Jump to content
BulForum.com

Понадебеляли ли са жените?


Понадебеляли ли са жените?  

230 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

никой не може да избира тялото си да...така си е,но всеки може да направи усилия да тренира и да направи желаното тяло.Моля ви не ми се оправдавайте,че тялото е божия дарба...както аз можех 10 години да хода на футболче и на карате всеки ден,както мога да хода почти всеки ден на фитнесче вече от 3 месеца така и вие можете....бъдете сигурни.Не се иска кой знае какво усилие да си облчеш едни дрешки и да отидеш и да потичаш малко...направете 6-7 обиколки на стадиона ,малко коремни преси,малко лицеви и резултата ще дойде.То не става само със спане и ядене.ООо тук някои ще кажете...ми тези,които работат...ми незнам ,но фитнеса е за тонус и за разведряване.Нищо не ви пречи вместо да кибичите на някое кафеи да пушите цигара след цигара или дагледате някой тъп филм да отскочите до стадиона

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
жените са много лакоми същества и надебеляват много по-лесно от мъжете.

Тва си е факт.За това и говорят и мислят толкова много за фитнес.Не можеш да осъдиш една жена че е дебела и се храни нездравословно.Но по мое лично наблюдение от лятото по плажовете-Мда,определено все по дебели има.

 

Прав си, майна! Като седнат на кръчма, под пет бири, кана вино и десет кебапчета не падат!

Link to comment
Share on other sites

mobo, едно си баба знае, едно си бае

благодаря за смисления и проницателен отговор.

чак сега разбрах какво си искал да кажеш! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Прав си, майна! Като седнат на кръчма, под пет бири, кана вино и десет кебапчета не падат!

 

:D :D :D :D Абсолютно :)

 

Но моето мнение е , че като цяло нациите надебеляват ;) Лошо :angry:

Link to comment
Share on other sites

божее,дори в училище е много рядко да се случи някое момиче да НЕ е дебело.Много от тях имат сбръчкани от целулит шкембета/задници.Не мога да кажа обаче че в българия няма красиви момичета или че те са малко,защото това изобщо не е така.Но това че са опасно лакоми всички го знаем.Лошото е че с годините всички се развалят.Като остаряват (надхвърлят 25-30) повечето вече оженени жени не се интересуват толкова от външноста си и стават дебели или посъвяли и с пожълтяли от цигарите зъби.Това което ме дразни е колко наистина много пушат жените след като се оженят.Това също е голям фактор и трябва да се има предвид че те го правят поне два пъти повече от мъжете(я погледни статистиките сега,а,хаха-консуматори масови)и най-лошото е че от самото начало хич не им пука и дори не мислят да ги спират.Кожата посъвява,устата ти вони на пепелник,косата ти изсъхва...няма да продължавам,че ще ви изпоплаша...когато жената спре да се интересува от външния си вид и нормално-няма воля/време да гони диети/фитнес и от това идва и депресията,тогава е най-добре да си помисли.Защо дявол го взел не се храни здравословно(пст,китайска кухня,по-малко месо и мазнини,стига с тоя сладолед вече),защо трябва да нагъва бира(да не иска и тя коремче като на Пешо и да се орига?)защо не спре тия гадни цигари(а това не може да направи,понеже няма да може да прави онова готино нещо с което се вписва с останалите приятелки на моабета)...и за да не вбеся всички моми във форума с болезнено реалните си твърдения,искам да призная че в българия също има много дебели мъже,но да не се отчайваме-в страни като германия и канада например 80% от хората са с наднормено тегло.За жената обаче е важно как изглежда(само с това като че ли успява в тоя свят) и телевизията и списанията ясно диктуват модата и приетия идеал за красота.Красотата може да се намери в характера на един човек и ако човека е достатъчно умен-ще се храни здравословно(ще се храни!) и няма толкова да гледа кантара.Не е нужно да се трудиш за това,някои хора просто са си красиви без нищо да правят.

 

Безумно лакомите,безотговорни или слабо информирани жени надебеляват и това си е страшно,понеже са все повече в българия.Ако си дебела,си дебела.Има начини да го промениш и те не са в безумно гладуване и гимнастики.Просто се храни здравословно и след година две ще видиш че ще си по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Баща ми ми е казал, че ако вкарам вкъщи дебела или учителка, по-добре да не му се мяркам пред очите. А майка ми все ми повтаря да гледам майката на девойчето, че да си имам представа след някоя друга годинка как ще изглежда :woot

Link to comment
Share on other sites

Баща ми ми е казал, че ако вкарам вкъщи дебела или учителка, по-добре да не му се мяркам пред очите. А майка ми все ми повтаря да гледам майката на девойчето, че да си имам представа след някоя друга годинка как ще изглежда :woot

Малииии....начи аз понеже съм дебела учителка нямам шанс....язък.....

