Jump to content
BulForum.com

Прав ли е бил Фройд?


Движат ли се мъжете винаги от секса?  

185 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Замести господ с любовта и ще си прав. Но любовта съществува! Тя е като шамандура в морето, буца в гърлото, спазм в корема, свиване на сърцето... Няма нищо по-хубаво от това човек да е влюбен, но в днешните дни когато властва материалното е много трудно човек да я намери в забързания делник! Трябва сам да я откриеш  ;)

Аз гласувах "Да винаги" просто защото е така.. всички се водим от секса колкото и да не си признаваме. Но любовта все пак съществува и съм напълно съгласен с мнението на The_UfO .. разликата е че влюбените се плющят с кеф, а останлите просто си се плющят като жУвотни :devil Нещо от сорта... :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply
но в днешните дни когато властва материалното е много трудно човек да я намери в забързания делник! Трябва сам да я откриеш  ;)

 

Това за днешните дни са глупости. Винаги е било едно и също и винаги са казвали, че вече е друго. И винаги е трябвало сам да я откриеш...

Link to comment
Share on other sites

На така формулирания въпрос отговорът ми е категорично не. Поне не и аз. За другите нямам наблюдения.

Да бе ти мислиш само как да прегърнеш момичето до теб и да я гледаш и да й се радваш без да й пуснеш една ръка, без да си пуснете един език ... разбира се ама как не са сетих ниии сме ПРАВЕДНИЦИ ... УВАЖАВАМЕ ВСИЧКИ жени и само за любов си мислим никога за нещо плътско ... ама как не се сетих ...

 

Любовта всъщност не съществува, но на хораВа им е приятно да вярват в нея...

ДО преди 4 дена за тва изказване гол в женската баня скачах за да го защитя докато сега вече не съм съгласен ... има го тва животно но просто под любов и секс разликата е много тънка и почти никой не я прави ...

 

Аз гласувах "Да винаги" просто защото е така.. всички се водим от секса колкото и да не си признаваме. Но любовта все пак съществува и съм напълно съгласен с мнението на The_UfO .. разликата е че влюбените се плющят с кеф, а останлите просто си се плющят като жУвотни  :devil Нещо от сорта...  :love

Абсолютно съгласен батка !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз гласувах "Да винаги" просто защото е така.. всички се водим от секса колкото и да не си признаваме. Но любовта все пак съществува и съм напълно съгласен с мнението на The_UfO .. разликата е че влюбените се плющят с кеф, а останлите просто си се плющят като жУвотни  :devil Нещо от сорта...  :love

 

Не е така!!Ако ти се водиш само от секса аз не!!Неказвам че аз немисля за това нещо ама това да ми е водещия мотив никога!!! :angry: АКо харесвам едно момиче несъмнено ще правя секс с нея но аз неискам единствено това както искаш да ме убедиш :punk

Link to comment
Share on other sites

Я колко познати има тук :P

Колкото до темата определено за мен е да със сигурност като освен секса тук може да причислим изобщо действията по инстинкт. Няма какво да го доказваме то е си "обществена тайна", че мъжете действат по-инстинктивно докато жените се замислят малко повече преди това. А що се отнася до секса и за мен няма разделение просто едините си го признават, а другите не смеят :devil

Link to comment
Share on other sites

Да бе ти мислиш само как да прегърнеш момичето до теб и да я гледаш и да й се радваш без да й пуснеш една ръка, без да си пуснете един език ... сетих ...

 

...да бръкнеш тук таме B)

Link to comment
Share on other sites

Я колко познати има тук :P

Колкото до темата определено за мен е да със сигурност като освен секса тук може да причислим изобщо действията по инстинкт. Няма какво да го доказваме то е си "обществена тайна", че мъжете действат по-инстинктивно докато жените се замислят малко повече преди това. А що се отнася до сеска и за мен няма разделение просто едините си го признават, а другите не смеят :devil

А ся рамзени полюсите (половете) и ще си напълно права!

Link to comment
Share on other sites

Е тая любов всичките ви е побъркала :)

По-нагоре казах, че жените са създадени да бъдат моногамни, а мъжете полигамни, а любовта я е измислила някоя гадна женица мъчеща се да задаржи "любимия си".

Въпрос кам мъжката част: Колко най-дълго сте си мислили, че сте влюбени?

 

Има изключения когато у един мъж женските хормони са повече от нормалното. ;)

 

СЕКСА е първоисточник на всички живи същества, дори и на тея дето се самооправят, абсолютно естествено е всеки един човек да има желание за секс при вида на нещо попадащо в критериите му. B)

Link to comment
Share on other sites

Има изключения когато у един мъж женските хормони са повече от нормалното.  ;)

Има нещо вярно....аз си имам повечко отколкото трябва мъжки и хич не ми е лесно :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е тая любов всичките ви е побъркала :)

По-нагоре казах, че жените са създадени да бъдат моногамни, а мъжете полигамни, а любовта я е измислила някоя гадна женица мъчеща се да задаржи "любимия си".

