да зареже непукизма, да зареже гордоста си, да зареже това как изглежда и да погледне дали тези излишни килограми пречат на здравето му. Ако не му пречат да е жив и здрав и да я кара както си знае. Ако иска, да сваля, ако не иска, да не сваля. Няма никакво значение какъв ти е външния вид. Дали си дебел или слаб се тая. За всеки влак си има пътници е казал народа. Ако не те кефят пътниците тогава се погрижи да изглеждаш различно за да дойдат други пътници. Всичко си е въпрос на личен избор и на воля да постигнеш това което искаш. Мене в момента ми е ужасяващо трудно да свикна всяка вечер в компанията да пия скапана минерална вода вместо бира с някви мезета. Снощи ядох пица и пих бира и се псувах цяла вечер след това, щото това за мене да предам сам себе си. Абе изобщо не е лесна работа да реши човек тоя проблем с килограмите. Поне на мене ми е трудно. Айде че стана малко дълго :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Ако не те кефят пътниците тогава се погрижи да изглеждаш различно за да дойдат други пътници. Всичко си е въпрос на личен избор и на воля да постигнеш това което искаш.

 

Tова е отговора :punk Няма нищо лесно и всичко е много труд и постоянство и за двата пола.Първия поглед и първите впечатления са по външния ни вид.То зависи и къде искаш да вирееш наистина,както намекна KILLERINCHO

Link to comment
Share on other sites

Това,че жените говорят за диети, фитнеси, хапчета за отслабване и т.н. не значи че са напълняли. Жените винаги говорят за такива неща :D (или повечето). Пък и смятам, че това си е до физика и е супер индивидулано за всеки човек. Аз например не мога да кача и един кг, все 43-44 си стоя да не говорим за повече.

Скорпиона може да потвърди :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Како, чудех се ти пък к'во пишеш по тая тема, като трябва и ти да си носиш 10-20 лева на стотинки, че да не те отвее вятъра :))

 

Иначе... темата стана като почти всяка тема във Тя и Той - словестна престрелка. Сега - старата и банална битка мъже/жени. Глупаво е...

Всяко едно нещо е постижимо, но за различните хора се изискват различни усилия. Както Мимка го каза - за едни е лесно, за други не. Аз примерно зимно време почти винаги се разпускам - яко плюскане, малко движения и... резултата е че качвам 80 кила, корема ми набъбва едва забележимо и задника ми малко се поналива... Докъто (горкия) KILLERINCHO трябва да се лишава от бира...

KILLERINCHO - за мненията ти - RESPECT! Успех в начинанието :))

Link to comment
Share on other sites

Абе реално наистина темата не тръгна в правилната посока. Щото уфото подкара темата, ама според мене поне, ставаше дума за крайности.

 

Айде сега уфото виновен :read: ;)

 

Темата я представих възможно по най-лекия начин, а някои женски индивиди чуха "на крадеца му пламна калпака", и веднага започнаха да го удрят о'земята, обвинявайки мъжете че и те били надебеляли. Голи нападки без доводи... Създайте си тема "понадебеляли ли са мъжете", и ако някой напише поне 25% от доводите които изложихме в тази, калпак свалям.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак се започнаха поредните безсмислени спорове и караници между всички. :wacko: Не сте ли чували за мир и разбирателство :huh: Както и да е,защо все трябва да има виновни....айде и тая тема отиде... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Айде пак се започнаха поредните безсмислени спорове и караници между всички.  :wacko: Не сте ли чували за мир и разбирателство  :huh: Както и да е,защо все трябва да има виновни....айде и тая тема отиде... :wacko:

Темата си е супер. Нищо не сме развалили. Ето виж на KILLERINCHO изказването например. Доказателство че поне има някой които разсъждава преди да пише.. а не просто да съсздава някакъв chat който несъмнено води до затварянето на темите в "Тя и Той". Е.. трябва да си призная че и аз някой път подклаждам подобни чатове ама.. айде :) Простено ми е. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има различни видове пълни хора. Някой са цялостно пухкавки, други просто са с огромни кореми и задници. Ама защо едните качват цялостно, а други на корем и дупе... :unsure: Ако ви е възможно да ме светнете, ще се радвам.

