Jump to content
BulForum.com

Прав ли е бил Фройд?


Движат ли се мъжете винаги от секса?  

185 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Как мислите? Вярно ли е, че мъжете мислят с "долната глава"? Водим ли се от сексуалното желание, дори и подсъзнателно? Започвам със своя вот и той е

 

1. Да, винаги.

 

Поне при мен е така и аз не се срамувам да го призная...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Гласувах с "По-скоро не". Ако гледам себе си, трябва да е твърдо не, но това никак не важи за други индивиди. Може да се каже, че много хора са на тоя принцип, но от солидарност към хората, които аз харесвам, обичам и уважавам (гоеорим за тип хора, но и за конкретни хора също) и дори от солидарност към себе си сложих тоя отговор. И все пак си мисля, че съм прав.

Link to comment
Share on other sites

Хех хмм, бе секса може да е наистина движеща сила за някои, но не разбирам защо само мъжете си сложил там:)

Аз съм виждал жени много дълго не правили секс и трябва да си призная, че са много по-ужасни от загорял мъж:)

Link to comment
Share on other sites

Както съм забелязал става с почти всеки Poll, и тука всеки минава, гласува и заминава. Ами обосновавайте се малко де... Нали знаете значението на думата "форум"???

Link to comment
Share on other sites

Гласувах с "по-скоро да" заради личния си опит. Моите наблюдения са, че голям процент от мъжете най-напред оценят външността и съответно дали е "одървяща" или не, а после се замислят наистина дали момичето си заслужава. Не го казвам като нещо лошо. Всеки го прави съзнателно или не. Аз също съм така спрямо мъжете. Въпроса е какво ще се случи след тази първична оценка и колко сиво вещество ще се намеси преди Малкия да си е казал тежката дума.

 

@pi4aga...имаше май такова нещо. Ама той и Кант не е водил кой знае колко разнообразен живот (даже доста еднообразен мен ако питаш), ама виж какви неща е изпонаписал.

Link to comment
Share on other sites

Da estestveno.

Pomislete malko kogato se zapoznavate s momi4e ili pone kogato sreshtnete nqkoe krasivo takova na ulicata, kade parvo q gledate, dori nevolno, i kakvo si mislite.

Tva si e zalojeno kakto u majete taka i u jenite, tova e nujdata ot potdarjane na vida, za majete e malko po razli4no zashtoto te sa sazdadeni za pove4e ot edna jena, mogat, taka da se kaje, da prodaljat vida s mnogo partniorki dokato jenite sa sazdadeni samo za edin partnior. :)

Chestno kazano dosta DISCOVERY sam zqpal po toia vapros :)

Link to comment
Share on other sites

Водим ли се от сексуалното желание, дори и подсъзнателно?

По-скоро да. Не за нещо друго, а защото, когато някой те привлича сексуално, се стремиш към него дори и несъзнателно.

Link to comment
Share on other sites

Гласувах "по скоро да", защото аз лично имам съвсем различно отношение към съученичка, която тежи 100кг и е супер теле и към такава, която е супер секси и ми е симпатична, дори и двете да са ми правили услуги.

Link to comment
Share on other sites

"Да,винаги"-щото колкото и да си говорим за любов и други от сорта,секса ни води :wacko: няма мъжки,женски,всички сме в кюпа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

"Да,винаги"-щото колкото и да си говорим за любов и други от сорта,секса  ни води :wacko: няма мъжки,женски,всички сме в кюпа :wacko:

 

Ето едно момиче, което осъзнава как стоят нещата... Ако някой ден останеш сама или просто самотна....обади ми се ;)

Link to comment
Share on other sites

На така формулирания въпрос отговорът ми е категорично не. Поне не и аз. За другите нямам наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

На така формулирания въпрос отговорът ми е категорично не. Поне не и аз. За другите нямам наблюдения.

 

Убеден ли си??? Дори и подсъзнателно? Та ти няма как да знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам дали Фройд е бил прав но знам че секса е еднакво важен и за мъжете и за жените дори смея да твърдя че ТЕ(Жените) държат повече на секса и следователно мислят повече за секс от мъжете. Абе ако трябва да бъдем честни и мажете и жените умират за секс. Все пак сме замесени от недно тесто така да се каже :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Da estestveno.

Pomislete malko kogato se zapoznavate s momi4e ili pone kogato sreshtnete nqkoe krasivo takova na ulicata, kade parvo q gledate, dori nevolno, i kakvo si mislite.

