Jump to content
BulForum.com

DJ


CTAH4O

Кой според вас е най-добрият DJ ?  

131 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами не мога да кажа с точност. Може би този с най-добър имидж-мейкър, този с най-модерната техника. И не на последно място този с най-успешната визия, та да успее да събере повече хлапетии на партито си.

А иначе за мен DJ е просто модерното име на професията на клоуна. Само че залата за представления не се нарича цирк и отпред не продават захарни петлета и памук-шекер, а трева и други боклуци.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply
Ами не мога да кажа с точност. Може би този с най-добър имидж-мейкър, този с най-модерната техника. И не на последно място този с най-успешната визия, та да успее да събере повече хлапетии на партито си.

А иначе за мен DJ е просто модерното име на професията на клоуна. Само че залата за представления не се нарича цирк и отпред не продават захарни петлета и памук-шекер, а трева и други боклуци.

 

Металяга ?

 

П.С. Като гледам снимката на профила,май да.Ми кво да кажа - тва се казва личност с всестранни интереси,стремяща се към развитие на кръгозора си ...

Link to comment
Share on other sites

ТИЕСТО РУЛЗ БЕ!!!

 

Фери Корстен също е много добър. И Армин ван Буурен и Армин Ван Беукен.

 

П.С. А DJ Jean къде е?

 

Поздрав с Every single day.

Link to comment
Share on other sites

Ами не мога да кажа с точност. Може би този с най-добър имидж-мейкър, този с най-модерната техника. И не на последно място този с най-успешната визия, та да успее да събере повече хлапетии на партито си.

А иначе за мен DJ е просто модерното име на професията на клоуна. Само че залата за представления не се нарича цирк и отпред не продават захарни петлета и памук-шекер, а трева и други боклуци.

разбира се! колко по-добре е някой грозен, обрасъл метъл да врещи и да ухае на бира. ти да се лъскаш с още много такива като него, които не си събуват кирливите обувки вермахт с години.

защо не си замълча, а веднага изцепи твоето смотано мнение?

 

по темата - отново казвам джон дигуид - партито му ме разби, не бях преживявал такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Разбира се Carl Cox. Но трябваше да добавите DJ-и от по-различни стилове. Примерно - Deep Dish, Josh Wink, Mauro Picotto, John B............... От тези, за които гласуваме половината пускат транс

Link to comment
Share on other sites

Разбира се Carl Cox. Но трябваше да добавите DJ-и от по-различни стилове. Примерно - Deep Dish, Josh Wink, Mauro Picotto, John B............... От тези, за които гласуваме половината пускат транс

 

Абе какво ми говориш... най-мазните комерси ми наредили, а човека с най-слушаното предаване за хаус (Kiss 100 на John Digweed по Radio 1, за неосведомените, които гледам са много) го няма. Освен това нека цитирам нещичко, че все се намира някой да вдигне тая тема и да ме издразни:

 

1 Tiësto

2 Paul Van Dyk

3 Armin Van Buuren

4 Sasha

5 Ferry Corsten

6 Hernan Cattaneo

7 Christopher Lawrence

8 John Digweed

9 Paul Oakenfold

10 Deep Dish

11 Carl Cox

12 Sander Kleinenberg

13 ATB

14 Judge Jules

15 James Zabiela

16 Marco V

17 Roger Sanchez

18 Benny Benassi

19 Tall Paul

20 Danny Howells

 

Естествено ги има комерсиалните пичове. Челната тройка за мене е suxxx Но ви съветвам горещо да обърнете внимание на червените имена. Може пък и вие да разберете що е то house music...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се Carl Cox. Но трябваше да добавите DJ-и от по-различни стилове. Примерно - Deep Dish, Josh Wink, Mauro Picotto, John B............... От тези, за които гласуваме половината пускат транс

Absoliutno saglasen, vupreki 4e durjad parvite mesta v DJ Magazine i tesi, koito sa isbroeni. Zavisi i kakvo slushash. Niama nito edin ispanec primerno!

A kakvo 6te kajete niakoi da napravi klasacia za BG DJs?

 

Естествено ги има комерсиалните пичове. Челната тройка за мене е suxxx Но ви съветвам горещо да обърнете внимание на червените имена. Може пък и вие да разберете що е то house music...

istina kazva 4oveka!!!

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с вас. В темата обаче се пита според нас кой е най-добрия. Аз писах за тези които слушам. А що се отнася до хаус музиката според мен поне John Creamer и Tony Thomas. Отново казвам трябваше в анкетата да се сложат DJ-и от по-различни стилове.

Link to comment
Share on other sites

С тези червени името хайлайтнатите освен да объркате не чак толкос навътре хората друго неа напрайте и като казавате качествен House , не бъркайте двата щата ,щот аз кат видя House и си мисля друго а като видя Prog House & Prog Trance нещата си идват на мястото .Истинския House тесно свързан с Disco'то от 80'те е как да го свържа тва диско с Digweed :)? За мен достоини DJ'и ,които се справят добре на desks са:

Antoine Clamaran

Marcello Castelli

Erick Morillo

Junior Jack

Danny Tenaglia

Kurtis Kahleel (Kurtis Mantronic, Chamonix)

Rouzbeh Delavari

Martin Solveig

Bob Sinclar

Olav Basoski..и мнго много още various :)

Link to comment
Share on other sites

Dj Jean - много ме кефи тоя пич. Иначе трудно ще определите кой бил най - добрия при толкова много различни вкусове. От неграта пък слабите DJ - са рядкост.

Link to comment
Share on other sites

Мен най-много ме кефят Dj Chus и Satoshi Tomiie , и двамата са някви ненормалници просто :punk само яки тупалки въртат

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...