По въпроса с обличането ...просто работата е трагична. :( Вероятно някои смятат, че колкото повече от тялото си покажат, толкова по-сексапилни стават. Ама в един стърчащ корем няма нищо сексапилно, вервайте ми. А тези, които се носят така го правят заради другите хора, причината за което ми е доста непонятна. :unsure: Според мен не осъзнават как гледат другите хора на тях. Аз не обичам да слагам група хора под общ знаменател. Ся..дебелите били добри. Ми...има и добри, има и лоши, това не зависи от теглото. Та...и не всички пълни се носят така "разхвърляни", но тези които го правят, го правят прекалено показно, което ме отвръщава. :sick

Link to comment
Share on other sites

Темата си е супер.

Напротив темата е глупава и се напада повече женската част.Разбра се,че има два пътя на разклона,лесен и труден.Пътя до хладилника и пътя на режим и всекидневни тренировки и фитнес.Незнам кво още може да се увърта и да се дрънкат щуротии.Кой квото иска,оправяйте са.И има много постове за триене в темата включително и моите.

Link to comment
Share on other sites

Темата си е супер. Нищо не сме развалили. Ето виж на KILLERINCHO изказването например. Доказателство че поне има някой които разсъждава преди да пише.. а не просто да съсздава някакъв chat който несъмнено води до затварянето на темите в "Тя и Той". Е.. трябва да си призная че и аз някой път подклаждам подобни чатове ама.. айде :) Простено ми е.  :rolleyes:

Хоп!Всезнайко такъв :D Както кажеш,бати.... :wacko: B)

Link to comment
Share on other sites

(Офф:): Не съм чела всички мнения по темата, затова се извинявам, ако мнението ми се повтаря...)

Аз гласувах с "май да" и определено смятам, че при момичетата процентът е по-голям отколкото при момчетата. Аз нямам против пълничките момичета, но лошото е, че не им пука - наистина е гадно да видиш сланинките на някоя дама, която си мисли, че е много секси. Ако не желаят да променят теглото си, то поне трябва да подбират облекло, в което не изглеждат зле... Някой може да каже, че на тях им е трудно - но и на мен ми е трудно да си намеря по-теснички дрехи... И все пак трябва да сме толерантни :)

Link to comment
Share on other sites

Моите са идеални, другите....

 

Незнам за момичетата ама аз съм качил два килограма и полудявам.

Link to comment
Share on other sites

Ми така като гледам "май да".Последно време независимо къде съм(рейса,на вън и т.н.)все виждам някви сочни "крави" :angry: (извинявам се за израза ама е така).Е естесвевно има си и готини, но като гледам не вървят на добре.

Link to comment
Share on other sites

Еми айде и аз гласувах за МАЙ ДА Защото крайно много ме дразни некфа дебела кифла да си покаже пъпа и да сложи тесни дънки и да и се виждат паласките И побеснявам :angry1 :angry1 :sick :sick :sick

А друго си е вече някво хубаво момиче с хубаво тяло да сложи плитки дънки и да си покаже пъпа :P Ама за по-пълничките да им кажа нещо че въобще така не са хубави ;)

Link to comment
Share on other sites

Елф :D Позволено и е има на разположение цяла вечност да отслабне :lol:

Аххахххахахаххххххххаххха е не,не се сдържах.Елф била ахахахха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: много е сладка така,дебелка....ех обожавам пълнички хора :wub: :woot :)

Link to comment
Share on other sites

(Офф:): Не съм чела всички мнения по темата, затова се извинявам, ако мнението ми се повтаря...)

Аз гласувах с "май да" и определено смятам, че при момичетата процентът е по-голям отколкото при момчетата. Аз нямам против пълничките момичета, но лошото е, че не им пука - наистина е гадно да видиш сланинките на някоя дама, която си мисли, че е много секси. Ако не желаят да променят теглото си, то поне трябва да подбират облекло, в което не изглеждат зле... Някой може да каже, че на тях им е трудно - но и на мен ми е трудно да си намеря по-теснички дрехи... И все пак трябва да сме толерантни  :)

Повтаряш, но няма проблем, защото си напълно прав! B)

Link to comment
Share on other sites

все виждам някви сочни "крави"

 

Муууууухахахахаха! :lol: Сочни крави! :lol: Тази категория не съм я чувал! :punk :punk

 

 

защото си напълно прав!

 

Права! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...