Jump to content
BulForum.com

Понадебеляли ли са жените?


Понадебеляли ли са жените?  

230 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Има такива, които и да гладуват, пак са пухкави, има и други, които се тъпчат и са слабички. Това наистина може да зависи от гена, от някоя болест или какво ли още не. Пък и когато човек е гладен какво, да се прави на заек и да хрупа само салатки ли? Освен това не съм видяла момче или мъж, който да се поддържа заради жена. Повечето го правят за себе си, за пред приятелиде, да се фукат и т.н, а не за да доставят удоволствие на половинката си.

 

Имало повече жени с наднормено тегло,отколкото мъже в българия. Ти да не си ги броил?

 

Както казаха има си статистики, няма нужда аз да броя... Знам че има хора които се тъпчат като свине (като мен :D ) и пак си стоят същите, а има и други които качват много по-лесно... Просто след като знаеш какъв тип си, ще се съобразяваш малко, ще ограничиш мазнините и калориите! Пък ако трябва и ще поспортуваш малко, все пак го правиш за себе си...

 

Пич,не се излагай!

Няма за какво да спорим,то си е доказано!

 

Кво се излагам ве, ай да се интересувам от тия работи а, единични са случеите в които само от гена + болест може да станеш свиня... Само от един ген не можеш да станеш примерно младо момиче 170 90 кила :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

а има и момичета които и дори пълнички изглеждат като Богини.Има много такива.Има ги в българия.Вервайте.

 

пс:м/у другото тва трябва да е най-омразната тема за всички жени във форума,хаха..!

Link to comment
Share on other sites

Ам чудесни са жинерадостни :wacko: Предпочитам да е някоя хубава и спокойна отколкото жизнерадостна свиня! Ние "глупаците" не робуваме на первектните мерки, просто искаме след като ние се стараем да изглеждаме добре да изискваме това и от другите, пък който не ще пътя, чантата и ...Втълпявали сме им били мании, ами защо да не сме откровени и да изкажем мнението си? Или трябва да ги лъжем хубавка си, пухкава стой си, добре си... За тия разбирания и за някои от свинщините са виновни родителите и бабите... Днес като минавах до една сладкарница до нас и гледам едно момче на 9-10 години, ама дебело ша са пръсне нагъва тулумби, а баба му до него го окуражава: "Яж яж мойто момче, като ги издеш още ша ти взема..." :wacko:

Стига вече с тоя ген ве, само от гена не можеш да станеш свиня, само с тва са оправдават, такъв им бил гена, ми като е такъв ша са ограничават няма да лапат кат свине...

 

Da, taka e. Koito iska moje da postigne vsi4ko po edin ili drug na4in i niama opravdanie za nikogo, 4e ne se griji za tialoto si, no...

Mom4eta, malko poprekaliavate s agresiata...

Naistina tova e moje bi nai-omraznata tema za jenite, zastoto za men e tapo da 4eta podobni nesta za svine. I koi sa svine? Koi jeni za vas sa svine? Naistina ste mi e interesno da pro4eta.

A tova, koeto ne iskam da vidia e izrajenieto na liceto na bremennata vi jena, kogato ia nare4ete svinia, zastoto e 20 kila otgore

Link to comment
Share on other sites

A tova, koeto ne iskam da vidia e izrajenieto na liceto na bremennata vi jena, kogato ia nare4ete svinia, zastoto e 20 kila otgore

Оооо...аз определено искам някой ден мъжа ми докато съм бременна да ми намекне, че съм дебела. Това ще е най-голямата и вероятно последната грешка в съвместния ни живот. Всъщност възнамерявам предварително да подостря всички ножове и да си оставя в употреба само най-тежките тигани в случай, че на моя хубостник му скимне да критикува жената, която носи бебчето му. Пък и като се замисля...едва ли ще ме осъдят :devil

Link to comment
Share on other sites

Da, taka e. Koito iska moje da postigne vsi4ko po edin ili drug na4in i niama opravdanie za nikogo, 4e ne se griji za tialoto si, no...