 

Да ама на жените няма какво да им стане ;) Като ти се случи тая работа на плажа, трябва цял ден по корем да лежиш, или да не си мислиш за това.

Гласувах "по-скоро да" като се колебаех и за "по-скоро не", защото секса не ми е основното мото в живота, има толкова много сладострастни неща освен секса, които могат да ти качат адреналина на 6+, просто елементарните хорица, които блъскат по цял ден в едно и също ежедневие и нямат нищо по-възвишено в празните си тикви освен секса, си е техен психически и физически проблем.

Link to comment
Share on other sites

Анализирайки лично за себе си разсъжденията на Фройд, отново на яве излиза отдавна доказаното твърдение, че за секса най-много говори този, който най-малко го практикува. Не, не можеш да поставиш под общ знаменател цялото човечество, или определен пол от даден вид. Не, не съм съгласен, но какво винаги - и в най-голямата лъжа има доза истина. И в случая е така - има доста истина в твърденията му, но не съм съгласен, че секса и либидото са движещата сила на човечеството... или поне мъжката му част. Самовнушението все пак е сила.

farrell, ще те помоля да не мериш всички хора с твоите мерни единици. Ако теб като те засърби *!@#* и се стараеш да се почешеш с първия, който те изкефи - не мисли, че при всички хора е така. Не, при мен определено не е движещата сила либидото. Напротив! Предпотичтам сексуалното въздържание пред безразборните полови контакти, наречете ме глупак - предпочитам любов.

Link to comment
Share on other sites

Анализирайки лично за себе си разсъжденията на Фройд, отново на яве излиза отдавна доказаното твърдение, че за секса най-много говори този, който най-малко го практикува. Не, не можеш да поставиш под общ знаменател цялото човечество, или определен пол от даден вид. Не, не съм съгласен, но какво винаги - и в най-голямата лъжа има доза истина. И в случая е така - има доста истина в твърденията му, но не съм съгласен, че секса и либидото са движещата сила на човечеството... или поне мъжката му част. Самовнушението все пак е сила.

farrell, ще те помоля да не мериш всички хора с твоите мерни единици. Ако теб като те засърби *!@#* и се стараеш да се почешеш с първия, който те изкефи - не мисли, че при всички хора е така. Не, при мен определено не е движещата сила либидото. Напротив! Предпотичтам сексуалното въздържание пред безразборните полови контакти, наречете ме глупак - предпочитам любов.

Skorpi с всяка измината тема ми се издигаш все повече в очиче бе човек :D Мога да кажа че пак заставам напълно зад твойто мнение.
Link to comment
Share on other sites

Glasuvah "Po skoro da" za6toto pri men e taka.

Любовта всъщност не съществува, но на хората им е приятно да вярват в нея...

 

Edno ot nai madrite izkazvaniq koito sam 4uval. :thumbs-up: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Любовта всъщност не съществува, но на хората им е приятно да вярват в нея...

Позволи ми бурно да се изсмея :laughing: :laughing: :laughing:

 

Скорпионе, поздравления! Абсолютно съм съгласен.

 

The UFO, последното ти изречение е много на място.

Link to comment
Share on other sites

Любовта всъщност не съществува, но на хората им е приятно да вярват в нея...

 

Контра-отговорът е: Любовта съществува, но тези, които не са я намерили (постигнали или там, каквот си харесате) им е по-лесно да вярват, че я няма, защото иначе се чувстват като неудачници...

Link to comment
Share on other sites

Квото и да ми говорите според мен е бил 100% прав, ние сме едни по-развити животни, а в животинската природа главната движеща сила е размножаването и ние не можем да вървим срещу природата си...

Колкото до любовта според мен тя съществува, но пък при нея можеш да бъдеш наранен за разлика от "чук-чук чао"

Link to comment
Share on other sites

Контра-отговорът е: Любовта съществува, но тези, които не са я намерили (постигнали или там, каквот си харесате) им е по-лесно да вярват, че я няма, защото иначе се чувстват като неудачници...

 

Точно така си е!!След като не си усетил истинската любов неможе да се твърди че е няма!!Аз вярвам в нея и затова не гласувах "По скоро да" защото не секса е най-важното нещо поне за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Любовта всъщност не съществува, но на хората им е приятно да вярват в нея...

 

Замести господ с любовта и ще си прав. Но любовта съществува! Тя е като шамандура в морето, буца в гърлото, спазм в корема, свиване на сърцето... Няма нищо по-хубаво от това човек да е влюбен, но в днешните дни когато властва материалното е много трудно човек да я намери в забързания делник! Трябва сам да я откриеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...