 

Абе и ти като един пич, дето на втората среща седна, та ми обясни, че любовта била измислена от тези, дето пишели розови романчета, за да си увеличавали продажбите и да печелели...

 

Горкият, иначе ми беше донесъл червена роза... No further comment... ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос кам мъжката част: Колко най-дълго сте си мислили, че сте влюбени?

 

Около 4 години някъде. Говорим за една жена. Преди това все съм бил влюбен...я в една, я в друга... А хормоните и любовта нямат общо.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос кам мъжката част: Колко най-дълго сте си мислили, че сте влюбени?

 

за моя милост 3 години с 1 момиче

Link to comment
Share on other sites

А хормоните и любовта нямат общо.

Aи де бе :D Щом казваш.

 

Аз лично сам ходил най-много 8месеца с едно момиче ма любов си беше до 2рия най-много 3тия месец от там нататък си е привличане. Сега не ме разбирайте погрешно и аз съм романтик, ма това са си просто мъжки трикове.

Link to comment
Share on other sites

Копеле, ти сам го каза - привличането и любовта са различни неща. И хормоните имат ужасно много общо с привличането. И с любовта имат общо, но там връзката е много тънка и фина и в никакъв случай не е тази, която ти каза. Толкова.

Link to comment
Share on other sites

"Копеле" много ми се иска да разбера в какво се изразява тая тънка връзка и как разбираш ти любовта, в смисъл как си я представяш.

 

А и още един въпрос, колко време НАЙ-МНОГО сте искарвали с партньор без да правите секс?

Link to comment
Share on other sites

Изразява се в адреналин примерно. Не се изразява в естроген.

 

А любовта не я разбирам. То е нещо индивидуално между двама индивидуални души. Няма общи разбирания. Ако има дума, която да я опише, май ще е "сливане" или "отдаване".

 

На последния въпрос няма да ти отговоря. Имам своите причини.

 

Ааа и последно - не съм ти избирал аз nick-а... Просто мислех, че така искаш да те наричат... Можеш да ми казваш Георги...

Link to comment
Share on other sites

Аха ми ти като не знаеш какво точно е любовта от къде знаеш, че е тънка и финна, че не е свързана с хормони и най-вече, че има определяща позиция в това да бъдеш привлечен от едно момиче.

Все пак първа фаза за запознаването на момче и момиче си е само и единствено сексуалното привличане, както за жени така и за мъже, а от там нататък вече, както всички знаят, са си бая сложни работи които могат да се обсъждат и в други теми. ;)

 

 

А сж. не се осетих :D

Link to comment
Share on other sites

Аз само нещо не схванах. Да не би за тези, които "отричат същесвуването на любовта" да си мислят, че любовта е вовек и веков розова и красива ала Отнесени от вихъра-онази сцена с хубавите облачета и целувката...

Хайде стига, моля ви се. Защо обичате родителите си? Защо наистина ги обичате? Това не е същата любов, ще кажете. Да не е абсолютно същата любов. Липсва само едно нещо-сексът. Сега, когато се замислих, осъзнах, че най-силно съм обичала тогава, когато са ми вървели напук и са ме изкарвали извън нерви. Любов, а? За мен любов има тогава, когато попремине началната еуфория и флуидите понамалят действието си. И моля, не бъркайте действието на бушуващите хормони с любов. Смешно е просто...

Link to comment
Share on other sites

Аз само нещо не схванах. Да не би за тези, които "отричат същесвуването на любовта" да си мислят, че любовта е вовек и веков розова и красива ала Отнесени от вихъра-онази сцена с хубавите облачета и целувката...

Хайде стига, моля ви се. Защо обичате родителите си? Защо наистина ги обичате? Това не е същата любов, ще кажете. Да не е абсолютно същата любов. Липсва само едно нещо-сексът. Сега, когато се замислих, осъзнах, че най-силно съм обичала тогава, когато са ми вървели напук и са ме изкарвали извън нерви. Любов, а? За мен любов има тогава, когато попремине началната еуфория и флуидите понамалят действието си. И моля, не бъркайте действието на бушуващите хормони с любов. Смешно е просто...

 

Май се нагърбваш да дадеш определение на думичката Любов а? :D

Недей остави всеки да си я разбира както иска.

Link to comment
Share on other sites

:woot

Разбира се, че ще те оставя да си я разбираш както си искаш. Теб, както и всички останали. Спокойно. Не се изживявам като проповедник на Любовта, розовите романчета и карамелизирания сладолед със захарна пръчица. Май забравих розовите очила...И не съм дава дефиниция на любовта ;)

Link to comment
Share on other sites

Аха ми ти като не знаеш какво точно е любовта от къде знаеш, че е тънка и финна, че не е свързана с хормони и най-вече, че има определяща позиция в това да бъдеш привлечен от едно момиче.

Все пак първа фаза за запознаването на момче и момиче си е само и единствено сексуалното привличане, както за жени така и за мъже, а от там нататък вече, както всички знаят, са си бая сложни работи които могат да се обсъждат и в други теми.  ;)

А сж. не се осетих :D

 

 

Май се нагърбваш да дадеш определение на думичката Любов а? :D

Недей остави всеки да си я разбира както иска.

