Jump to content
BulForum.com

Песните,която избягвате да слушате...


RiMy_SuN

Recommended Posts

3 Doors Down - When I'm gone, So I need you

Helloween - Windmill

Melanie C - Never Be The Same Again

Тодор Колев - Клоунът

Хиподил - Друго няма

Сашо Роман :cry повечето песни

Azis - Сълзи

Ice Cream - Борбата

Тутурутка - Моето щастие

И още мноооооогооооо мноооогоооо....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
гергана

офтопик: абре тази герганчето всички казват че е супер грозна без грим.. пък аз много искам да я видя на живо от близо за да си кажа мнението като експерт. но уви... :cry

Link to comment
Share on other sites

офтопик: абре тази герганчето всички казват че е супер грозна без грим.. пък аз много искам да я видя на живо от близо за да си кажа мнението като експерт. но уви...  :cry

 

Az sum ia vigdal i e super sladka.

Link to comment
Share on other sites

Има една отвратителна чалга песен на някаква незнайна за мен певица"хей,войниче,искаш гадже... и т.н."Мразя я затова,че като я чуя и след това 10 дена ми е в мозака и несъзнателно си я тананикам. :sick

Link to comment
Share on other sites

Мразя скапано техно :sick Да ми дрънка се едно и също в проадължение на сумати минути и направо издивявам!!ТО и чалгата е нещо подобно ама едно нещо се повтаря най-много 3 мин докато има технота и по 30 мин се една и съща боза :sick

Link to comment
Share on other sites

офтопик: абре тази герганчето всички казват че е супер грозна без грим.. пък аз много искам да я видя на живо от близо за да си кажа мнението като експерт. но уви...  :cry

Пo-добре недей. Ще вземе да ти хареса и да ти разбие сърцето. :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

От днес 96% от песните, които слушам, ще са здраво емоционално болезнени. Аз обаче смятам това за красиво и дори по някакъв начин приятно и не само че няма да ги отбягвам, ами ще си ги слушам с много по-остро ухо и ще си рева на глас.

Link to comment
Share on other sites

iron maiden - fear of the dark

Bee Gees - Don't Forget To Remember

guns'n'roses - patience :cry :cry :cry

 

проблема е че дори не искам да си припомням за тях , а сега си припомних :cry

носят лоши спомени

Link to comment
Share on other sites

Слави Трифонов - Сбогом моя любов

3 Doors Down - Here Without You

Сантра - Без теб

Haddaway - I Miss You

Evanescence - My Immortal

Link to comment
Share on other sites

Bon Jovi-Always и Guns N Roses-Don't Cry бяха единствените, които избягвах но от известно време вече и те не ми пречат. По принцип обичам да слушам скапваща музика, когато ми е гадно... а и когато не ми е гадно. Просто май тъжните песни ми въздействат повече. И в повечето случаи ме карат да се чувтвам по-добре като ги слушам.

Link to comment
Share on other sites

аз исбягвам да слушам песните (ако мога така да го нарека) на Кати...

направо нв мога да е понасям тая, не знам кой я е излъгал че можа да пее :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Цялата боза, която бълва Пайнер-студио и него подобни е определено болезнена за слуха на всеки нормален слушател (и зрител). А като ми запее някои с акцент от малцинството - не само превключвам, ами си дърпам директно шалтера.

Иначе директно на темата на RiMy_SuN - песни, които слушам на сила - едва ли бих могъл. Ще посоча някои, които са стойностни за мен и по-скоро ми действат тонизиращо, отколкото да ме просълзяват:

 

METALLICA - For Whom The Bell Tolls

SavaTage - Edge Of Thorns

Iced Earth - When The Eagle Cries

Paradise Lost - Say Just Words

Edguy - Land of miracle

DIO - Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...