Jump to content
BulForum.com

DJ


CTAH4O

Кой според вас е най-добрият DJ ?  

131 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

за мен най-добри са Tiesto,Ferry Corsten и Pul Van Dyk,но иначе има и много други ,които също са супер добри като Sven Vath,Ben Sims,Umek и още дълъг списък... :music

Link to comment
Share on other sites

Освен споменатите дотук(които няма смисъл да повтарям) на мен много ми допада DJ Dr. Kucho ;) - няма начин да не сте слушали най-известното му парче Bel Mondo Rulez - въпреки че,според мен,това не е най-доброто му парче,но напоследък доста го въртят по радиата ;)

Link to comment
Share on other sites

ShitHappen мерси мерси :)

 

За мен в световен мащаб Mauro Picotto, Rush i Carl Cox сa супер, а за България техно и хаус - Steven i Pacho B, а за ретро 100 % DJ IV ! (доскоро го знаеха като Dj Ivan)

Link to comment
Share on other sites

Много добри имена се казаха и повториха. За да не повтарям и аз горепосочените Dj ще добавя само Dj Vibe. Парчето е старо, но златно. Никога няма да му се наситя.

Edit: А какво мислите за Yves Deruyter - Outsiders?

Link to comment
Share on other sites

Dr. Kucho :music

Тоя тип и да седи и да пръцка в тоалетната ще е в ня'къв ненормален ритъм. :bgrin:

Много жалко, че тук в уарез има само 2 негови песни. Аз пуснах рекуест за още няколко негови песни, ама никой не му обърна вснимание :cry

Няма значение... dr. Kucho е най-големия :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ami mnogo mnogo dobri dj ima po sveta

kato vkluchim id&t labela - imena kato marco v, dj tiesto, rank 1

sled tova vednaga paul van dyk - osobeno poslednata godina nqma drugi mixove kato negovite

sled tova airwave, blank & jones, gabriel & dresden, armin van buuren, ferry corsten, fred baker, marcus shultz, ima i bezbroi drugi s qki mixove no tova sa nai-izvestnite

Link to comment
Share on other sites

Мен ме радва DJ Boro.Начинаещ е още и едва ли ще сте го слушали,защото има издадени само два микс-а,но има хляб и черен пипер в т`ва момче :woot

Link to comment
Share on other sites

ако става въпрос за световни DJ,то определено ми допадат DJ Tiesto,Carl Cox,Paul Oakenfold.за български DJ не мога да кажа почти нищо,поради простата причина,че не съм чула нищо тяхно като цяло.за това имам една молба:тук видях няколко имена на такива,за това ако е възможно да се дадат линкове за техни сетове,дори не и в темата(за да не стане спам),който има желание да пусне един РМ :)

Link to comment
Share on other sites

Carl Cox,Paul Oakenfold

Link to comment
Share on other sites

Dr. Kucho :music

Тоя тип и да седи и да пръцка в тоалетната ще е в ня'къв ненормален ритъм. :bgrin:

Много жалко, че тук в уарез има само 2 негови песни. Аз пуснах рекуест за още няколко негови песни, ама никой не му обърна вснимание :cry

Няма значение... dr. Kucho е най-големия :rolleyes:

 

OFFTOPIC: Чувам,че Dr. Kucho щял да идва в Пловдив (в Plazma-та) някъде април.Съвсем не е сигурно,но все пак дано :) !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

от скоро имам още един любимец Mario Piu - леко прасе го раздава, но ми харесва музиката му. Кучо наистина ЩЯЛ да идва у Пловдиво, така се говори.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

За мен най-добрият е Armin Van Buuren и всеки негов A STATE OF TRANCE

11252.jpg

Смятам, че постът ми се нуждае от обяснение.

Лиъм щеше да е на първо място безусловно в класацията ми, все пак THE PRODIGY ми е първата група заедно с ORBITAL , но всички техни песни съм ги чувал толкова пъти, че реших, че трябва да поразнообразя и стила, и изпълнителите. Така попаднах на едно винилче на Гилен, който ми беще любим дълго време докато нямах интернет и все още го уважавам. Nick Warren, Digweed , F. Corsten, Tiesto , AvB , Marcus Shulz , Lexy & k-Paul, Chemical Brothers , Fatboy Slim, Paul Van Dyk ,Paul Oakenfold, BT, че дори и АТВ присъстват осезаемо в плейлиста ми и е доста трудно да определя кой ми е любимият DJ, все пак реших да избера Армин, защото него слушах в момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...