Link to comment
Share on other sites

Абе май са защото като излезна, а на центъра, а на кино само тлъсти жени гледам, а пък в моя квартал Изгрев е пълно с багерчета. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе май са защото като излезна, а на центъра, а на кино само тлъсти жени гледам, а пък в моя квартал Изгрев е пълно с багерчета. :tongue

 

to ako be6e samo v izgrev....

poneje treniram v rondoto naposledak se izumqvam kak moje mladi momi4eta da stigat do takiva za6emetqva6ti razmeri :blink:

Link to comment
Share on other sites

http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=166327

 

Близо 1.5 българи страдат от свръхтегло

България е на 5-то място в Европа по броя на хора, страдащи от затлъстяване, а децата между 11 и 18 години са на 6 място по същия показател сред връстниците си от останалите европейски държави.

 

Близо 1.5 българи страдат от свръхтегло. Това стана ясно на осмото национално изложение “Алея на здравето”, което започна днес и ще продължи до 6 ноември в НДК, предаде БНР.

 

Изложението е посветено на две социално значими заболявания – хипертонията и затлъстяването.

 

75 фирми участват на изложението и продуктите са насочени към традиционните за сезона грипни заболявания.

 

За първи път обаче се предлагат уреди за хора с увреждания, каза Марин Пенков, организатор на форума.

 

Още малко да затвърдим темата :ghost

Link to comment
Share on other sites

И пъбничиките жени ги бива, стига да имат все пак някакъв контрол, а не да е безормен плужак! :sick:

Link to comment
Share on other sites

кофти работа,страховете ми се оказаха верни-наистина сме напред с материала май.

Е момичета,поне не сте сами .

 

(аз лично съм 65 кила и не съм мръднал от години,и съм на 20-защо ли?Не знам,сигурно защото се храня само три пъти дневно.Май тва е достатъчно за да не се превърнеш в прасе,може и от гените да е знам ли-пастички лапам,месо много не ям...уфф)

 

VEDi>>взимай пълната като става,аз ще изчакам някоя която да не ме Смачка.лол

Link to comment
Share on other sites

факт

 

Lucky, това няма нищо общо с коментара ти :music Но пък значи че трудно ще си намериш някоя която да не те смачка! :lol: :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Олеле малелееее... :cry Защооооооооооооооооо ? :cry Еми тва е майна. Аз тамън мислех да поспра малко с фитнеса ама.... така като гледам на каде вървят нещата не само че няма да спирам ами и протеини ще зимам че да успея да вдигна булката като доиде време да се женя. :(

Link to comment
Share on other sites

Олеле малелееее... :cry Защооооооооооооооооо ? :cry Еми тва е майна. Аз тамън мислех да поспра малко с фитнеса ама.... така като гледам на каде вървят нещата не само че няма да спирам ами и протеини ще зимам че да успея да вдигна булката като доиде време да се женя. :(

 

Днес такова същество видях във фитнеса, че не протеини, ми анаполон и силови тренировки ще ти тряят за да го вдигнеш... :wacko: А най-тъжното беше че момичето беше на не повече от 24-5 години...

Link to comment
Share on other sites

Днес такова същество видях във фитнеса, че не протеини, ми анаполон и силови тренировки ще ти тряят за да го вдигнеш... :wacko: А най-тъжното беше че момичето беше на не повече от 24-5 години...

 

Поне си я видял във фитнеса, правейки нещо по въпроса, а не търкаляйки се по улицата, както в 99% от случаите.

Link to comment
Share on other sites

Баща ми ми е казал, че ако вкарам вкъщи дебела или учителка, по-добре да не му се мяркам пред очите. А майка ми все ми повтаря да гледам майката на девойчето, че да си имам представа след някоя друга годинка как ще изглежда :woot

ттцтцтц.......глей ко вкарваш у вас,че да не се наложи да те приютявам после :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам къде ги намирате "понадебелялите" екземпляри и какво против тях имате. Аз знам съвсем малко такива и всичките са много жизнерадостни и мили момичета, както и момчета, жени, както и мъже. Пък аз даже си мисля, че днешното поколение са много кльощави и със своите 42 кг и 161 см започвам да се чувствам огромна... А това, че се говори за отслабване и че някои се мислят за пълни идва от глупаците, които робуват на "идеалните мерки". Жените просто искат да се чувстват удобно, да изглеждат добре и да се харесват на мъжете си. Вместо тези мъже да им помогнат и да ги ободрят, те им втълпяват мании от рода на: дебела си.

