Jump to content
BulForum.com

Песните,която избягвате да слушате...


RiMy_SuN

Recommended Posts

Предполагам всеки има някоя песен,която му носи болезнени спомени,асоциации...такава,която привключва,още при първите акорди или такава,която слуша насила,но се разплаква.Ето моите:

 

Timmy T - One More Try

Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing

Metallica - Nothing Else Matters

Dido - Who Makes You Feel

Stevie B - Because I Love You

Sheryl Crow - Uninvited

The Korgis - Everybody Gotta Learn Sometime

The Kelly Family - I Cant' Help Myself

Мария Нейкова - Двама

....................................................

Лили Иванова - Осъдени Души

 

Интересно ми е кои са вашите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

По принцип няма такива парчета, защото дори и да ми носи болка, тя е примесена с носталгия, с тъжни, но приятни спомени...

Иначе за сега се сещам:

Nazareth - Love Hurts

БТР - Море от любов

Link to comment
Share on other sites

Всички песни на R&B рекърдс, срам ме е като ги слушам, срам ме е, защото това не е истински рап, а аз много си падам по стойностния БГ рап.

 

П.С.Причината ми не съвпада много с образеца в темата, но гледайки предишния пост, направен от човек, много по опитен от мен в форума, смятам че и аз мога да посоча друга причина освен носталгията, както е посочено в образеца.

Link to comment
Share on other sites

Получавам едновременно диария и запек като я слушам!  :tongue  :sick

Аз получавам същото на всички песни на Милко Калайджиев :sick :sick: И не само на тях, повечето са в стил поп-фолк, чалга. Извинявам се не искам да засегна никой ;)

Link to comment
Share on other sites

че има парчета,които избягвам да слушам-има,ама не е заради ъъъ лоши спомени или нещо такова.просто щото не ме кефи жанра.хм,всъщтност,'не ме кефию е слабо казано,по-скоро 'ненавиждам' е точната дума.

 

а именно-евро биит,всякакъв вид,отвратителна музика.габа,чалга,комерсиален поп,емо-нео-метъл,псевдо генгста хип-хоп и още някои други

Link to comment
Share on other sites

В момента избягвам да слушам всякакви тъжни песни..... :( .....гадни са!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не обичам да слушам метъл музиката (тези които викат без да се разбират какво пеят), всякакъв вид техно и рапа. Не мога да ги понасям просто. Обръщат ми червата на обратно. :wacko: Както и песните на Милко Калайджиев (без една) и 88.

 

Иначе песни които ми носят "болезнени" спомени,асоциации, обичам да слушам, защото те носят част от миналото ми. ;)

Link to comment
Share on other sites

За стиловете в музиката, които избягвам няма да говоря, за да не обидя някого. От музиката, която слушам, избягвам 2 песни поради непонасяне: Judas Priest - Painkiller, Alice Cooper - Poison. По сантиментални причини избягвам W.A.S.P. - Idol.

Link to comment
Share on other sites

айде ето ги моите,като ги чуя и се спъвам 150 пъти докато ги спра,щото ако ги слушам,става много лошо :cry

1.Sugababes-Too lost in you

2.En vouge-Don't let go

3.Garbage-You look so fine

4.Offspring-Denial revisited

Link to comment
Share on other sites

Timmy T - One More Try

Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing

Metallica - Nothing Else Matters

Dido - Who Makes You Feel

Stevie B - Because I Love You

Sheryl Crow - Uninvited

The Korgis - Everybody Gotta Learn Sometime

The Kelly Family - I Cant' Help Myself

Мария Нейкова - Двама

....................................................

Лили Иванова - Осъдени Души

ами то тези които си написала са толкова уникално лигави любовни бози че то няма начин как да не се депресираш от тях.

а иначе смятам че като ти е кофти трябва да си пуснеш музика която ти действа кофти и да се размажеш от мъка. :cry така по бързо ти минава и после.... :D :woot :rolleyes: :punk :beerchug :hump:

Link to comment
Share on other sites

Ако нещо не ми харесва просто го трия :)

Така че не мога да посоча нищо.. зависи от настроението ми и съответно в определен момент слушам дадено нещо, а друго не.. и обратното ;)

 

Иначе имаше разни досадни парчета като тези:

 

Ивана - Стриптииз

Aventura - Obsession

Преслава - да го духа...

та така.. :devil

Link to comment
Share on other sites

Песните от които получавам газове и ортикария :notify: , запек :blush: , остри болки в главата :sayjin , повръщане :sick , на моменти изблици на ярост :crazy: , желание да счупя нещо :throw: и припадъци :wacko: е ЧАЛГАТА.

Просто не мога да понасям тази простотия.

Link to comment
Share on other sites

Всичко Чалгарско ми се повръща :sick :sick Направо ми става супер гадно като видя в някоя дискотека да надуят чалга и ми става супер гадноооо :sick:

и побеснявам :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Доста модерно е всички да мразят/обичат чалгата без изобщо да се опитат да я разберат тази музика. :)

Link to comment
Share on other sites

Доста модерно е всички да мразят/обичат чалгата без изобщо да се опитат да я разберат тази музика.  :)

 

Оф Топик. Виж сега не е като да не съм се опитвала да разбера този тип музика. То просто няма какво да се разбира. Айде няма да навлизам в спорове няма смисъл. Нали все пак сме уж демокрация хората просто си казват мнението ;) Всеки си слуша това, което го кефи. И не си прав, че е модерно. Щом аз 12 години слушам метъл и рок има защо. Други пък слушат чалга. Със здраве :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...