Mom4eta, malko poprekaliavate s agresiata...

Naistina tova e moje bi nai-omraznata tema za jenite, zastoto za men e tapo da 4eta podobni nesta za svine. I koi sa svine? Koi jeni za vas sa svine? Naistina ste mi e interesno da pro4eta.

A tova, koeto ne iskam da vidia e izrajenieto na liceto na bremennata vi jena, kogato ia nare4ete svinia, zastoto e 20 kila otgore

 

Както казах по-горе съществото което видях във фитнеса 170 към 85-90 кила автоматично се класира в категорията свине! Никой не е казал нищо за бременни, тъй като те си имат истинско оправдание, пък и след като родят ослабват както знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Оооо...аз определено искам някой ден мъжа ми докато съм бременна да ми намекне, че съм дебела. Това ще е най-голямата и вероятно последната грешка в съвместния ни живот. Всъщност възнамерявам предварително да подостря всички ножове и да си оставя в употреба само най-тежките тигани в случай, че на моя хубостник му скимне да критикува жената, която носи бебчето му. Пък и като се замисля...едва ли ще ме осъдят :devil

хаха,бременността определено оправдава жената,но не можеш да кажеш че бременните жени са повече от дебелите мъже в българия.

Не мога дори да си представя някой мъж да нарече жена си "дебела свиня",само защото е бременна.Това би било ужасна проява на нетактично (и съдейки по историята с ножовете) доста ...ъх,неразумно подмятане от страна на един мъж.

Приемето си го мъжки,вие жени си преобладавате с наднормено тегло и тази тенденция се усилва с вносът на различни вафлички и поевтиняването на сладоледът. :lol:

 

а от това че раждаемостта в българия драстично намалява,ясно се подразбира дали от бременността са много дебелите жени или от лакомото папкане.Също си е доста горчив факт че ние българите не правим много в тази област.И от секса се отслабвало чувам...

Link to comment
Share on other sites

Приемето си го мъжки,вие жени си преобладавате с наднормено тегло и тази тенденция се усилва с вносът на различни вафлички и поевтиняването на сладоледът. :lol:

 

а от това че раждаемостта в българия драстично намалява,ясно се подразбира дали от бременността са много дебелите жени или от лакомото папкане.Също си е доста горчив факт че ние българите не правим много в тази област.И от секса се отслабвало чувам...

да така ,правилно чуваш,остава и да го прилагаш на практика(стига да можеш)!!!!за да може не само "дебелите' мъже,а и мъжете изобщо да говорят на жените колко са "дебели"! :wacko: и не ние жените си преобладаваме ,а всички НИЕ!и не за друго ,а щото е световен проблем, мамка му :wacko: ;)

спрете се :excl: :ghost :bgrin: :sick ;) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Както казах по-горе съществото което видях във фитнеса 170 към 85-90 кила автоматично се класира в категорията свине! Никой не е казал нищо за бременни, тъй като те си имат истинско оправдание, пък и след като родят ослабват както знаеш...

"Sastestvoto" kakvo e pravilo vav fitnesa? Prosto da si popitam...

Istinsko opravdanie? Pravilno li pro4etax? Tova naistina li sa tvoi dumi?!Za da otslabne edna jena sled kato rodi, triabva da e ka4ila samo dopustimite kg, koito mislia, 4e biaxa 12. Vsi4ko ostanalo si i e na dupeto, kakto se kazva. Mi ne, ne znaia dali mogat da otslabnat, ako sa ka4ili vmesto 12 30 kila... Oste pove4e, 4e dokato karmiat ne mogat da se li6avat ot xrana.

Abe, NEO, ti kato cialo ima6 mnogo 6a6ava logika. Momi4eto, koeto e vav fitnesa i se opitva da napravi nesto e svinia, a rodilkata ne e. Ina4e i dvete izglejdat po edin i sast na4in. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Da! Ednata si imala opravdanie! Verno! Kak mojax da go zabravia... Samo, kadeto bremennata ti jeni4ka ste znae kak nari4a6 ostanalite, koito izglejdat kato neia... I poviarvai mi, niama da ti poviarva, 4e tia ne e svinia za tebe. Naistina ste e zabavna kartinka, kato se ima predvid permanentnata depresia, xarakterna za po4ti vsi4ki bremenni jeni...