Link to comment
Share on other sites

Пък аз даже си мисля, че днешното поколение са много кльощави и със своите 42 кг и 161 см започвам да се чувствам огромна... ". Жените просто искат да се чувстват удобно, да изглеждат добре и да се харесват на мъжете си....

...те и бонбонки и сладки обичат да си похапват доста май,а щом искат да се харесват на мъжете,просто да не са толкова лакоми индивиди.42 не е лошо,не бива де се чувстваш така и суетата не е хубаво нещо,ама като погледнеш на улицата (или по плажа да речем) колко гигантски дебели жени има и ти става ясно че това е много вярно-Има повече жени с наднормено тегло,отколкото мъже в българия.Под жени не говорим за момичетата,хубави сте преди да спре да ви пука как изглеждате(след като си намерите гадже/ожените се),главно жените над 20/25 са в процента на хората с наднормено тегло. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не знам къде ги намирате "понадебелялите" екземпляри и какво против тях имате. Аз знам съвсем малко такива и всичките са много жизнерадостни и мили момичета, както и момчета, жени, както и мъже. Пък аз даже си мисля, че днешното поколение са много кльощави и със своите 42 кг и 161 см започвам да се чувствам огромна... А това, че се говори за отслабване и че някои се мислят за пълни идва от глупаците, които робуват на "идеалните мерки". Жените просто искат да се чувстват удобно, да изглеждат добре и да се харесват на мъжете си. Вместо тези мъже да им помогнат и да ги ободрят, те им втълпяват мании от рода на: дебела си.

 

Ам чудесни са жинерадостни :wacko: Предпочитам да е някоя хубава и спокойна отколкото жизнерадостна свиня! Ние "глупаците" не робуваме на первектните мерки, просто искаме след като ние се стараем да изглеждаме добре да изискваме това и от другите, пък който не ще пътя, чантата и ...Втълпявали сме им били мании, ами защо да не сме откровени и да изкажем мнението си? Или трябва да ги лъжем хубавка си, пухкава стой си, добре си... За тия разбирания и за някои от свинщините са виновни родителите и бабите... Днес като минавах до една сладкарница до нас и гледам едно момче на 9-10 години, ама дебело ша са пръсне нагъва тулумби, а баба му до него го окуражава: "Яж яж мойто момче, като ги издеш още ша ти взема..." :wacko:

 

Всичко опира до гена! ;)

 

Стига вече с тоя ген ве, само от гена не можеш да станеш свиня, само с тва са оправдават, такъв им бил гена, ми като е такъв ша са ограничават няма да лапат кат свине...

Link to comment
Share on other sites

Стига вече с тоя ген ве, само от гена не можеш да станеш свиня, само с тва са оправдават, такъв им бил гена, ми като е такъв ша са ограничават няма да лапат кат свине...

 

Има такива, които и да гладуват, пак са пухкави, има и други, които се тъпчат и са слабички. Това наистина може да зависи от гена, от някоя болест или какво ли още не. Пък и когато човек е гладен какво, да се прави на заек и да хрупа само салатки ли? Освен това не съм видяла момче или мъж, който да се поддържа заради жена. Повечето го правят за себе си, за пред приятелиде, да се фукат и т.н, а не за да доставят удоволствие на половинката си.

 

Имало повече жени с наднормено тегло,отколкото мъже в българия. Ти да не си ги броил?

Link to comment
Share on other sites

Стига вече с тоя ген ве, само от гена не можеш да станеш свиня, само с тва са оправдават, такъв им бил гена, ми като е такъв ша са ограничават няма да лапат кат свине...

 

Пич,не се излагай!

Няма за какво да спорим,то си е доказано!

Link to comment
Share on other sites

Имало повече жени с наднормено тегло,отколкото мъже в българия. Ти да не си ги броил?

СТАТИСТИКА. :rolleyes:

 

Предпочитам да е някоя хубава и спокойна отколкото жизнерадостна свиня!

и аз така.Жизнерадостно шумните лигави и прости жени не ми допадат.Предпочитам да е умна и да не не крещи вместо да говори,както правят някои от тези които познавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...