Jump to content
BulForum.com

Песните,която избягвате да слушате...


RiMy_SuN

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Syjalqvam za latinicata, no v momenta nqmam kirilica :cry :angry:

 

Ot cqlata muzika 6to sy6testvuva - nai-mrazq BG rapa !

ujasna muzika i dosta prosta6ka !!!

 

sled Rapa se narejda 4algariqta - sy6to golqma idiot6tina , ne vijdam kakvo im q haresvate na tiq pesni, razbiram baladi, a-u ... spomeni ... kry4marski izpylneniq, no e ujasna muzikata !!!

 

ta mojebi tva sa 2 ot nai-omraznite mi ne6ta v muzikata, makar 4e ima i o6te mnogo, no individualni par4eta na drugi stilove izpylniteli :)

 

Nqkoi be6e spomenal za Britney Spears - prav e, sy6to ne mi haresva taq ligla , mojebi mi e antipati4na , neznam,ama e super de4ka i protivna ...

 

da ne trygvam sega da gi mislq, 4e 6te nqma mi stigne foruma da izbroqvam izpylniteli i tehnite kosuri ... slu6aite Clasika i se uspokoqvaite s istinskata muzika :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изпадам в най-дълбока депресия още при първите акорди на Yesterday на The Beatles. А въобще не мога да понасям гласовете на Dido и на Chris Martin от Coldplay.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cyan, darude i razbira se Astral Projecton

 

Hate Metal ( bez LP, Limp Bizkit & Godsmack, ama i tqh sam gi pozarqzal)

Link to comment
Share on other sites

Мразя метал и чалга тези ме изнервят супер много :angry1 Особено чалгата е много прост стил :sick :sick :sick

обичам всякакви , но на James Blunt - You're beautiful ме разплаква много хубава песен :cry

Link to comment
Share on other sites

Само 1-вата страница не съм чел ,но съм изненадан ,че никой не е споменал разбивачите на сърца( незнам защо ,но си мисля че по-скоро на мъжки ) от WhiteSnake?!Техните Ain't No Love In The Heart Of The City и по-малко популярната Looking For Love от Is This Love заслужават по-едно слушане на тъмно ,на саме!Ако много ви въздейства по-добре избявайте ,че до депресийки могат да доведат ;)Иначе аз си ги слушам чат-пат.Така просто да давам на душата.

 

П.П:М/у др. забелязвам тенденция по купони много зле да се реагира от страна на женското представителство на Мария - Не те обичам.Защо ли?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Избягвам мазна чалгия ... Gasolina ... Бръкни Спръс ... албума на Fear Factory - Soul of a New Machine, макар че съм им голям фен, тоя албум ма дразни ... така наречените бой банди ... ей тия пичове ма надъхват да зема бензинова резачка и да почна да обеглавявам подобните им педалчета :devil Дайте ми опера ве майна :punk

Link to comment
Share on other sites

Чалга, БГ Рап, Техно и ПОП само като чуя нещо такова и мноо яко ме избива на нерви.

Link to comment
Share on other sites

Избягвам мазна чалгия ... Gasolina ... Бръкни Спръс ... албума на Fear Factory - Soul of a New Machine, макар че съм им голям фен, тоя албум ма дразни ... така наречените бой банди ... ей тия пичове ма надъхват да зема бензинова резачка и да почна да обеглавявам подобните им педалчета :devil Дайте ми опера ве майна :punk

 

Братя по акъл :P

Link to comment
Share on other sites

толкова ви разбират главите на вас от музика че не е истина :bgrin: :P :devil само яко Heavy Metal братя :punk :punk :punk , на мен до толкова ми е писнало от мазни чалгии и от мазни рапари дето се правят на големи играчи :sick :sick :sick :sayjin че просто не е истина

Link to comment
Share on other sites

Чалга, БГ Рап, Техно и ПОП само като чуя нещо такова и мноо яко ме избива на нерви.

и аз съм така,мноо им се нервя :angry1 (е не чак толкова на техното,но на мноо неща и от там не се кефя)

Link to comment
Share on other sites

толкова ви разбират главите на вас от музика че не е истина biggrin1.gif tongue.gif devil.gif

Глупаво е според мен да се твърди, че метала е единствената хубава музика и всичко друго е боклук. Въпрос на вкус. Въпреки тва само метал и рок слушам с удоволствие...

 

на мен до толкова ми е писнало от мазни чалгии и от мазни рапари дето се правят на големи играчи sick1.gif sick1.gif sick1.gif sayjin.gif че просто не е истина

Много съгласна ...

 

Та по-накратко : избягвам да слушам чалга.

Link to comment
Share on other sites

Аз се стремя да не се връзвам особено на музикални емоции и лоши спомени, но има едно-две неща, които не обичам да слушам.

 

Едното също е Мария Нейкова, а другото е една песен на Слави отпреди години, дори не съм сигурен как се казва. "Ела, ела, не си жена, която може да е сама" и т.н. Пускат я понякога когато съм някъде на кръчма и ми развалят настроението за малко ама нищо.

Link to comment
Share on other sites

Стига разваляйте темата!Още една песен Roxette - It Must Have Been Love !И за да е по-весело само ще кажа ,че лошите спомени ми бяха подарени на 1.01.06 около 4 часа сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Стига разваляйте темата!Още една песен Roxette - It Must Have Been Love !И за да е по-весело само ще кажа ,че лошите спомени ми бяха подарени на 1.01.06 около 4 часа сутринта.

Кофти :( На мен па тогава горе-долу ми влезнаха мноо хубави спомени :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...