 

На мен се караш, че не давам определение, на нея, че се опитва да даде... Айде реши се, кое предпочиташ.

Link to comment
Share on other sites

Любовта е просто амалгама от чувства. Тя не е нещо определено, а смесица от секс, срам, доверие, страх, гордост и т.н. списъкът е много дълъг. Най-голямо влияние има Секса. Като се скарате и после си легнете всичко е ОК на сутринта...

 

И няма какво да ми се нахвърляте идеалистите! Има нещо, което в началото си го определят някои като любов. Онова първоначално въодушевление, онзи възторг... Ама я ми покажете някоя двойка, която да се чувства така след 20 години а? Сега някои ще кажат - родителите ми... Да бе да...много знаеш ти какво си говорят родителите ти и колко са се карали всъщност. Всяка двойка си има своите тайни. И ги крепи приятелство+уважение+секс+отговорности, а не някаква си "любов".

Link to comment
Share on other sites

Аз само нещо не схванах. Да не би за тези, които "отричат същесвуването на любовта" да си мислят, че любовта е вовек и веков розова и красива ала Отнесени от вихъра-онази сцена с хубавите облачета и целувката...

Хайде стига, моля ви се. Защо обичате родителите си? Защо наистина ги обичате? Това не е същата любов, ще кажете. Да не е абсолютно същата любов. Липсва само едно нещо-сексът. Сега, когато се замислих, осъзнах, че най-силно съм обичала тогава, когато са ми вървели напук и са ме изкарвали извън нерви. Любов, а? За мен любов има тогава, когато попремине началната еуфория и флуидите понамалят действието си. И моля, не бъркайте действието на бушуващите хормони с любов. Смешно е просто...

 

Тука се сещам за така наречената "безусловна любов" - каквато трябва да е тази на майката/бащата - каквото и да направи детето, те го разбират, прощават му, защото го обичат и искат да му помагат. Знам, че ще скочите и ще кажете, че в отношенията мъж-жена такова нещо не съществува, ама както и да е... ;)

 

Jiji, може би е наопаки - когато наистина си обичала, най-много си издържала да те изкарват извън нерви....

 

Любовта е просто амалгама от чувства. Тя не е нещо определено, а смесица от секс, срам, доверие, страх, гордост и т.н. списъкът е много дълъг. Най-голямо влияние има Секса. Като се скарате и после си легнете всичко е ОК на сутринта...

 

И няма какво да ми се нахвърляте идеалистите! Има нещо, което в началото си го определят някои като любов. Онова първоначално въодушевление, онзи възторг... Ама я ми покажете някоя двойка, която да се чувства така след 20 години а? Сега някои ще кажат - родителите ми... Да бе да...много знаеш ти какво си говорят родителите ти и колко са се карали всъщност. Всяка двойка си има своите тайни. И ги крепи приятелство+уважение+секс+отговорности, а не някаква си "любов".

 

Не мога да се въздържа да не ти напомня (и не само на тебе) онзи стар виц за шопа, дето като отишъл в зоопарка за първи път и видял жирафа, проследил шията му с поглед от долу до горе и казал "Еееееееееее, е те такова животно нема!". Та и вие всички, дето казвате, че няма любов - хем я виждате, знаете, че милиони хора я изпитват и пак не щете да повярвате, че я има :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа да не ти напомня (и не само на тебе) онзи стар виц за шопа, дето като отишъл в зоопарка за първи път и видял жирафа, проследил шията му с поглед от долу до горе и казал "Еееееееееее, е те такова животно нема!". Та и вие всички, дето казвате, че няма любов - хем я виждате, знаете, че милиони хора я изпитват и пак не щете да повярвате, че я има  :)

Може би просто са на принципа, че необяснените и неразбрани все още неща се дължат не на тяхната изключителност, а на недостигналата до такива върхови постижения наука. Има хора, които смятат, че Бог/любов няма, защото науката все още не е доказала съществуването им. Аз съм от другите, които не чакат доказателствата да ми бъдат наврени в носа, за да ги видят. Те са навсякъде, стига да гледаш внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа да не ти напомня (и не само на тебе) онзи стар виц за шопа, дето като отишъл в зоопарка за първи път и видял жирафа, проследил шията му с поглед от долу до горе и казал "Еееееееееее, е те такова животно нема!". Та и вие всички, дето казвате, че няма любов - хем я виждате, знаете, че милиони хора я изпитват и пак не щете да повярвате, че я има  :)

 

Ами аз се опитах просто да обясня своята гледна точка...това дето го изпитвате е смесица от чувствата, които изредих, а не отделно чувство. Затова е и толкова различна при различните хора, защото всеки в различна степен чувства различните и компоненти...

Освен това, НЕ, не я виждам, и НЕ. не знам как да знам какво изпитват другите, ти ако знаеш - направо си за Нобелова награда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...