Ta cialoto tova pisane ima6e edna edinstvena cel: Ne sadete strogo drugite, zastoto naistina niamate nikakvo pravo da go pravite. Svine, ovce, patki... Dali v niakoia druga darjava ima tolkova cvetni opredelenia za jenite, koito sa v 4esta upotreba?

Ami az samo moga da kaja:svinarite vse svine vijdat, ov4arite vse ovce i t.n.

 

P.S.

Abe vse pove4e se 4udia dali tema sas zaglavie: " Neuda4nicite li imat nai-golemite iziskvania" , bi zasegnala niakoi xora, zastoto, ako e taka, niama da bade pusnata....

Link to comment
Share on other sites

Според мен жените не са надебеляли и не мисля че точно ние българските мъже трябва да се оплакваме маина.Може да сме бедна нация,ама за разлика от другите наще хубави девоики с лопата да ги ринеш,та аз само кат ходя из центъра получавам ерекция.Плюс тфа хора с наднормено тегло навсякаде има и това се дължи на много фактори-по наследство,стрес,проблеми с метаболизма и други.А и няма лоши жени ,има неодоценени :)

Link to comment
Share on other sites

"Sastestvoto" kakvo e pravilo vav fitnesa? Prosto da si popitam...

Istinsko opravdanie? Pravilno li pro4etax? Tova naistina li sa tvoi dumi?!Za da otslabne edna jena sled kato rodi, triabva da e ka4ila samo dopustimite kg, koito mislia, 4e biaxa 12. Vsi4ko ostanalo si i e na dupeto, kakto se kazva. Mi ne, ne znaia dali mogat da otslabnat, ako sa ka4ili vmesto 12 30 kila... Oste pove4e, 4e dokato karmiat ne mogat da se li6avat ot xrana.

Abe, NEO, ti kato cialo ima6 mnogo 6a6ava logika. Momi4eto, koeto e vav fitnesa i se opitva da napravi nesto e svinia, a rodilkata ne e. Ina4e i dvete izglejdat po edin i sast na4in. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Da! Ednata si imala opravdanie! Verno! Kak mojax da go zabravia... Samo, kadeto bremennata ti jeni4ka ste znae kak nari4a6 ostanalite, koito izglejdat kato neia... I poviarvai mi, niama da ti poviarva, 4e tia ne e svinia za tebe. Naistina ste e zabavna kartinka, kato se ima predvid permanentnata depresia, xarakterna za po4ti vsi4ki bremenni jeni...

Ta cialoto tova pisane ima6e edna edinstvena cel: Ne sadete strogo drugite, zastoto naistina niamate nikakvo pravo da go pravite. Svine, ovce, patki... Dali v niakoia druga darjava ima tolkova cvetni opredelenia za jenite, koito sa v 4esta upotreba?

Ami az samo moga da kaja:svinarite vse svine vijdat, ov4arite vse ovce i t.n.

 

P.S.

Abe vse pove4e se 4udia dali tema sas zaglavie: " Neuda4nicite li imat nai-golemite iziskvania" , bi zasegnala niakoi xora, zastoto, ako e taka, niama da bade pusnata....

 

А познай кво правеше във фитнеса :wacko: Колкото до отслабване с желание и воля става! Съседката ми примерно е на 32, с две деца, с които като беше бременна ми каза че е качвала по около 20 кила и въпреки това в момента изглежда перфекно!!! Колкото до жена ми аз ще имам грижата не се притеснявай, мога да бъда убедителен... Едно е да си бременна и да си 80 кила, съвсем друго е просто да се тъпчеш и да си толкова... Освен това сещаш ли се че бременните са такива само временно! Тази във фитнеса се опитва да направи нещо, ама малко късно се е усетила, трябвало е да го направи преди да заприлича на хипопотам... ;)

 

И стига с тва оправдание, че така било навсякъде! Кво като е така? Тва да не е природно бедствие, с което нищо не можем да направим! И както казах единични са случеите в които за тва вината е само в гена + болест!!!

Link to comment
Share on other sites

А познай кво правеше във фитнеса :wacko: Колкото до отслабване с желание и воля става! Съседката ми примерно е на 32, с две деца, с които като беше бременна ми каза че е качвала по около 20 кила и въпреки това в момента изглежда перфекно!!! Колкото до жена ми аз ще имам грижата не се притеснявай, мога да бъда убедителен... Едно е да си бременна и да си 80 кила, съвсем друго е просто да се тъпчеш и да си толкова... Освен това сещаш ли се че бременните са такива само временно! Тази във фитнеса се опитва да направи нещо, ама малко късно се е усетила, трябвало е да го направи преди да заприлича на хипопотам... ;)

 

И стига с тва оправдание, че така било навсякъде! Кво като е така? Тва да не е природно бедствие, с което нищо не можем да направим! И както казах единични са случеите в които за тва вината е само в гена + болест!!!

бих се съгласила с теб,само при едно условие=ако мъжете бяха перфектни и можеха да си позволят този лукс(има изключения,разбира се) да плюят жените на около!!!но при положение ,че по -добре да обърна резбата,на кво отгоре идват някви с п***** между краката и се вдигат,вместо да обърнат малко внимание на себе си!и не за друго,ами защото ми е омръзнало от хора ,които могат да виждат само чуждите(никога собствените си)недостатъци,хора които знаят само да критикуват,без никакво основание!(моля те не се обеснявай ти къв си и за кво си,сигурна съм че ще даде6 некви прили4ни мерки и коментари относно твоята светла личност) ;)

respect ;)

Link to comment
Share on other sites

Всяка мания е опасна...

Който си мисли само как да си помпа във фитнеса, нека не забравя, че празна кратуна на каквото и да я сложиш, файда нема...

По-добре си развивайте главите, а не телата...

И се вглеждайте повече в огледалото, отколкото в околните...

 

PEACE!!!

Link to comment
Share on other sites

Всяка мания е опасна...

Който си мисли само как да си помпа във фитнеса, нека не забравя, че празна кратуна на каквото и да я сложиш, файда нема...

По-добре си развивайте главите, а не телата...

И се вглеждайте повече в огледалото, отколкото в околните...

 

PEACE!!!

 

А не е ли по-добре да ги развиваме успоредно... ;)

Link to comment
Share on other sites

става ми гадно от тази цинична тема,макар и това с надебеляването да си е реална статистика.Мисля че е някак нечестно да го обсъждаме с такова презрение,гадно е за едрите момичета.

В по-миналите си постове се опитах да покажа мнението си с малко сарказъм,в по-комична светлина.Виждайки колко сериозни са всички тук по въпроса,разбирам с погнуса колко цинични или пък крайно засегаеми могат да бъдат хората.Не ми се иска да спя с грозна или дебела жена,и на никой нормален мъж не би му се искало.Това е нашата природа,и не е просто мъжка,тя е и на двата пола-човешко си е.Това което единствено ме дразни е начинът по който жените винаги се представят за дискриминирани и изкарват мъжете свине,използвайки куп различни глупави доводи,с които да аргументират непоклатимото и ясно явление-масовото напълняване на българките.Мисля че е досадно и не искам да използвам тази тема като пример,защото тя наистина не е много добър пример за нищо и си е безмислена загуба на време и за нерви (на тези които съвсем нямат достатъчно разум да разберат че не се говори за тях поединично или директно за да ги обиждат)....

Много философи се навъдиха и куп глупости изкарват от главната тема.Не забравяйте че темата НЕ е "хубаво или лошо е наопълняването или да си дебел"

 

Жени,открай време правите мъжете си на маймуни,доминирате ги и има налагате своето.Ако не им харесват дебеланки,просто не им харесват-гледайте си работата тогава!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...